Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: chupac]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано28.12.12 13:33



Може, но точно за лан карта да компилираш драйвери е мъка и 2/3.



Тема Абсолютно! Windows XP SP3 forever! [re: zaphod]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано28.12.12 13:58



Некои познати ме зарибяват да "си туря 7ца", даже и 8ца, мноо било гот, особено на таблет докато мааш гащи по улицата. Ама се правя, че не ги чувам.



Поне 3 дистрибуции на Линукс са ми симпатични ... докато не ми тръснат да разработвам Линукс-базирано приложение за краен клиент, което трябва да работи стабилно.

А светът наистина е несправедлив. Едни са милиардери, а други гладуват лежейки под дървото да чакат бананите да им падат в устата, като не плащат и парно отопление и нема нужда да се обличат.



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 14:09



Абе или си програмист или пускаш в дупето. Ако не можеш да се оправиш с произволно избрана ОС и произволно избран език, по-скоро не си програмист.





Тема Re: Въпрос [re: Mandalay]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано28.12.12 14:48



моите съболезнования и за гентуто и за шерпойнта.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор 6aй xyй (bye bye)
Публикувано28.12.12 15:30



Писател, йа, йа ...



Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: ThunderFuck]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано28.12.12 16:46



Моето убунту спрях да го ъпгрейдвам като махнаха гном 2 и сега трябва да слагам нещо друго... или xubuntu 12.04, или убунту 12.10 класик ще е. Или Минт. Мъка.

Накрая ще си купя един макбуук еър и ще си пускам линукси само във виртуална машина... ако не ме издразни ОС Х де, иначе ще се наложи да проверя как върви линукс на еър...



Тема Животът [re: chupac]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано28.12.12 16:54



е гаден



Не ме мисли

Това е положението - свиквай


Тема Според [re: Demon....]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано28.12.12 16:58



мен Cinnamon се е получило добре.

Един колега който никога не е виждал линукс си инсталира Mint и след час и малко google го ползваше като че все едно винаги го е ползвал. Мисля да му спестя що е то ядро и как се конфигурира и компилира.

Същото упражнение тествах и върху сестра ми която съвсем обикновен потребител и от време на време се обажда да пита кое как става или как се казва програма с която може да си свърши едикое си.

Това е положението - свиквай



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано28.12.12 17:12



кой ша познае това за кой произволно избран език е :)





Тема Re: все така уиндоуз хр [re: Cин Mapмoт]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 17:13



PL1 ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.