Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано16.02.10 17:10



Добре, ако наистина има някакъв заговор срещу теб, кого визираш и какви са му мотивите? Нечии интереси ли си настъпил или какво? Току-тъй никой няма да се занимава с теб да ти звъни и да те преследва. Обикновено такива неща се случват когато става въпрос за пари, власт или жени. Кое от трите е при теб?

Редактирано от Bидa на 16.02.10 17:11.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.02.10 12:43



Що не тегли един бой на циганина? Те са страхливи и след два три тупаника всичко си казват.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано17.02.10 21:29



вижте, за доктор сте...то е ясно!



Тема Re: странен тормознови [re: lexara]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:05



Вижте сега.. аз знам за какво съм! Само че това все пак е ..форум! Обсъждат се теми! Ако исках щях да посетя ..хм не съм гледал дали има здравен такъв..! Не е нужно да ми казва всеки който чете какво съм написал ,че съм за доктор!! Тук въпросът е да обсъдим подобно поведение и ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ДАДЕН ЧОВЕК,а смятам ,че всички сме хора! Има какво да се каже! Да наистина звучи странно! Но аз нямаше да се замисля дори ако беше спорадичен случай,ако беше ...случайно!! ПОВЯРВАЙТЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРЕЦЕНИ, КОГА БИВА СЛЕДЕН И КОГА НЕ! Тук може би всички се впечатляват от това,че говоря за СЪСЕДИТЕ СИ!



Тема Re: странен тормознови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:12



Нямаше да каже! Първо беше достатъчно добре сложен физически тоест като тегло и ръст! Освен това мислишли ,че щеше да стои! Забрави..можеше и да си изпатя пък дори и само с един ..счупен нос!! Но и драскотина не искам!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:32



Този въпрос наистина е по темата и на място! Аз ,все пак искам да съм ..по-коректен и точен най-вече! Ок! Парите и жените и власта и ...и...и..това са ..как да кажа....LIGHT MOTIVI,ТОВА СА ПОВОДИТЕ,КОИТО ВСЕКИ ОТ НАС ОЧАКВА ДА ЧУЕ! Виж ние сме в една страна ,в която общественото мнение се формира ОТ СИЛНИТЕ,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТУК ТЕ СА МАЙ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ПРОВОКАТОРИ И ЛЪЖЦИ! Най-точно става дума за отмъщение,за грубо и за мен поне селско отмъщение! Защото някои е "мноооого" засегнат! Интересен е самият начин на действие! РАЗБИРАШ ЛИ! НАЧИНА! ИЗКЛЮЧИТЕЛН"О МРЪСНИШКИ! Аз съм убеден ,че в хитлеристка Германия,а и във комунистическите държави точно по този начин са ПОКАЗВАЛИ НА "ВРАГОВЕТЕ ",ЧЕ ТРЯБВА ДА ВНИМАВАТ И ДА СЕ СТРАХУВАТ! ОК! Не съм някой ,който има пари ,авторитет има нещо, за което трябва да се страхува,че може да изгуби! Просто Е! ОТМЪЩЕНИЕ ЕТО ТОВА Е ПРИЧИНАТА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:38



Истината е ,че наистина съм депресиран след всичкото това време ,защото вече станаха близо 4 години ,от когато тези хора успяха да ме ВЪВЛЕКАТ в този омагъосан кръг! Накараха ме да усещам вина! И това е основното им оръжие! Има достатъчно истории освен тази,която разказах! Иначе нямаше да съм така убеден в себе си!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано18.02.10 08:37



Тук въпросът е да обсъдим подобно поведение и ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ДАДЕН ЧОВЕК,а смятам ,че всички сме хора! Има какво да се каже!




Не знам защо имам усещането ,че темата може и да е пързалка и човекът я е пуснал не защото това наистина му се случило , а просто като казус, хипотеза.
Тормозен,
Странно заглавие си сложил на темата. Защо `странен` тормоз?
Мен когато ме тормозят, не смятам че е странен тормоз. То е просто тормоз.

Но ако все пак случаят е истински и ако искаш да ти повярваме, разкажи малко по-последователно случая .Какъв точно е проблема защо се скарахте със съседите. Сигурно сте се карали, разменили сте си обидни и унизителни реплики и тогава те са те намразили и ти -тях. Но какво точно се случи? Успокой се и разкажи!
Аз ти вярвам, защото преживях нещо подобно. Наистина можеш да луднеш, ако си по-чувствителен. Както казваш съседските вражди могат да продължат с години и наистина да се съсипеш психически.
Помисли си, не е ли по-добре да продадеш или дадеш под наем жилището си и да се махнеш от този адрес завинаги или поне временно ?
Съчувствам ти и се надявам някой от юристите тук да погледне малко по-сериозно случаят и да ти даде съвет какво да правиш.

Редактирано от Bидa на 18.02.10 08:39.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано18.02.10 12:44



ОФФФФФ!!!! Вижте, отивате в полицията и пускате жалба....обаче-в жалбата трябва да посочите лицата, които Ви "тормозят", и ако не може да се съберат достатъчно данни, сочещи верността на твърденията Ви...гответе се за наказателно дело с/у Вас! Това е!
Аз ли не прочетох или какво...ама, на мен лично-не ми стана ясно, ква им е файдата на съседите Ви да залягат зад храсти и паланки за да Ви следят! Толкова ли сте интересен или какво?!?



Тема Проблемът ви е за психиатър.нови [re: tormozen]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано18.02.10 18:21



Предверителна диагноза: "Натраплива параноя".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.