Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Става,нови [re: blood2]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.12.13 18:48



остава да я намериш.





Тема Re: Става,нови [re: nbb]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.13 18:49



Намери ми ти. Нали си духовно извисена и такова та.





Тема Блъди,нови [re: blood2]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.12.13 19:00



прочети какво ти намерих.



Ало, здравейте! Мога ли да говоря с Бог?
- Здравейте! Свързвам Ви!
- Здравей, Душа моя! Внимателно те слушам!
- Господи, идва Нова Година! Моля те, изпълни желанията ми!
- Разбира се, скъпа, каквото поискаш! Но първо говори с отдела за изпълнени желания: опитай се да разбереш, какви грешки си допуснала предишните пъти!
… Метален глас в слушалката: «Изчакайте, моля, сега ще ви свържем с оператора от отдел желания» ...
… Чакам…
- Приветствам Ви! Какво бихте желали да разберете?
- Здравейте! При вас ме прати Господ и каза, че, преди да си поръчам нови желания, би било добре да изслушам предишните си.
- Ясно, момент...А, ето! Всички желания на душата. Слушате ли ли ме?
- Да, внимателно.
- Започвам с миналата година:
1) Омръзна ми тази работа! (изпълнено: работата омръзнала!)
2) Мъжът ми не ми обръща внимание! (изпълнено: не обръща! )
3) Ох, да имах малко пари! (изпълнено: пари - малко!)
4) Приятелките ми са тъпи! (изпълнено: те са тъпи!)
5) Да имах поне някакво апартаментче! (изпълнено: на 10-я /последен/ етаж, с течащ покрив. Помоли за „някакво”!)
6) Да имах някаква малка количка! (изпълнено: получи «Трабант»)
7) Ох, поне през отпуската си да отида някъде (изпълнено: при свекървата - имала нужда от работна ръка за лозето)
Как може никой да не ми подарява цветя! (изпълнено: не подаряват!) ...
Да продължавам ли? Тук има за четене, примерно, за една година!
- Не, не, разбрах всичко!!! Свържете ме с Твореца!
- Господи, всичко разбрах!! Ще внимавам за всяка своя мисъл, дори най-мъничката!! Моля Те да ми изпращаш винаги позитивни мисли! Моля те да ми помогнеш да разбера, че ти винаги изпълняваш всичко така, както си го поискаме! А сега искам да помисля, както трябва. Може ли да се обадя по-късно?
… Смях в слушалката…
- Разбира се, скъпа!? Когато искаш!

Следващия път помисли какво точно искаш. Аз не мога да вляза в главата ти и да разбера.



Тема Re: Блъди,нови [re: nbb]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.12.13 22:00



Искам да живея с жена, която по възможност да ме издържа, да ми харесва и да и харесвам, да има любов и по възможност секс. Хайде това като за начало.

Редактирано от blood2 на 10.12.13 22:02.



Тема Re: Блъди,нови [re: blood2]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано11.12.13 05:54



Не съм изненадана. Както има такива жени, така трябва да има и такива мъже.





Тема Да,нови [re: ellynora]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 06:20



остава да се намерят взаимно. Но не мога да си представя как биха вирели заедно.





Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: vida1929-129539]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 08:30



Уж сме едно цяло,пък трудно можеш да накараш трима човека събрани да могат да се понасят.
Един дух и една материя..пък цялото човечество в конфликт.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: шаляляля]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 08:37



Еми така си е.
Хубаво е да имаш силата да се поставиш на мястото на другия.
И аз доколкото съм могъл съм го правил.
Интересното е обаче как почти никой не се поставя на мое място.
Да се запита на мен какво ми е.
Приз последните години се нагледах как всички около мен мерят света само с техния си аршин.
Блъди е прав.
Че никой не се ражда при равен старт.
Няма такова нещо просто.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: vida1929-129539]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 08:48



Като всички сме едно,да дойдат хората които грубо ме нараниха през последната петилетка,да ми се извинят.
Които грубо и безцеремонно ми се изплюха като отношение в лицето.
Понеже аз никога до този момент не съм се държал идиотски със тях.
И това от най-близките уж..леля,баджанак.
Кога са далечни..да им теглиш сиктира.
И години наред..все още дори и те са осъзнали явно какво са ми причинили.
И очакват аз да им се извиня едва ли не.
Не и не...те нямат нищо общо с моя дух,моето сърце и моята мая-материя..от която аз съм замесен.
За наглеците има само едно лекарство-същото по сила съпротивление.
Физичен закон.
Всяко нещо има равно на него по сила и съпротивление друго такова.
Ако света разбираше от добро..рая отдавна щеше да е настъпил на земята.
Очите ми виждат съвсем обратното на това.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: Zenpeace]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.12.13 09:33



Разбирам те, защото и аз много често се чувствам като теб.
Съчувствам ти, но едва ли моето съчувстване ти помага. Мога да ти помогна като ти кажа каква е моята гледна точка за теб.
А ето какво виждам аз. : Някакви хора правят и казват нещо. Това те казват и правят единствено за и заради себе си. То няма нищо общо с теб. Ти самият отдавна много вярно си разбрал,че хората се интересуват само от себе си. Е, за това ти говоря и аз. Защо тогава си мислиш,че техните думи и действия са имали цел да те наранят. Откъде-накъде, някой който се интересува от себе си , а не от теб ,ще иска да ти прави нещо?
Ти обаче ИЗБИРАШ да се почувсташ наранен и обиден от техните думи и действия. И какво се случва по-нататък : от тази рана и дълбока обида ти се чувстваш зле, все по-зле. И вместо да простиш на момента, забравиш и отминеш, ти трупаш ден след ден озлобление и всякакви кофти чувства .
Добре, ти не можеш да приемеш вярата ,че всички хора са една материя, дух и енергия. Или може би, даже съм сигурна ,че го разбираш ,но не разбираш какво общо има с теб и тоето ежедневие. Ами аз не мога да те убедя явно, но можеш да се обърнеш към науката, религията или общочовешката атеистична вяра. Те всички казват същото.
Опитай се поне малко повече да харесваш и обичаш себе си, но не по начина по който си правил това досега, а с повече отговорност към себе си и без да забъркваш в това другите. Това как се чувстваш зависи единствено и само от теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.