Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема странен тормознови  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 00:05



Имам съмнения,че хора от моята кооперация разпространяват слухове за мен!!
Нямам доказателства! Догадките ми се градят и на събития,които се ОРГАНИЗИРАТ (това е най-точната дума) от тях! Примерно: следене по улиците на града! Наистина нямам доказателства,но не съм и разследващ за да имам! Просто незнам какво да направя! Натрапват се! Как да квалифицирам подобно отношение към мен!? И най-вече към кого да се обърна за помощ,защото притесненията ми са още по-големи(тук немога да разкажа всичко,което ми се е случило)!НАИСТИНА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ПРАВЕН СЪВЕТ ИЛИ ДА МЕ НАСОЧИ КЪМ ОРГАН ИЛИ ОРГАНИЗАЦИЯ ЩЕ БЪДА БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЕН! Опитах с полицията ,но немогат на тази база да предприемат нищо или поне неискат! Имат известно основание,но аз се измъчвам ужасно!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 11:02



Има много добър лаф в този ред на мисли, който в превод гласи най-общо следното: "Дори и да не сте параноик, не мислете, че не ви следят".
Кой е шефът на тайната организация в кооперацията Ви? Съветът ми е да започнете Ваше разследване, може и от ниските етажи на организацията (да кажем баба Пена от партера), така ще стигнете до главата на октопода и там нанесете съществения си удар.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Oх!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.02.10 13:19



Как да спра да се смея като идиот...не могаааа....наистина?



Ох, не е истина!

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Maймyн™ ()
Публикувано12.02.10 15:03



Организацията е ясна - МЗ. Май клиниките са още под тяхна опека. Ще спрат следенето Ви - гарантирам...





Тема Re: Лесно..нови [re: Maймyн™]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:44



Знаеш ли какво бих ти казал... когато не можеш да кажеш нещо съществено и на място тогава си казвай мнението! НЕ ПИТАМ ХОРА,КОИТО ГЛЕДАТ ДА СЕ ПОДИГРАВАТ! Ако беше на мое място,тогава би ме разбрал! Но щом не можеш да ме разбереш...просто си замълчи!! ПОВЯРВАЙ МИ САВСЕМ НАРЕД СЪМ! А ТОВА,ЧЕ СЕ РАЗПРОСТРАНЯВАТ СЛУХОВЕ И ТУК В НЕТА ..Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО! Дрънка се идиотски много!!



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:47



Аз знам в коя кооперация живееш. Знам и паролата ти в дира. ВНИМАВАЙ, СЛЕДЯ ТЕ!

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:49



да заключи тази тема, тъй като имам усещането, че ще се изроди в лиготии.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Лесно..нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:51



ДА ТИ КАЖА ТОВА ,КОЕТО КАЗВАШ НЯНА ДА МЕ УЧУДИ!! НАИСТИНА ,КАКТО ЗА ПАРОЛАТА ТАКА И ЗА АДРЕСА МИ! АЗ САМИЯ МОГА ДА РАЗБЕРА ТОВА ..ПОНЕ ЗА ТВОЯ АДРЕС ПРИМЕРНО! ПРОБЛЕМА ИДВА, КОГАТО ТОВА СЛЕДЕНЕ Е СИСТЕМНА ПРАКТИКА! КОГАТО СТАНЕ ТОРМОЗ! ДОБРЕ кажи ако разбереш ТИ ,че някои твои "познат" се опитва да те следи,да се бърка в личния ти живот ..в продължение на месеци,КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ!



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:54



Трябва да ти кажа, че ще ми е точно през "оная работа", като му се занимава, да се занимава.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Предлагам моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:56



Ако бъде затворена тази тема ,защото на някои много му се иска да се лигави с тази тема ще е посегателство! МИСЛЯ,ЧЕ ТЕЗИ ЗА КОИТО ГОВОРЯ МИСЛЯТ ТОЧНО ПО ТОЗИ НАЧИН ,ЗА ДА СА В БЕЗОПАСТНОСТ ,А ИМЕННО ЧЕ ВСИЧКО СЕ ИЗРАЖДА В ЛИГОТИИ...ИДЕАЛЕН НАЧИН ДА СЕ ГАВРИШ С КОГОТО И ДА БИЛ БЕЗ ДА ИМА ОПАСТНОСТ ДА ТЕ ЗАПОДОЗРЕ,КОЙТО И ДА БИЛО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.