Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Така е, Блъди,нови [re: blood2]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:41



много си прав.





Тема Re: Промяната в нагласите към света..нови [re: vida1929]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 10:41



Променям храна,диети,спрях цигари и алкохол,слагам спирачки на малките неща..незнам..искам да се освободя от досадното чуство че се опитвам да направя хубост насила,ава те става.
Не са на 10 гадини леля ми и баджанака та да ги уча тепърва как правилно трябва да се държат в живота.
Пропуснали са първите 7 години.
Да се връщат в забавачницата.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Re: Така е, Блъди,нови [re: nbb]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.12.13 10:43



За жалост нашето поведение не зависи само от духовното, а и от това от което сме болни или не можем.

Редактирано от blood2 на 11.12.13 10:43.



Тема Знаеш линови [re: Zenpeace]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:46



как осъзнах, че проблемите са в мен, а не в другите ?

Смених средата, но новите хора, които се появиха, се държаха по същия начин. И то хора, които ми бяха много близки, а не от работната среда. Тогава се сетих за огледалото и сянката, която не искаме да видим. Започна работата върху себе си и безкрайните теми, пуснати в клуба.
Та пиши, пускай теми, но ги чети внимателно - не само какво ти пишат другите, но и какво пишеш самия ти.



Тема Re: Все тая,нови [re: nbb]  
Автор шаляляля (новак)
Публикувано11.12.13 10:46



Да де, ама аз възприемам по съвсем различен начин човек, който се мисли за по-умен от мен и човек, който се страхува, че е по-умен от мен. И съответно емоциите, които предизвикват в мен са различни.



Тема Re: Чел ли си,нови [re: nbb]  
Автор Zenpeace ()
Публикувано11.12.13 10:47



Ще се опитам,понеже не бях този който съм в момента.
Бях такъв че винаги давах и последното което имах за хората.
Че не са го заслужавали повечето е било така.
Но ми е до болка писнало да се въртя във същата въртележка,на разочарованието от хората.
Просто вече няма да имам очаквания към никой.
Оттам идват и проблемите .
От излъганите надежди и очаквания.
Приемав че няма какво кой знае какво да ми дадат като цяло,и поне така няма да се чуствам прекаран след това.

Търсач със свещ на човещина.


Тема Нещатанови [re: blood2]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:48



са свързани - ако сме болни, няма как да мислим нормално. Ако не мислим нормално, следва разболяване. Въпросът е върху кое можем по-лесно да окажем влияние.





Тема Re: Все тая,нови [re: Zenpeace]  
Автор шаляляля (новак)
Публикувано11.12.13 10:48



И това е решение. По-малко емоции, по-лесно справяне с тях.





Тема Re: Все тая,нови [re: шаляляля]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.12.13 10:51



Тоя Zenpeace е много емоционален и малко глупав. Няма как да стане.



Тема Дайнови [re: Zenpeace]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.12.13 10:55



за момент да оставим другите и да погледнем теб. Какво даваш на себе си ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.