Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Анкетата към ЕСнови [re: Exaybachay]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано10.01.18 23:13



Разговорът се изроди напълно. От темата добра или не е конвенцията се изкриви на конспиралнишки теории, трябва или не да има изобщо конференции като нассилието така или иначе си го има по нашите земи, кво му е толкова, пък и щото видиш ли, като се приемела конвенция можело да се стигне и до корупция...

Не ви разбирам, хора! Отговори ми тогава на следният въпрос: трябва или не да се храним, като така или иначе ще умрем? Е, отговорът за нуждите от такива конвенции е същият.

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш


Тема Re: Анкетата към ЕСнови [re: Exaybachay]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано10.01.18 23:18



Като огледаш дискусията по тематиката, дали няма да се подсетиш защо сме я докарали до това положение и не мърдаме от дупката? И при всеки опит за излизане всички се юрват да дърпат обратно... Е, май още дълго ще бъде така. И нашето поколение трябва да си отиде.

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш


Тема Re: Анкетата към ЕСнови [re: Герисъм]  
Автор Exaybachay (хедонист)
Публикувано11.01.18 00:17



Въпроса щеше да е релевантен, ако нямахме вече от тази същата храна - развалена и негодна т.е. по- добре да не я ядем, щото по- бързо ще умрем.

п.п. поне ти се дръпна л@йното - явно ще изпиташ някакви угризения. Та заради това сме все в дупката - щото знаем, че няма да стане "така", ала все пак "така" ще го направим. С една дума - инат.



Тема Re: Анкетата към ЕСнови [re: Exaybachay]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано11.01.18 01:37



Тъй де, кажи си че е от инат, за да не изглежда толкова тъпо... То друго оправдание няма.

А от къде знаете че няма да стане така или иначе, като ви е страх да пробвате? Ей на, имаме си домашно насилие, ма си ни е добре с него, що да правим промени като може нещо и да се сбърка, пък и ние масата не разбираме юридическата материя, кой- знае какво може да се забърка, и корупцита да се увеличи, и и киселото мляко да свърши, и метеорит да падне даже? Това ти е логиката. И щото всички останали са по-тъпи, а ние сме най-умните, и щото не разбираме за това сме против. Всичките ти усуквания бяха в това направление - не ми е ясно, не разбирам, затова да не се променя нищо, на мене си ми е добре и така. Ох, що не си жена, да видим на каква цигулка ще засвириш по някое време... Абе всичко било наред,

...

Страх, и нужните към него оправдания . То се видя колко са смислени де.

Има по-лоши престъпления от това да гориш книги. Едно от тях е да не ги четеш

Тема Re: Анкетата към ЕСнови [re: Герисъм]  
Автор Exaybachay (хедонист)
Публикувано12.01.18 00:15



Съжалявам - от край време не ми се спори с представителите на философската школа "дръж ми шапката".
Съвсем уместно си поставяш черните очилца, отиват ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.