Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано14.02.10 01:18



ах темата беше доста развеселяваща, но все пак и сериозна. Бирата е прав, иди се консултирай със психоанлитик, нищо няма да загубиш освен 20-30лв. Живеем в 21век такива неща не са срамни, а напротив достойни. Ако все пак не желаеш в нета има такива форуми, в които пишат специалисти, посъветвай се там. Успех.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано14.02.10 15:30



Ако се съмняваш,че те следят,може да наемеш детектив да установи това. Или да помолиш приятели да свършат тази раобта.
А какви слухове разпространяват ? Защо не ги дадеш на прокурор за обида и клевета.
Защо не вярвате на човека, може да казва истината!?Верно, че има нещо параночно в поста му,но на мен ми звучи като че ли наистина е притеснен.
Аз имах подобни проблеми -мои съседи говореха глупости за мен. Реших проблема като спрях да им обръщам внимание, просто ги игнорирах, изхвърлих ги от живота си .

Редактирано от Bидa на 14.02.10 15:33.



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано14.02.10 23:28



Знаеш ли какво бих направила - ще потърся помощ.
За разлика от другите, нямам никакво намерение да се подигравам, независимо дали темата е бъзик или е сериозна.
Самото предположение че е сериозна, ме кара и аз да съм сериозна.
Значи, никой не те следи, ВСИчКО Е В ГлАВАТА ТИ. Потърси помощ, иди при психиатър, нито е срамно, нито е обидно.
Жив и здрав.



Тема Re: Предлагам моданови [re: bira_more]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано15.02.10 23:27



Oпределено имам нужда и от психиатър! След всицхки простотии,които ми надробиха тези хора! Убеден съм! Но,има как да се разбере! Явно тук освен нападки друго няма да получа! Аз съм имал възможност да се убедия ,че ме следят!Савсем нарочно при това! Именно за да се почувствам така ,както казваш-за психиатър! Тези хора имат основание ,убеждение и мотив за да се държат така! И аз знам какъв е! Просто няма да го споделя! Все пак за психиатъра има!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано15.02.10 23:40



Добре е ,че някой поне се опитва да ми влезе в положението! Много странни неща мог да разкажа тук! Ще ви втрещят! Нека опитам с едно от тях... Една съботна утрин излязох и отидох до пощата! Там на входа стоеше един циганин...облечен така,че да разбера защо е там...това определено няма да разберете,защото и него трябва да изясня! Все пак да кажа! Въпросният Ром без всякаква причина се залепи зад гърба ми... беше на 2 метра зад мен в продължение на 400 метра! Сутрин в събота особенно през зимата е много пусто! Няма как да не се разтревожа! И забележете! Аз завих и се скрих зад една постройка! Имаше витрини и можех да виждам от другата страна! Въпросният човек се обърка понеже ме следваше и изведнъж изчезнах...ВИДЯХ КАК ЗАПОЧНА ДА МЕ ТЪРСИ ОБИКОЛИ СГРАДАТА ..ОГЛЕЖДАШЕ СЕ ! Да си призная изплаших се! Все пак се показах зза да ме види,но и за да се стъписа и разбере ,че заради него се крия! Няма как да не разбера ,че разбра какво е станало и ...просто тръгна в друга посока! 100% НЯКОЙ ГО БЕШЕ НАКАРАЛ! Имам и идея кой дори! Но така като говоря няма как да не получа съмненията на много хора!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.02.10 00:08



Може и да си прав. Въпроса е че трудно ще ти повярват. И недей да приемаш съветите като нападки. Приеми ги като проблем. В смисъл - тук не могат да ти повярват. Тоест на първо време трябва да направиш нещо за да ти повярват. И едно от тези неща е да отидеш при психиатър.

Bеer? Mоre?




Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.02.10 00:09



Може пък някой да иска да те изкара луд. Не е невъзможно, макар и да е малко вероятно.

Bеer? Mоre?




Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано16.02.10 09:26



Нищо не разбирам от поста ти, уважаеми. Твоите противници, така да ги наречем, от къде може да знаят че ще ходиш до пощата, за да изпратят въпросния циганин да те следи ? И какво значение има как е бил облечен?
Знаеш ли, какво е трябвало да направиш? Да хванеш циганина и да го закараш в полицията, там полицаите , ако преценят, да го разпитат защо те преследва.



Тема Re: странен тормознови [re: bira_more]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано16.02.10 15:18



Това не е единственият ми случай,ПОВЯРВАЙТЕ! Ето днес отново имам на gsm-a си позвънявания от "НЯМА НОМЕР" ,два броя! Нали знаете от скрит номер или евентуално от интернет,защото и тогава се изписва това! О,да знам какво мислите за тези пиозвънявания,но ПРИ МЕН СА СИСТЕМА! Използвам и трите оператора имам и домашен...за последните 2 месеца имам над 5-6 подобни позвънявания! За вас може и да съм за психиатър,може и наисти да съм и да имам нужда,но това не се трае! Нищо не мога да направя! Полицията ми казват ,че мога да се жалвам,но все пак инспектора ме предупреждава ,че проверка на такива номера(макар и да имат възможност да разберат от къде идват) се прави в краен случай и "ТРУДНО"!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано16.02.10 16:03



Ходи ли на лекар?

Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.