Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Хм,нови [re: blood2]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 10:25



Викаш да прощавам на всеки изсрал ми се на главата отгоре уж без да се е усетил?
Ами..сега знаеш ли колко добре се усетиха.
Ама..винаги е така,чак когато настъпиш някого когато тотално е прекалил,чак тогава разбири.
Няма съвест и самасъзнание обикновенно.
Ако си мислиш че искам още и още хорски лайна ,и да ги мажапо лицето си и да им викам..дайте още,понеже съм християнски добродушен мъченик и страдалец...изобщо не си познал.
Неосъзнаването на вината е най-големия грях.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Хм,нови [re: Zenpeace]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:26



още дълго има да страдаш. Личен опит.





Тема Все тая,нови [re: шаляляля]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:29



резултатът е един и същ.





Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: шаляляля]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 10:31



Да.
Човека е най-сложния фактор.
Незнам..ще чакам да видим сега по коледа да видим докъде ще я докараме.
Мълчи ми баджанака и чака мен,пак аз да бъда първия.
Незнам как да приемам мълчанието му-като наглост и ярост,или като срам и позор.
Ако е второто бива..ама а дано,ама нада ли??



Търсач със свещ на човещина.

Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: шаляляля]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.12.13 10:33



Много добре казано. Самоунищожава се, самоизяжда се, ето вече е болен. Зациклил е все в едни мисли и не може да помръдне. Затънал е.
Гледам и нашите постове нищо съществено не променят. Може би се замисля ,но промяна засега няма в мисленето.
Аз мисля друго. Ако не може да промени мисленето като заповяда на ума си какво да мисли, да направи следното- да промени храната, водата ,дишането, мястото където живее или работа. Щом не може да направи дори малка промяна вътре в мисленето си, да пробва отвън навътре. Дишането, водата,храненето, промяната на мястото ..елементарни неща, с които аз започнах и ме промениха.
Пиша ти на теб, не защото искам да коментирам него зад гърба му. Далеч съм от тази идея. Просто виждам,че ти първо, по-ясно се изразяваш и може да те разбере и второ, ако той чете това-ще му е по-лесно да се види от страни в моя пост, без да се чувства длъжен да ми отговаря.



Тема Re: Все тая,нови [re: nbb]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 10:35



Затова напоследък,колкото по-малко хора около мен,по-добре.
Вече много хора на едно място ги асоциирам със проблем и свада.
Както и със перчене,показване..

Търсач със свещ на човещина.

Редактирано от Zenpeace на 11.12.13 10:35.



Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: Zenpeace]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.12.13 10:36



Еми ето виждаш ли? Аз ти казах,че така ще се разболееш. Разболява те начина ти на мислене, не го ли разбра?
Споко, инфаркт и инсурт не се получават толкова лесно, както си мислиш. Сърцето е силно.Но все пак иди на лекар.



Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: vida1929]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.12.13 10:38



"Разболява те начина ти на мислене, не го ли разбра? "

А може да е обратното, начина на мислене да е причинен от разболяване.



Тема Re: Все тая,нови [re: Zenpeace]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.12.13 10:38



То винаги е било така. Просто преди си имал сила, а сега нещо си се сдухал.



Тема Чел ли си,нови [re: Zenpeace]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:40



че светът ни е огледало ? Та тези хора около теб отразяват нещо, което имаш в себе си, но отричаш съществуването му. Не е лесно да се приеме, но е така.


Хубаво е да останеш сам със себе си и да се опознаеш. Стига да можеш да си го позволиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.