Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Да,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 15:28



като изключим началото, темата наистина се разви добре и може да бъда полезна на много хора.





Тема Re: Да,нови [re: Aлиca.]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 15:31



Мързи ме сега да го чета Богданов, но какво искаш от него? Той си има определен контингент човека и си се справя перфектно. И на сайта му има много и полезни неща ако се разходиш да видиш, не че съм влизала от години, но надали е трил.



Тема Не ми се търсинови [re: shshtt]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 15:34



това за корицата сега из темата, но да знаеш, че ако си харесаш някоя от картините ми, няма да ти искам пари да я ползваш.

За последната получих две запитвания. Този народ не е съвсем наред. Дали пък да не сложа цена 1000 лв. да проверя дали има по-луди от мен.



Тема Re: Каква дистанция -нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 15:36



Знам, че ме провокира. Затова се бъзикам



Просто си имам причини да бъда анонимен за повечето



Тема Re: Хичнови [re: nbb]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 15:39



енбибито нали се шегуваш, щото много пъти вече го каза, започвам да се тревожа



Тема Re: Блондинка съм,нови [re: nbb]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 15:42



хм, срамно ли е да се изкарват пари или поне да се правят бартери?



Тема Re: Не ми се търсинови [re: nbb]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 15:53



Що, ти си в правото си и 100 000 да сложиш, ако има кой да купи значи преценката ти е вярна


Смееш и ме бъзикаш, но аз наистина съм капризна на корици, а художниците всите са примадони, включая и дъщеря ми, та някой път ми писва от молби, кандърми и мурафети, та съм склонна да си сътворя най-голямата тъпотия сама и да я турна за корица, както направих с онлайн кникага ми.
Та така де, нещо като е на приятелска основа трябва и да е от сърце. Такива неща за без пари могат да се искат само от приятели и те са услуга, т.е. най-скъпата стока за бартер.



Тема Хи-хи,нови [re: shshtt]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 16:01



първата картина, която подарих, беше без подпис, защото още не го бях измислила. Та този приятел каза да не забравя да го положа, защото нямало как по друг начин да стане милионер освен чрез продажба на картината ми.





Тема Тонови [re: shshtt]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 16:04



при мен всичко е на смях, достатъчно сериозни хора бродят по Земята. Много пъти вече са ми казвали, че не познават друг човек, на когото толкова да му подхожда името.





Тема Не,нови [re: shshtt]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 16:06



но аз все още не съм се научила да го правя. Подарявам, пък Вселената се грижи за мен.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.