Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано06.01.13 09:42



работи доволни и честито щото за нещо с 1% пазарен дял(я има, я няма толкова) никой няма да се занимае да пише вируси. а вируси за линукс правени като концепция има, не е като да няма.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 09:46



работи доволни и честито щото за нещо с 1% пазарен дял(я има, я няма толкова) никой няма да се занимае да пише вируси. а вируси за линукс правени като концепция има, не е като да няма.
Май не е 1% както казваш, ама не ми се рови.
М$ наляха милиарди, и не могат (не искат) да се отърват от бацили. То самия им продукт е като вирус - злите езици говорят, че ОС праща някакво инфо на М$. Плащаш си за нещо, дето докладва някви работи за теб на бащицата.



Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано06.01.13 09:55



че порови - ще е интересно да се види.
иначе очевидно не си ми разбрал мнението - ама то нормално де, повечето деца имат проблем с разбирането на прочетен текст.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 09:57



иначе очевидно не си ми разбрал мнението - ама то нормално де, повечето деца имат проблем с разбирането на прочетен текст.
Ти кво ся - менторстваш за правата вяра ли, че и на лично го обърна. Поучаваш, един вид, преценяваш... Специално за бесното и теб - темите не са за мен, а пише в заглавието за какво говорим.



Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано06.01.13 10:03



тц, не поучавам, чудя се на какъв език да пиша, че явно няма разбиране.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 10:07




На какъвто искаш език ми коментирай твоя 1% линукс инсталации. Ще ти извадя и още. Или по-лесно е да се размахва пръстче и да се плямпа на лична основа.

Редактирано от rabin на 06.01.13 10:16.



Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: rabin]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано06.01.13 10:17



лошо, да си беше дал малко труд и да провериш графиките от това първото изследване. а те са твърдо надолу от 2008 насам. просто 7-цата явно е отвяла квото може.
при второто има едни 4.5-4.8%, които леко ме съмняват. и които идват към 4 пъти по-малко от 12 годишното ХР... което е за капак и платено.
ако съм те засегнал на лична основа - извинявай де.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 10:23



Вярва ти се - не вярва - Китай имат тяхна си дистрибуция, РедСтар. Германия - администрацията е на Линукс. И не само те. Хората не са прости и не си доверяват държавите на една корпорация. Да дава затворен код, и да прави квото си иска с тях.
Ся да намеря и за сървърните, че там май Уин е отвят. Аз през живота си съм виждал Уин сървъри само в 2 фирми. Почти всичко бичи на Линукс/Юникс.



Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 10:27




Хинт - Апачи обикновено върви под Линукс, ИИС - само под Уин.

Operating system statistics – as of 2012/03/22
Posted on March 22, 2012

To throw in some quick but interesting statistics about the distribution of operating systems among our VPS clients:

CentOS/Fedora/RHEL based: 61.76%

Debian/Ubuntu based: 35.29%

Windows based: 2.95%



ИИС - 16,8% , Апачи - 63%

Редактирано от rabin на 06.01.13 10:33.



Тема Re: нема угодия за тва линухарите [re: chupac]  
Автор rabin ()
Публикувано06.01.13 10:56




Защо Линукс не струва!
п.с.

Редактирано от rabin на 06.01.13 11:53.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.