Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: lexara]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано18.02.10 18:29



ЗАЩО го преследват?! Толкова ли си нямат друга работа хората, а се занимават с нашия "герой"???

Апропо, познавам една такава параноичка. 60 годишна, беззъба, грозна. Но това не пречи все някой да я преследва. Все крещи по улиците, все момчета вървели след нея, все полиция вика, писъци, крясъци...

Много мъка има по този свят!



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: A$$A$$lN]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано18.02.10 20:36



тогава, да знам, че съм с тъп акъл и аз

!



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: A$$A$$lN]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 00:20



Погледни се внимателно...не си ли беззъб,не си ли 60 годишен...НЕ СИ ЛИ ПАРАНОИЧЕН! Ако бях на твоята възраст нямаше да говоря за хора ,които са ти набори, по този начин! Зъл си демоне.. а ма не достатъчно! А аз не съм герой ,но ти ОПРЕДЕЛЕНО СИ УБИЕЦ,КАКТО СИ СЕ КРЪСТИЛ! Не пиша тук за такива като теб !! Абсолютно здрав съм! щом те интересува тооолкова много! Ама савсем здрав и доста по млад от теб и много по-малък параноик от ВАС! А ,че има идиоти, които се занимават с мен ..има! И ЩЕ ПИША ДА! ЩЕ ПИША ДО НАСИТА! ЩЕ ПИША МНОООГО ,ЗАЩОТО ИМА КАКВО ДА РАЗКАЖА! СБОГОМ



Тема Re: странен тормознови [re: lexara]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 00:36



Това звучи стряскащо! Ще изляза клеветник! ДА,ТАКА Е БОЖЕ! Ами тези люде са абсолютно безскруполни! Права сте! Аз затова и споделям тук! Да разбера ,какво става,как би се отнесъл случайния човек..към мен! О сега разбирам..зверски !! Ами да,това е истината! Но все пак...аз не съм ли като ВАС-ЧОВЕК!? Аз не греша ли!? Не се ли плаша! НЕ ВИЖДАМ ЛИ ..НЕ УСЕЩАМ ЛИ!? В момента не пиша ,за да се оправдавам! Безсърдечно е да се нахвърлиш върху някого и аз затова и не го правя! Искам да разясня нещата за себе си!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:00



Написах "странен тормоз",защото размера е всеобхватен! Говори се за мен! Тези хора ,които са ме подхванали, освен всичко имат достатъчно познанства и влияние! И ги използват! хах! Искам да изразя мислите си! Създали са социална мрежа! Даа,трудно е да ми кажете ,че имам основание! И да не ме обвините в параноя най-вече! Така е признавам отново! Но не съм лууд! Нека да допусна това сега! И да разсъждавам в тая насока! Нека се докаже,че греша! Какво от това! Аз не съм направил нищо никому! Нищичко! Просто искам да се защитя! Мисля,че ако обвиня и в последствие бъда съден за клевета това само ще докаже факта,че тези хора ме мразят! Но това е душевноста и болката,за което пиша сега! Добре! Тази случка,която разказах не ви ли притеснява,не ви ли плаши! Не е единствена да! Ако беше нямше да пиша сега! И НЕКА ДА КАЖА ЯСНО...АЗ НЕ СИ ИЗМИСЛЯМ,А НАИСТИНА СМЯТАМ,ЧЕ ТОВА КОЕТО РАЗКАЗВАМ Е ТАКА! НЕ ПРАВЯ ДОГАДКИ ЗА ЕВЕНТУАЛНО ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ! ГОВОРЯ ЗА ФАКТИ!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:13



Сега ,нека да кажа нещо! Целият този цирк,който се разиграва съвсем спокойно може да бъде определен като СЛОЖНА ПСИХОЛОГИЧЕСКА СХЕМА ЗА ИЗНУДВАНЕ,ЗА ПРИНУДА ..ЗА КАКВОТО И ДА Е! ТОВА Е НАСИЛИЕ!Първо жилището е притежание на живата ми майка! Никога няма да бъде продадено! Не защото тя не иска,а защото аз няма да позволя! И не само заради тази причина,че съм ПРОСТО ИНАТ! Това е семейното наследство! От ограбеният от комунистите, мой дядо! Ами имаме и апетитно парче земя на едно от най хубавите места в града! Да го продадем и него един ден,А!? Защото някой е успял да ме принуди едното ще поиска след време и другото! хаха! Дано четат тези мой "врагове"! Просто исках да изясня отношението си към тези хора и това за продаването на жилището е подходящият момент!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:29



Определено ,трябва да разкажа още,за да получа повече доверие и повече позитивно отношение или разбиране от повече хора! Сега си давам сметка,че разкривам душата си и си мисля, колко е трудно да си прям,искрен и открит! Трябва да преживееш,за да разбереш! В България няма добра обществена атмосфера,няма мисъл и човешки климат! И за това са виновни годините на унищожение на личността! Хората са студени и най вече НЕВЯРВАЩИ! Погледни само мненията тук! Какво съм направил,за да бъда аз заплаха! Нищичко! Страха е основното! Той ни води и в мислите! Искам да помисля добре, преди да започна да разказвам из основи!
Имам един въпрос!На теб какво ти се е случило!?Бил си тормозен!? Искаш ли да споделиш!? Имаш ли тази смелост!? И на края кажи ми ,много те моля ако го направиш или след като го направиш,на което се надявам,как ще се чувстваш или как се почувства след разказа си и по време на него!?



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано19.02.10 07:19



Всяка една човешка история като твоята и като моята има много страни- човешка, психологическа, юридическа.
Може би ти направи грешка като започна да разказваш твърде емоционално . Все пак тук е клуб Право и трябва да изложиш конкретни факти. Освен това правото за съжаление няма нищо общо със справедливостта . Така че недей да очакваш разбиране и хуманно отношение в клуб Право. Важното е ,че ти дадоха правен съвет, нали? Ето Лехара ти пише какво да правиш. Ти възползва ли се от този съвет? За другия съвет, който ти дават-да набиеш циганина. Недей да го правиш, според мен. Циганинът, макар и циганин, и той е човек и сигурно не е виновен за нищо. Сигурно са му дали 10-15 лв да те сплаши и той се е съгласил,защото и той деца храни. Както и да те провокират, недей да правиш фаталната грешка да удряш човек, защото е наказуемо и точно това може да използват срещу теб. А може и точно това да е целта им- да те изкарат извън равновесие, да те побъркат с цел да направиш някоя глупост. Постарай се да запазиш самообладание и здрав разум .
Все още не съм готова да разкажа моя случай, а може въобще никога да не го разкажа. Моят случай е банален и скучен и никому няма да е интересен. Хората обичат да четат пикантни и атрактивни истории, а моята не е.Така че ще я запазя за себе си. Отделни части от нея съм споделяла в различни форуми. Хората ми дадоха ми правна, психологическа и други консултации и всякакви съвети. Възползвах се от някои съвети, които ми се сториха разумни.Но в крайна сметка не стигнах до никъде. Моят случай остана висящ и продължава да трови живота ми- моя и на семейството ми. В крайна сметка реших да не се занимавам повече с хората,които ме тормозят. Доколкото това е възможно, тъй като живея с тях в една кооперация и дори да ги подминавам, всеки път когато се размина с някой от тях по стълбището, вътрешностите ми се преобръщат. Просто ми се повдига от тях само като ги видя.

Редактирано от Bидa на 19.02.10 07:31.



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано19.02.10 10:47



абе, гъбаркаш се ти с нас...то е ясно!





Тема tormozen, а имаш ли довериенови [re: tormozen]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано19.02.10 21:55



на участниците в този клуб?



http://prikachi.com/users/refab/95A.jpg


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.