Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: все така уиндоуз хр [re: Ebeneezer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано28.12.12 08:46



е така може. ма пак - оти ти е цигуина, като има уин32 версии на всичкото?

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: ми ползвм виндовс, кво да ползвам [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор 6aй xyй (bye bye)
Публикувано28.12.12 09:44



Съболезнования, за което.



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор 6aй xyй (bye bye)
Публикувано28.12.12 09:46



Каза ти, за да не учи нови команди, след като вече знае тези за Юникс.



Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: ThunderFuck]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано28.12.12 09:59



Програмирам и работя под Линукс от 6 години вече а го чопля и имам още от ерата на мандрейка :) ползвам опънато сусе... жив ташак е понякога :) но си му знам и кътните зъби :) иначе не съм хейтър Уиндоуса ми е ок и да имам защото още играя игри... което минапомня че съм в отпуска и ще направя един рейд на диаблото :)

и един П.С. алве портват стийма за линукс в момнат но не нзам какъв е статуса...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: 6aй xyй]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано28.12.12 10:46



чукча очевидно е писател, не читател, та да уточним - има

на всичко за уиндоус. и то от доста години.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.

Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: portal]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано28.12.12 10:47



че за къв портват стийма като с игрите положението е трагично?
само без флейм колко е добър wine, ако може.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: ThunderFuck]  
Автор cunkai pinko (Рамбо)
Публикувано28.12.12 11:10



За убунту имаше една ебавка от сорта на "Make an OS so that even a nigger can use it and only a nigger will use it."

Я съм си с Debian, навик просто. Ама тва за работа понякога, иначе си харесвам "бозавия/гаден и т.н." Windows за всичко друго.



Тема Re: все така уиндоуз хр [re: chupac]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано28.12.12 11:12



А bash и нормална конвенция за файловите имена (със слаш, а не обратен слаш) има ли? Защо да си пиша скриптовете 2 пъти - един път за Windows и един път за Unix?

И защо да си чупя ръцете с някакав адаптирани команди, да си играя да ги инсталирам една по една, като мога да отлющя Cygwin-a за 5 минтути. Ако нещо допълнителнo ми трябва (например някой умник е решил, че по добре да се ползва less, вместо more) само един рестарт на setup-a и го имаш.

Това че има версии за всичко на Windows не значи че трябва да ги ползвам, нали? Мога да си ползвам това дето ми върши работа, нали



Твоята работа малко като един колега тука, дето си направил пиърсинг на джуча. Ходи сега докато зарастне доста особено. Питаме го, защо бе, от какъв зор си продупчи уя. Той ни застреля - в това студио ми дават 10% отстъпка.



Тема Re: The state of the Linux distributions late 2012 [re: ThunderFuck]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано28.12.12 11:54






това сте южняците бате, нищо не става от вас

Bitch, I\'m a model

Тема Re: все така уиндоуз хр [re: zaphod]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано28.12.12 11:59



Спор няма, както беше казала жената на една известна мутра - никой не е забогатял на струга. В този смисъл, програмистите определено взимат по-малко от секретарките, дето пускат в дупето.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.