Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: Гойко]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано05.01.13 00:55



Между другото, от няколко места вече чувам, че осмицата работела много по-леко и от ХП на стар и слаб хардуер, а вече има и

за него! Ползвам го на седмицата от скоро и много ме радва. Разработва го българче и почти всяка седмица ъпдейтва по нещо.

Ползването на Уиндоус, сериозно и необратимо уврежда начина ви на мислене!

Тема Re: все така уиндоуз хр [re: backinblack]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано05.01.13 09:09



с кое те учудвам? начи това линуксаджиите и епълджиите сте страшно толерантни хора. винаги сте готови да признаете, че и нещо друго може да работи по случайност. верно пропускате едни 98% от населението, но все пак...

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано05.01.13 09:39



начи това линуксаджиите и епълджиите сте страшно толерантни хора. винаги сте готови да признаете, че и нещо друго може да работи по случайност. верно пропускате едни 98% от населението, но все пак...
Aз харесвам WinXP. Изчистен е от дразнещи бъгни.
С новите версии - наливат милиарди в разработка. И по дефолт приемат, че зад монитора седи маймуна. И толкова са се оляли със защитата ОТ юзъра, че ми скъсаха нервите.



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано05.01.13 10:38



ами не знам. според личният ми опит зад монитора стои маймуна в най-добрия случай. най-често е нещо, което умствено не се доближава и до овца.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано05.01.13 11:13



Aз затова казах още в началото, че Уин7 е правен за секретарки и геймъри.



Тема Classic Shell [re: backinblack]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано05.01.13 13:27



е много добро
Но последно тествах

и засега съм останал на него.

Щом казваш че го обновяват редовно ще взема да го пробвам понеже последно го тестввах преди повече от месец

Това е положението - свиквай


Тема Re: Classic Shell [re: Mandalay]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.01.13 13:58



А пробвал ли си варианта на Stardock?



Аз съм все още с Windows 7, та не ме касаят много тез неща, но ги следя.




Тема Беше [re: Naki]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано05.01.13 14:05



първото което пробвах.
Много е добро.
Но се оказа trial версия.
Мисля че най-първата версия която инсталирах си беше чисто бета, но после при едно обновяване се инсталира trial версия. Виждам вече че ползват този модел.

Това е положението - свиквай



Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: bira_more]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.01.13 15:07



За мен не е проблем, ползвам Win7, Ubuntu 12.04 LTS и Mac OSX Lion. И трите операционни системи ми вършат работа за нещата, които се налага да работя.



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано05.01.13 15:13



Моята компютърна грамотност е започвала през 2001-ва година, когато бях на 32 години с Уиндоус 98, а Линукс до преди 3-4 години не бях виждал дори!
Мразя терминала и ползвам Убунту по уиндоуски само с графична среда. Ползвам компютъра за да ми върши някаква работа и от Убунту съм по-доволен въпреки, че все още Уинсоус ми е по-познат, но за някои бизнес цели(КАД и складово-счетоводен софтуер, а също и хардуера свързан с тези софтуери), просто нямам алтернатива в Линукс.
Но с Уиндоус се затъпява наистина, а и начина на мислене който формира с времето е робски!

Ползването на Уиндоус, сериозно и необратимо уврежда начина ви на мислене!



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.