Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано04.03.10 11:13



Между другото, само говориш и казваш какво ЩЕ направиш, не какво ПРАВИШ. Още един прризнак че си за психиатър. Ако ще подаваш жалба подавай, стига спами само и стига се оплаква. Голяма оФца си, свикнал си да те тъпчат и да ти нарушават личното пространсвто, мълчиш си, после идваш тука да ни се оплакваш, стагай се и предприемай ЗАКОНОСЪОБРАЗНИ мерки.



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:34



Какво да направя според теб!? Аз не знам какво! Иначе да съм го напрвил! Просто се интересувам,интересувам се как действа полицията спрямо хора,които са тормозени! Погледни сайта на МВР,който съм написал! Оставам с впечатление,че няма законова основа за подобно оплакване! Законът иска да има заплаха за личното ми имущество! Психиатъра не е решение-ако всички, които имаха тези проблеми отиваха да се преглеждат...ами не е нужно нали разбираш! А и да отида що няма да се промени! А от къде знеш ,че е съм ходил! Въобще и да отида трябва да е заради тези хора,за да се лекувам от тях, а не защото аз си внушавам!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:36



Много смешно...ха ха! А как разбра,че симулира ,а!? Може и да не симулира,може наистина да и е добре! Това е!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:40



Не си запознат със приложението на детектор на лъжата! Аз разбирасе чета в нета за него! Има защо да се използва,повярвай това не е играчка! Но все пак се изискват законови основания за използването му!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:49



Ти не си оВца нали!? Ето,това е по-важното! И не ТИ се оплаквам! Пиша тук ,за да споделя и намеря отговори на въпросите,които ме тормозят!
А те са много! И никой не ми дава такива отговори! Свързани са с правото,със законите на страната и с отношението на органите на реда към обикновенния човек! Мога да ти кажа ,от опит вече,че полицията иска да има ОБИРИ,ОПИТИ ЗА УБИЙСТВА ИЛИ УБИЙСТВА,ИСКА ДРОГИРАНИ И ПИЯНИ И ЗАЛЯНИ!ИСКА КРЪВ! ИНАЧЕ РАЗСЛЕДВАНЕ И ПОМОЩ НЯМА ДА ПОЛУЧИШ НИТО ТИ ,НИТО АЗ! Е,МОЖЕ БИ С ВРЪЗКИ,МОЖЕ И ДА СТАНЕ НЕЩО! АЗ ОБАЧЕ НЯМАМ ТАКИВА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор albinosio (син кит)
Публикувано05.03.10 18:54



Господине,
Явно Вие не сте такава важна личност, която да бъде следена, особено от професионалсти. Иначе нямаше да разберете, че Ви следят.

Приятелски Ви съветвам-отидете на психиатър.



Тема Re: странен тормознови [re: albinosio]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:05



Вие да не сте психиатър случайно!? Аз пиша ,споделям и не се притеснявам да го правя! Какво има!? И да отида няма да спрат да се заснимават с мен! Ще стана човек,който се заробва заради прищявките на хора искащи да дразнят и ТОРМОЗЯТ! За какви професионалисти става дума!? хах! Я,стига!!! Аз не се крия от никого! Професионалистите се занимават с хора,които се крият или имат какво да скрият! АЗ ПО ГОРЕ ЯСНО СЪМ РАЗКАЗАЛ - ПРАВИСЕ НАРОЧНО,НАРОЧНООООООООО С ЦЕЛ ТОРМОЗ! И ТОВА Е СТРАННОТО И ПРОТИВНОТО АКО МЕ ПИТА НЯКОЙ!
Но в България такова отношение не се възприема за не естествено,НАПРОТИВ!Това е супер и велико ,това да тормозиш някак си някого! А ако има как и да пречиш без никакви угризения!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор albinosio (син кит)
Публикувано05.03.10 19:13



Господине,
усокойте се.
Аз съм публична личност и ме тормозят само в определени граници-служебно.
А, Вас, защо Ви тормозят, не стана ясно!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:15



Да, много доктори, ей! Все пак много хора,са преживели тормоз или все още преживяват! Ето само тук има достатъчно хора,които споделят това! Наглостта прелива и това е факт в милата ни татковина! Едно знам и да отида на ПСИХОЛОГ ,А НЕ НА ПСИХИАТЪР все пак ще е,за да се докаже че не греша за себе си!Но какво ви топли ,толкова това всички тук!
Аз работя нормално! Имам нормален живот ,е поне за нашите си разбирания и стандарти! Самоче пак трябва да давам обяснения за личния си живот! ь
Доктора ще ми каже да си почина и да не мисля за тези неща! Аз и не искам да мисля,но ...обажданията от непознати продължават, примерно!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tormozen на 05.03.10 19:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от tormozen на 05.03.10 19:28.



Тема Re: странен тормознови [re: albinosio]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:24



Не знам как ви тормозят служебно! Мисля,че съм спокоен! Наистина!!! За мен е важно как да постъпя! Имам достатъчно случки,КОИТО СЕ ПРАВЯТ ТАКА ,ЧЕ ДА РАЗБЕРА ТОВА,ЧЕ СА НАРОЧНО! Това е! Уникална идиотщина, спор няма! Ама няма край! Да си призная, страх ме е! И затова, и драскам тук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.