Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Право
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема странен тормоз  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 00:05



Имам съмнения,че хора от моята кооперация разпространяват слухове за мен!!
Нямам доказателства! Догадките ми се градят и на събития,които се ОРГАНИЗИРАТ (това е най-точната дума) от тях! Примерно: следене по улиците на града! Наистина нямам доказателства,но не съм и разследващ за да имам! Просто незнам какво да направя! Натрапват се! Как да квалифицирам подобно отношение към мен!? И най-вече към кого да се обърна за помощ,защото притесненията ми са още по-големи(тук немога да разкажа всичко,което ми се е случило)!НАИСТИНА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ПРАВЕН СЪВЕТ ИЛИ ДА МЕ НАСОЧИ КЪМ ОРГАН ИЛИ ОРГАНИЗАЦИЯ ЩЕ БЪДА БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЕН! Опитах с полицията ,но немогат на тази база да предприемат нищо или поне неискат! Имат известно основание,но аз се измъчвам ужасно!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 11:02



Има много добър лаф в този ред на мисли, който в превод гласи най-общо следното: "Дори и да не сте параноик, не мислете, че не ви следят".
Кой е шефът на тайната организация в кооперацията Ви? Съветът ми е да започнете Ваше разследване, може и от ниските етажи на организацията (да кажем баба Пена от партера), така ще стигнете до главата на октопода и там нанесете съществения си удар.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Oх!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано12.02.10 13:19



Как да спра да се смея като идиот...не могаааа....наистина?



Ох, не е истина!

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Maймyн™ ()
Публикувано12.02.10 15:03



Организацията е ясна - МЗ. Май клиниките са още под тяхна опека. Ще спрат следенето Ви - гарантирам...





Тема Re: Лесно..нови [re: Maймyн™]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:44



Знаеш ли какво бих ти казал... когато не можеш да кажеш нещо съществено и на място тогава си казвай мнението! НЕ ПИТАМ ХОРА,КОИТО ГЛЕДАТ ДА СЕ ПОДИГРАВАТ! Ако беше на мое място,тогава би ме разбрал! Но щом не можеш да ме разбереш...просто си замълчи!! ПОВЯРВАЙ МИ САВСЕМ НАРЕД СЪМ! А ТОВА,ЧЕ СЕ РАЗПРОСТРАНЯВАТ СЛУХОВЕ И ТУК В НЕТА ..Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО! Дрънка се идиотски много!!



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:47



Аз знам в коя кооперация живееш. Знам и паролата ти в дира. ВНИМАВАЙ, СЛЕДЯ ТЕ!

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:49



да заключи тази тема, тъй като имам усещането, че ще се изроди в лиготии.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Лесно..нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:51



ДА ТИ КАЖА ТОВА ,КОЕТО КАЗВАШ НЯНА ДА МЕ УЧУДИ!! НАИСТИНА ,КАКТО ЗА ПАРОЛАТА ТАКА И ЗА АДРЕСА МИ! АЗ САМИЯ МОГА ДА РАЗБЕРА ТОВА ..ПОНЕ ЗА ТВОЯ АДРЕС ПРИМЕРНО! ПРОБЛЕМА ИДВА, КОГАТО ТОВА СЛЕДЕНЕ Е СИСТЕМНА ПРАКТИКА! КОГАТО СТАНЕ ТОРМОЗ! ДОБРЕ кажи ако разбереш ТИ ,че някои твои "познат" се опитва да те следи,да се бърка в личния ти живот ..в продължение на месеци,КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ!



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:54



Трябва да ти кажа, че ще ми е точно през "оная работа", като му се занимава, да се занимава.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Предлагам моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 19:56



Ако бъде затворена тази тема ,защото на някои много му се иска да се лигави с тази тема ще е посегателство! МИСЛЯ,ЧЕ ТЕЗИ ЗА КОИТО ГОВОРЯ МИСЛЯТ ТОЧНО ПО ТОЗИ НАЧИН ,ЗА ДА СА В БЕЗОПАСТНОСТ ,А ИМЕННО ЧЕ ВСИЧКО СЕ ИЗРАЖДА В ЛИГОТИИ...ИДЕАЛЕН НАЧИН ДА СЕ ГАВРИШ С КОГОТО И ДА БИЛ БЕЗ ДА ИМА ОПАСТНОСТ ДА ТЕ ЗАПОДОЗРЕ,КОЙТО И ДА БИЛО!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 19:58



Добре, ти досега не каза нищо сериозно. И като те следят, какво? Заплашват ли те, какво те правят? Звучиш като абсолютен параноик, тъй като не даваш и 1 смислен довод по проблема си.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Лесно..нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 20:03



Х



Тема Re: Предлагам моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 20:07



ТОВА Е САМАТА ИСТИНА ,МНОГО МЪЛЧАХ! НЕПРЕСТАННИ ПОЗВЪНЯВАНИЯ НА ДОМАШНИЯП МИ ТЕЛЕФОН ОТ АБСОЛЮТНО НЕПОЗНАТИ,ЗВЪНЕНЕ НА ВРАТАТА БЕЗ НИКОЙ ДА ИМА КОГАТО ОТВОРЯ! ОПИТ ЗА ГРАБЕЖ! ОПИТ ЗА ТЕЛЕФОННА ИЗМАМА -ИЗПОЛЗВАХА ИМЕТО НА МЪЖА НА ПЛЕМЕННИЦАТА МИ ,ЗА ДА ОБЪРКАТ МАЙКА МИ! ПРОБЛЕМА Е ,ЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА БЪДА СРЕСИРАН ИМЕННО ПО ТАЗИ ЛИНИЯ ..НЯМА КОЙ ДА МЕ РАЗБЕРЕ!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 20:11



Човеко, за твоите проблеми има по-подходящи клубове, като например: Психоанализа и психотерапия, Психология, Окултизъм, Клуб за попържни, НЛО, Скорпиони и мистика (този май е вече затворен, но ако кажеш, ще го отворят пак).
С две думи - държиш се параноично. На мен също ми звънят на домашния телефон абсолютно непознати, но това не ме кара да почна да пиша жалби до полицията. Имаш ли звънец долу, на входната врата? Какво квалифицираш като опит за грабеж? Телефонни измами бог дал. Едва ли има човек, на когото да не са му звъняли в последните три години.
Самостресираш се. Никой не ти мисли някакви зловещи неща.
А, да, да си намирал пред вратата си вуду кукла, набодена с игли или топка косми от пекинез? Последното е наистина повод за притеснение.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Предлагам моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 20:21



Виж знам как мога да ти звуча! Повярвай ми не е нужно да ходя на психотрапевт! Знам,колко странно е всичко! Знам обаче и колко е ГАДНО! Мислиш ли,че мога да съм толкова луд! Повярвай ми в мен няма нищо не нормално! Признавам тези наистина искат да изглеждам именно така! Незнам какво да ти кажа! Знам ,че имам основание за притеснение! Все пак аз на никого не дължа нищичко! Няма как да опиша всичко! Това е най-лошото! Аз все пак държа на думите си и ще пиша всичко ,което ме притеснява! Все пак имам усещане ,че чакам най-лошото! Страх се е насъбрал в душата ми!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 20:25



Добре, кажи сега за грабежа. Кой тръгна да те ограбва?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Предлагам моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано12.02.10 21:01



Замислям се и си давам сметка ,колко много ми мина през главата!! Искам просто да изкрещя ,за да ме чуе целият свят!! Не съм толкова луд! И тук в интернет НЕ Е БЕЗОПАСТНО,НИКАК ДАЖЕ! Никой няма да ме чуе! Грабежа ли -първия път просто неизвестен влезе като се възползва от ОТКЛЮЧЕНАТА НИ ВРАТА! Долу се заключва входа да отбележа! Откраднаха чантата на майка ми! А как така казваш нормално е да ти звънят на вратата! На теб ВСЕКИ ДЕН ЛИ НЯКОЙ ТИ ЗВЪНИ НА ВРАТА ИЛИ НА ТЕЛЕФОНА БЕЗ ПРИЧИНА,ЗАЩОТО ПРИ МЕН Е ТАКА! Ако не е едното ,другото е! Дааааааааа ,много са предпазливи! И наистина се крият точно,както престъпник би се крил!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.02.10 21:03



Може би са ТЕ.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано12.02.10 21:07



Аз съм лекар по образование. Бих те посъветвал да поговориш и с психиатър.
За съжаление няма да ме послушаш, защото този сорт проблеми са характерни с това че човек е убеден че е прав. И няма доводи на този свят които да го убедят дори поне малко да се усъмни в правотата си.
Аз обаче бих казал следното:
Ако след разговор с психиатър, психиатъра приеме доводите ти - тогава ти си прав, а ние бъркаме.
И ако пък вземеш писмено становище от психиатъра - определено би ти помогнало.
А ако ти назначи терапия, може да получиш и друг поглед върху събитията.

Bеer? Mоre?




Тема Kaто гледам..нови [re: tormozen]  
Автор Maймyн™ ()
Публикувано13.02.10 17:21



.. още няколко человека изказаха моето мнение за медицинска помощ.. Явно съм казал по изключение нещо съществено и на място..



И да - заключвай си вратата.. И да не те следят извънземните ти съседи е много вероятно пак да те оберат.



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано14.02.10 01:18



ах темата беше доста развеселяваща, но все пак и сериозна. Бирата е прав, иди се консултирай със психоанлитик, нищо няма да загубиш освен 20-30лв. Живеем в 21век такива неща не са срамни, а напротив достойни. Ако все пак не желаеш в нета има такива форуми, в които пишат специалисти, посъветвай се там. Успех.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано14.02.10 15:30



Ако се съмняваш,че те следят,може да наемеш детектив да установи това. Или да помолиш приятели да свършат тази раобта.
А какви слухове разпространяват ? Защо не ги дадеш на прокурор за обида и клевета.
Защо не вярвате на човека, може да казва истината!?Верно, че има нещо параночно в поста му,но на мен ми звучи като че ли наистина е притеснен.
Аз имах подобни проблеми -мои съседи говореха глупости за мен. Реших проблема като спрях да им обръщам внимание, просто ги игнорирах, изхвърлих ги от живота си .

Редактирано от Bидa на 14.02.10 15:33.



Тема Re: Лесно..нови [re: tormozen]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано14.02.10 23:28



Знаеш ли какво бих направила - ще потърся помощ.
За разлика от другите, нямам никакво намерение да се подигравам, независимо дали темата е бъзик или е сериозна.
Самото предположение че е сериозна, ме кара и аз да съм сериозна.
Значи, никой не те следи, ВСИчКО Е В ГлАВАТА ТИ. Потърси помощ, иди при психиатър, нито е срамно, нито е обидно.
Жив и здрав.



Тема Re: Предлагам моданови [re: bira_more]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано15.02.10 23:27



Oпределено имам нужда и от психиатър! След всицхки простотии,които ми надробиха тези хора! Убеден съм! Но,има как да се разбере! Явно тук освен нападки друго няма да получа! Аз съм имал възможност да се убедия ,че ме следят!Савсем нарочно при това! Именно за да се почувствам така ,както казваш-за психиатър! Тези хора имат основание ,убеждение и мотив за да се държат така! И аз знам какъв е! Просто няма да го споделя! Все пак за психиатъра има!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано15.02.10 23:40



Добре е ,че някой поне се опитва да ми влезе в положението! Много странни неща мог да разкажа тук! Ще ви втрещят! Нека опитам с едно от тях... Една съботна утрин излязох и отидох до пощата! Там на входа стоеше един циганин...облечен така,че да разбера защо е там...това определено няма да разберете,защото и него трябва да изясня! Все пак да кажа! Въпросният Ром без всякаква причина се залепи зад гърба ми... беше на 2 метра зад мен в продължение на 400 метра! Сутрин в събота особенно през зимата е много пусто! Няма как да не се разтревожа! И забележете! Аз завих и се скрих зад една постройка! Имаше витрини и можех да виждам от другата страна! Въпросният човек се обърка понеже ме следваше и изведнъж изчезнах...ВИДЯХ КАК ЗАПОЧНА ДА МЕ ТЪРСИ ОБИКОЛИ СГРАДАТА ..ОГЛЕЖДАШЕ СЕ ! Да си призная изплаших се! Все пак се показах зза да ме види,но и за да се стъписа и разбере ,че заради него се крия! Няма как да не разбера ,че разбра какво е станало и ...просто тръгна в друга посока! 100% НЯКОЙ ГО БЕШЕ НАКАРАЛ! Имам и идея кой дори! Но така като говоря няма как да не получа съмненията на много хора!



Тема Re: Предлагам моданови [re: tormozen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.02.10 00:08



Може и да си прав. Въпроса е че трудно ще ти повярват. И недей да приемаш съветите като нападки. Приеми ги като проблем. В смисъл - тук не могат да ти повярват. Тоест на първо време трябва да направиш нещо за да ти повярват. И едно от тези неща е да отидеш при психиатър.

Bеer? Mоre?




Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.02.10 00:09



Може пък някой да иска да те изкара луд. Не е невъзможно, макар и да е малко вероятно.

Bеer? Mоre?




Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано16.02.10 09:26



Нищо не разбирам от поста ти, уважаеми. Твоите противници, така да ги наречем, от къде може да знаят че ще ходиш до пощата, за да изпратят въпросния циганин да те следи ? И какво значение има как е бил облечен?
Знаеш ли, какво е трябвало да направиш? Да хванеш циганина и да го закараш в полицията, там полицаите , ако преценят, да го разпитат защо те преследва.



Тема Re: странен тормознови [re: bira_more]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано16.02.10 15:18



Това не е единственият ми случай,ПОВЯРВАЙТЕ! Ето днес отново имам на gsm-a си позвънявания от "НЯМА НОМЕР" ,два броя! Нали знаете от скрит номер или евентуално от интернет,защото и тогава се изписва това! О,да знам какво мислите за тези пиозвънявания,но ПРИ МЕН СА СИСТЕМА! Използвам и трите оператора имам и домашен...за последните 2 месеца имам над 5-6 подобни позвънявания! За вас може и да съм за психиатър,може и наисти да съм и да имам нужда,но това не се трае! Нищо не мога да направя! Полицията ми казват ,че мога да се жалвам,но все пак инспектора ме предупреждава ,че проверка на такива номера(макар и да имат възможност да разберат от къде идват) се прави в краен случай и "ТРУДНО"!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано16.02.10 16:03



Ходи ли на лекар?

Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.


Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано16.02.10 17:10



Добре, ако наистина има някакъв заговор срещу теб, кого визираш и какви са му мотивите? Нечии интереси ли си настъпил или какво? Току-тъй никой няма да се занимава с теб да ти звъни и да те преследва. Обикновено такива неща се случват когато става въпрос за пари, власт или жени. Кое от трите е при теб?

Редактирано от Bидa на 16.02.10 17:11.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано17.02.10 12:43



Що не тегли един бой на циганина? Те са страхливи и след два три тупаника всичко си казват.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано17.02.10 21:29



вижте, за доктор сте...то е ясно!



Тема Re: странен тормознови [re: lexara]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:05



Вижте сега.. аз знам за какво съм! Само че това все пак е ..форум! Обсъждат се теми! Ако исках щях да посетя ..хм не съм гледал дали има здравен такъв..! Не е нужно да ми казва всеки който чете какво съм написал ,че съм за доктор!! Тук въпросът е да обсъдим подобно поведение и ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ДАДЕН ЧОВЕК,а смятам ,че всички сме хора! Има какво да се каже! Да наистина звучи странно! Но аз нямаше да се замисля дори ако беше спорадичен случай,ако беше ...случайно!! ПОВЯРВАЙТЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРЕЦЕНИ, КОГА БИВА СЛЕДЕН И КОГА НЕ! Тук може би всички се впечатляват от това,че говоря за СЪСЕДИТЕ СИ!



Тема Re: странен тормознови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:12



Нямаше да каже! Първо беше достатъчно добре сложен физически тоест като тегло и ръст! Освен това мислишли ,че щеше да стои! Забрави..можеше и да си изпатя пък дори и само с един ..счупен нос!! Но и драскотина не искам!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:32



Този въпрос наистина е по темата и на място! Аз ,все пак искам да съм ..по-коректен и точен най-вече! Ок! Парите и жените и власта и ...и...и..това са ..как да кажа....LIGHT MOTIVI,ТОВА СА ПОВОДИТЕ,КОИТО ВСЕКИ ОТ НАС ОЧАКВА ДА ЧУЕ! Виж ние сме в една страна ,в която общественото мнение се формира ОТ СИЛНИТЕ,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТУК ТЕ СА МАЙ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ПРОВОКАТОРИ И ЛЪЖЦИ! Най-точно става дума за отмъщение,за грубо и за мен поне селско отмъщение! Защото някои е "мноооого" засегнат! Интересен е самият начин на действие! РАЗБИРАШ ЛИ! НАЧИНА! ИЗКЛЮЧИТЕЛН"О МРЪСНИШКИ! Аз съм убеден ,че в хитлеристка Германия,а и във комунистическите държави точно по този начин са ПОКАЗВАЛИ НА "ВРАГОВЕТЕ ",ЧЕ ТРЯБВА ДА ВНИМАВАТ И ДА СЕ СТРАХУВАТ! ОК! Не съм някой ,който има пари ,авторитет има нещо, за което трябва да се страхува,че може да изгуби! Просто Е! ОТМЪЩЕНИЕ ЕТО ТОВА Е ПРИЧИНАТА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано18.02.10 01:38



Истината е ,че наистина съм депресиран след всичкото това време ,защото вече станаха близо 4 години ,от когато тези хора успяха да ме ВЪВЛЕКАТ в този омагъосан кръг! Накараха ме да усещам вина! И това е основното им оръжие! Има достатъчно истории освен тази,която разказах! Иначе нямаше да съм така убеден в себе си!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано18.02.10 08:37



Тук въпросът е да обсъдим подобно поведение и ПОСЕГАТЕЛСТВО НАД ДАДЕН ЧОВЕК,а смятам ,че всички сме хора! Има какво да се каже!




Не знам защо имам усещането ,че темата може и да е пързалка и човекът я е пуснал не защото това наистина му се случило , а просто като казус, хипотеза.
Тормозен,
Странно заглавие си сложил на темата. Защо `странен` тормоз?
Мен когато ме тормозят, не смятам че е странен тормоз. То е просто тормоз.

Но ако все пак случаят е истински и ако искаш да ти повярваме, разкажи малко по-последователно случая .Какъв точно е проблема защо се скарахте със съседите. Сигурно сте се карали, разменили сте си обидни и унизителни реплики и тогава те са те намразили и ти -тях. Но какво точно се случи? Успокой се и разкажи!
Аз ти вярвам, защото преживях нещо подобно. Наистина можеш да луднеш, ако си по-чувствителен. Както казваш съседските вражди могат да продължат с години и наистина да се съсипеш психически.
Помисли си, не е ли по-добре да продадеш или дадеш под наем жилището си и да се махнеш от този адрес завинаги или поне временно ?
Съчувствам ти и се надявам някой от юристите тук да погледне малко по-сериозно случаят и да ти даде съвет какво да правиш.

Редактирано от Bидa на 18.02.10 08:39.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано18.02.10 12:44



ОФФФФФ!!!! Вижте, отивате в полицията и пускате жалба....обаче-в жалбата трябва да посочите лицата, които Ви "тормозят", и ако не може да се съберат достатъчно данни, сочещи верността на твърденията Ви...гответе се за наказателно дело с/у Вас! Това е!
Аз ли не прочетох или какво...ама, на мен лично-не ми стана ясно, ква им е файдата на съседите Ви да залягат зад храсти и паланки за да Ви следят! Толкова ли сте интересен или какво?!?



Тема Проблемът ви е за психиатър.нови [re: tormozen]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано18.02.10 18:21



Предверителна диагноза: "Натраплива параноя".



Тема И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: lexara]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано18.02.10 18:29



ЗАЩО го преследват?! Толкова ли си нямат друга работа хората, а се занимават с нашия "герой"???

Апропо, познавам една такава параноичка. 60 годишна, беззъба, грозна. Но това не пречи все някой да я преследва. Все крещи по улиците, все момчета вървели след нея, все полиция вика, писъци, крясъци...

Много мъка има по този свят!



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: A$$A$$lN]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано18.02.10 20:36



тогава, да знам, че съм с тъп акъл и аз

!



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: A$$A$$lN]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 00:20



Погледни се внимателно...не си ли беззъб,не си ли 60 годишен...НЕ СИ ЛИ ПАРАНОИЧЕН! Ако бях на твоята възраст нямаше да говоря за хора ,които са ти набори, по този начин! Зъл си демоне.. а ма не достатъчно! А аз не съм герой ,но ти ОПРЕДЕЛЕНО СИ УБИЕЦ,КАКТО СИ СЕ КРЪСТИЛ! Не пиша тук за такива като теб !! Абсолютно здрав съм! щом те интересува тооолкова много! Ама савсем здрав и доста по млад от теб и много по-малък параноик от ВАС! А ,че има идиоти, които се занимават с мен ..има! И ЩЕ ПИША ДА! ЩЕ ПИША ДО НАСИТА! ЩЕ ПИША МНОООГО ,ЗАЩОТО ИМА КАКВО ДА РАЗКАЖА! СБОГОМ



Тема Re: странен тормознови [re: lexara]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 00:36



Това звучи стряскащо! Ще изляза клеветник! ДА,ТАКА Е БОЖЕ! Ами тези люде са абсолютно безскруполни! Права сте! Аз затова и споделям тук! Да разбера ,какво става,как би се отнесъл случайния човек..към мен! О сега разбирам..зверски !! Ами да,това е истината! Но все пак...аз не съм ли като ВАС-ЧОВЕК!? Аз не греша ли!? Не се ли плаша! НЕ ВИЖДАМ ЛИ ..НЕ УСЕЩАМ ЛИ!? В момента не пиша ,за да се оправдавам! Безсърдечно е да се нахвърлиш върху някого и аз затова и не го правя! Искам да разясня нещата за себе си!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:00



Написах "странен тормоз",защото размера е всеобхватен! Говори се за мен! Тези хора ,които са ме подхванали, освен всичко имат достатъчно познанства и влияние! И ги използват! хах! Искам да изразя мислите си! Създали са социална мрежа! Даа,трудно е да ми кажете ,че имам основание! И да не ме обвините в параноя най-вече! Така е признавам отново! Но не съм лууд! Нека да допусна това сега! И да разсъждавам в тая насока! Нека се докаже,че греша! Какво от това! Аз не съм направил нищо никому! Нищичко! Просто искам да се защитя! Мисля,че ако обвиня и в последствие бъда съден за клевета това само ще докаже факта,че тези хора ме мразят! Но това е душевноста и болката,за което пиша сега! Добре! Тази случка,която разказах не ви ли притеснява,не ви ли плаши! Не е единствена да! Ако беше нямше да пиша сега! И НЕКА ДА КАЖА ЯСНО...АЗ НЕ СИ ИЗМИСЛЯМ,А НАИСТИНА СМЯТАМ,ЧЕ ТОВА КОЕТО РАЗКАЗВАМ Е ТАКА! НЕ ПРАВЯ ДОГАДКИ ЗА ЕВЕНТУАЛНО ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ! ГОВОРЯ ЗА ФАКТИ!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:13



Сега ,нека да кажа нещо! Целият този цирк,който се разиграва съвсем спокойно може да бъде определен като СЛОЖНА ПСИХОЛОГИЧЕСКА СХЕМА ЗА ИЗНУДВАНЕ,ЗА ПРИНУДА ..ЗА КАКВОТО И ДА Е! ТОВА Е НАСИЛИЕ!Първо жилището е притежание на живата ми майка! Никога няма да бъде продадено! Не защото тя не иска,а защото аз няма да позволя! И не само заради тази причина,че съм ПРОСТО ИНАТ! Това е семейното наследство! От ограбеният от комунистите, мой дядо! Ами имаме и апетитно парче земя на едно от най хубавите места в града! Да го продадем и него един ден,А!? Защото някой е успял да ме принуди едното ще поиска след време и другото! хаха! Дано четат тези мой "врагове"! Просто исках да изясня отношението си към тези хора и това за продаването на жилището е подходящият момент!



Тема Re: странен тормознови [re: Bидa]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано19.02.10 01:29



Определено ,трябва да разкажа още,за да получа повече доверие и повече позитивно отношение или разбиране от повече хора! Сега си давам сметка,че разкривам душата си и си мисля, колко е трудно да си прям,искрен и открит! Трябва да преживееш,за да разбереш! В България няма добра обществена атмосфера,няма мисъл и човешки климат! И за това са виновни годините на унищожение на личността! Хората са студени и най вече НЕВЯРВАЩИ! Погледни само мненията тук! Какво съм направил,за да бъда аз заплаха! Нищичко! Страха е основното! Той ни води и в мислите! Искам да помисля добре, преди да започна да разказвам из основи!
Имам един въпрос!На теб какво ти се е случило!?Бил си тормозен!? Искаш ли да споделиш!? Имаш ли тази смелост!? И на края кажи ми ,много те моля ако го направиш или след като го направиш,на което се надявам,как ще се чувстваш или как се почувства след разказа си и по време на него!?



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано19.02.10 07:19



Всяка една човешка история като твоята и като моята има много страни- човешка, психологическа, юридическа.
Може би ти направи грешка като започна да разказваш твърде емоционално . Все пак тук е клуб Право и трябва да изложиш конкретни факти. Освен това правото за съжаление няма нищо общо със справедливостта . Така че недей да очакваш разбиране и хуманно отношение в клуб Право. Важното е ,че ти дадоха правен съвет, нали? Ето Лехара ти пише какво да правиш. Ти възползва ли се от този съвет? За другия съвет, който ти дават-да набиеш циганина. Недей да го правиш, според мен. Циганинът, макар и циганин, и той е човек и сигурно не е виновен за нищо. Сигурно са му дали 10-15 лв да те сплаши и той се е съгласил,защото и той деца храни. Както и да те провокират, недей да правиш фаталната грешка да удряш човек, защото е наказуемо и точно това може да използват срещу теб. А може и точно това да е целта им- да те изкарат извън равновесие, да те побъркат с цел да направиш някоя глупост. Постарай се да запазиш самообладание и здрав разум .
Все още не съм готова да разкажа моя случай, а може въобще никога да не го разкажа. Моят случай е банален и скучен и никому няма да е интересен. Хората обичат да четат пикантни и атрактивни истории, а моята не е.Така че ще я запазя за себе си. Отделни части от нея съм споделяла в различни форуми. Хората ми дадоха ми правна, психологическа и други консултации и всякакви съвети. Възползвах се от някои съвети, които ми се сториха разумни.Но в крайна сметка не стигнах до никъде. Моят случай остана висящ и продължава да трови живота ми- моя и на семейството ми. В крайна сметка реших да не се занимавам повече с хората,които ме тормозят. Доколкото това е възможно, тъй като живея с тях в една кооперация и дори да ги подминавам, всеки път когато се размина с някой от тях по стълбището, вътрешностите ми се преобръщат. Просто ми се повдига от тях само като ги видя.

Редактирано от Bидa на 19.02.10 07:31.



Тема Re: И аз не разбрах с тъпия си акълнови [re: tormozen]  
Автор lexara (непознат)
Публикувано19.02.10 10:47



абе, гъбаркаш се ти с нас...то е ясно!





Тема tormozen, а имаш ли довериенови [re: tormozen]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано19.02.10 21:55



на участниците в този клуб?



http://prikachi.com/users/refab/95A.jpg

Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Aлekcия ()
Публикувано20.02.10 13:20



Хм. А защо не си си сменил/-а номерата на телефоните?
И защо не опиташ да отвърнеш на атаката с атака?
Според мен жалба в полицията би изяснила някои входящи натрапвили телефонни обаждания. Не може да няма начин да проследят кой и в колко ти звъни, ако помолиш писмено с молба с входящ номер. Стори си път до районното и поне попитай как биха могли да ти помогнат.
Нали все пак, ако има посегателство върху личността, отнякъде трябва да се тръгне да се доказва...
Тези градски спални са наистина неудобно място за живеене. Моя приятелка има подобен проблем със съседите си. Кучешки лай и вой по цели нощи. Чукане и тракане по пода с тояги отгоре върху спалнята й. По едно време беше поканила сума народ в жилището си на гости, за да чуят и свидетелстват в съда какво се случва у тях. Изроди по света всякакви.

Редактирано от Aлekcия на 20.02.10 13:32.



Тема Re: Проблемът ви е за психиатър.нови [re: A$$A$$lN]  
Автор Bидa ()
Публикувано20.02.10 16:21



Параноидно личностово разстройство, според мен. Тоест нещо на границата между нормалното и болестта.
Но я си представете, че наистина го тормозят и от този тормоз е изперкал и се е влошил до степен,че започва да си въобразява разни там цигани че го следят.
Мен също ме тормозят и затова го разбирам. Полагам огромни усилия да не полудея.

Редактирано от Bидa на 20.02.10 16:22.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано03.03.10 23:24



НЯМА КАК ДА СИ ПРЕДСТАВЯМ,ЧЕ ОНЗИ МУРГАВЕЛЕЦ МЕ СЛЕДЕШЕ! ТОЙ ПРОСТО ГО НАПРАВИ,НАПРАВИ ГО ТАКА,ЧЕ ДА РАЗБЕРА ТОВА! КОЙ НЕ АНГАЖИРАН ЧОВЕК ЩЕ ТРЪГНЕ ДА ОГЛЕЖДА,ДА ТЪРСИ ТАКА ЛЮБОПИТНО ,А И УЛИЦИТЕ БЯХА ПУСТИ! НЕ НЕ СИ ВНУШАВАМ ЗА ТОЗИ ИНЦИДЕНТ!
ОБАЖДАХСЕ В ПОЛИЦИЯТА,ЗА ДА ПОПИТАМ ЗА ТЕЛЕФОННИТЕ ОБАЖДАНИЯ ОТ НЕПОЗНАТИ! ОТГОВОРА Е(ПО ПАМЕТ ЦИТИРАМ): ПУСНЕТЕ МОЛБА,ОПИШЕТЕ СЛУЧВАЩОТОСЕ,НО ВИ КАЗВАМ НЯМА ДА БЪДЕ РАЗСЛЕДВАНО ТОВА ,ЧЕ НЯКОЙ ПРОСТО ЕЙ ТАКА ПОЗВЪНЯВА! ТРЯБВА ДА ИМА ЗАПЛАХИ,ТРЯБВА ДА ИМА ИЗНУДВАНЕ И Т.Н.!" ТОВА Е КОЕТО МИ КАЗВА Г-Н ПОЛИЦАЯТ!
СТРАННА Е И ПОЛИЦИЯТА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано03.03.10 23:31



ТРЯБВА ДА КАЖА И ЗА ПОЛИЦИЯТА! МОЕТО МНЕНИЕ Е СЛЕДНОТО- ТРЯБВА ДА ИМА ТРУПОВЕ,ТРЯБВА ДА ИМА НАРКОТИЦИ,ТРЯБВА ДА ИМА ПОБОЙ И....ПАК МОЖЕ ДА НЕ СЕ НАМЕСЯТ РЕШИТЕЛНО!
РЕАЛНИТЕ,ИСТИНСКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ХОРАТА,КОИТО ВСЕ ПАК СИ ПЛАЩАТ ДОБРОСЪВЕСТНО ДАНЪЦИТЕ И ЖИВЕЯТ БЕЗ ДА ДОСАЖДАТ НА НИКОГО,КОИТО НЕ ЗЛОУПОТРЕБЯВАТ,ТА ТЕЗИ ПРОБЛЕМИ НА ТЕЗИ ХОРА НЕ СА В ПОЛЕЗРЕНИЕТО И КОМПЕТЕНЦИЯТА НА РАЗСЛЕДВАЩИТЕ,НА ПОЛИЦИЯТА!
АЗ ЗНАМ И ИМАМ ПРЕДСТАВА, ОТ КОГО ИДВАТ МНОГО ОТ ТЕЗИ ИСТОРИИ!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано03.03.10 23:42



БЯХ РАЗКАЗАЛ НА ЕДИН МОЙ ПОЗНАТ(ЕДИН ОТ МАЛКОТО) И КОГАТО МУ РАЗКАЗАХ КАК Е РЕАГИРАЛ ПОЛИЦАЯТ(ВЪПРОСНИЯТ ПОЛИЦАЙ МИ Е БИВШ СЪУЧЕНИК),КОГАТО СЪМ СЕ ОПЛАКАЛ,А ИМЕННО ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОСЕТЯ ПСИХИАТЪР...ВЪЗКЛИКНА,ЧЕ ОТ КОГА ПОЛИЦИЯТА СЕ ЗАНИМАВА СЪС ЗДРАВОСЛОВНОТО СЪСТОЯНИЕ НА ХОРАТА! ТЕ ТРЯБВА ДА ПРОВЕРЯТ КАКВО СТАВА СЛЕД ОПЛАКВАНЕ!
ПРОБЛЕМА СЪС МОЕТО ПСИХИЧЕСКО ЗДРАВЕ(ДАЛИ СЪМ НА СЕБЕСИ,ИМАМ ЛИ НЯКАКВО ЗАБОЛЯВАНЕ!?) МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРОВЕРЕН!
ПОНЕЖЕ МНОГО ХОРА СЕ СЪМНЯВАТ, АЗ ЩЕ СИ НАПРАВЯ ОБСТОЙНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ! И ДА КАЖА - БОЛЕСТИТЕ НА ПСИХИЧЕСКА ОСНОВА ВСЕ ПАК ИМАТ БЕЛЕЗИ-КАКТО ВЪНШНИ ТАКА И ВЪТРЕШНИ!
КОГАТО КАЗВАМЕ НА НЯКОГО -НЕ СИ ДОБРЕ ,НЕ СЕ ЗАМИСЛЯМЕ!
АКО ВСЕ ПАК ИМА НЯКАКВО СЛАБО ПСИХИЧНО РАЗСТРОЙСТВО И КАКТО Е В СЛУЧАЯ НА ДАДЕНА ТЕМА НЯМА КАК ДА НЕ Е ПРИДОБИТО ПО ДРУГ НАЧИН ОСВЕН ЧРЕЗ НАСИЛИЕ И ПРИНУДА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано03.03.10 23:49



ИСТИНАТА Е,ЧЕ НЕ СИ ЗАПИСВАМ ДАТИ И ЧАСОВЕ НА КОНКРЕТНИТЕ "СЛУЧКИ И СЪБИТИЯ" И ТОВА Е ГРЕШКА!
ЕТО И КАКВО ПИШЕ В САЙТА НА МВР-
http://police.info.bg/Page.aspx?d=3160&p=2866
АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ЧЕТЕТЕ! ЗАКОНЪТ СРЕЩУ СТРАХА! АЗ ЩЕ ПОДЧЕРТАЯ СЛЕДНОТО ОТ ТОЗИ САЙТ:- Който принуди другиго да извърши, да пропусне или да претърпи нещо, противно на волята му, като употреби за това сила, заплашване или злоупотреби с властта си, се наказва с лишаване от свобода до шест години

- Изнудването е заплашване със: насилие, разгласяване на позорящи дадено лице обстоятелства, увреждане на имуществото му или други противозаконни дейности с тежки последици за него с цел разпореждане с имуществото му.
РАЗГЛАСЯВАНЕ НА ПОЗОРЯЩИ ДАДЕНО ЛИЦЕ ОБСТОЯТЕЛСТВА!



Тема Re: странен тормознови [re: Aлekcия]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано04.03.10 00:12



Това с почукванията беше от самото началото! Продължава и до сега! Многократно съм се качвал и съм молил и...крещял (в по-късен етап)! Оправдаваха се,че горе живее възрастна жена! Да така е бог да е прости старицата! Но извинявайте,когато посред нощите след 2 3 в полунощ се чука и почуква над самата ти глава и не можеш да заспиш...!? И нещо друго-имаше един етап от няколко години,когато пускаха водата посред нощите,а канализацията издаваше странни пронизителни звуци! Ок! Случвасе! Но след полунощ ,когато се започне тази канонада и то в странна премерена последователност от звуци ,които ти разкъсват мозъка...не ви пожелавам да изпитате това! НАИСТИНА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано04.03.10 00:23



Чудясе дали да не пусна жалба в полицията! ИМА ЕДИН ДОСТА СИГУРЕН НАЧИН ДА СЕ РАЗБЕРЕ И ПРОВЕРИ, И ДОКАЖЕ! ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА! ВСЕ ПАК ,ЗА ДА СЕ СТИГНЕ ДО ТАМ ...МИСЛЯ,ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧИ НЕЩО МНОГО ТЕЖКО! ВЪВ ВАРНА СЕ ВОДИ СЛЕДСТВИЕ СРЕЩУ ЕДИН СТУДЕНТ,КОЙТО Е НАМУШКАЛ МОМИЧЕ МНОГО КРАТНО С НОЖ,НО НЕ ИЗПОЛЗВАТ ДЕТЕКТОР,КОЕТО Е СТРАННО! НЕ ПОЗНАВАМ ДЕЛОТО ОТ БЛИЗКО!ВСЕ ПАК Е ПОКАЗАТЕЛНО-ТРУДНО ЩЕ СТИГНАТ НЕЩАТА ДО ДЕТЕКТОР! ТРЯБВА СОЛИДНА ПОДГОТОВКА! ТРЯБВА И РАЗСЛЕДВАНЕ! НО ПРИ ДОКАЗВАНЕ НА ТЕЗИ МОИ ТВЪРДЕНИЯ-АЗ ВСЕ ПАК ТВЪРДЯ,ЧЕ СЕ РАЗПРОСТРАНЯВАТ СЛУХОВЕ ЗАД ГЪРБАМИ-МОЖЕ ДА СЕ СТИГНЕ И ДО ЗАТВОР ЗА ТЕЗИ МОИ "ОБОЖАТЕЛИ"!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано04.03.10 11:09



Пич, почти всяка вечер съседа ми от горе надува музиката след 12ч. Полиция нищо не помага, най-накрая ще се стигне до саморазправа. + това като прави секс с жена си го правят 3-4ч сутринта, а оная симулира като за световно....Питаш ли ме мен





Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано04.03.10 11:11



НЕ съм много запознат, но детектора на лъжата не доказва нищо. Ако беше така във всеки съд щеше да има по един такъв и делата щяха да приключват за часове, а и нямаше да има нужда от адвокати





Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор moreol ()
Публикувано04.03.10 11:13



Между другото, само говориш и казваш какво ЩЕ направиш, не какво ПРАВИШ. Още един прризнак че си за психиатър. Ако ще подаваш жалба подавай, стига спами само и стига се оплаква. Голяма оФца си, свикнал си да те тъпчат и да ти нарушават личното пространсвто, мълчиш си, после идваш тука да ни се оплакваш, стагай се и предприемай ЗАКОНОСЪОБРАЗНИ мерки.



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:34



Какво да направя според теб!? Аз не знам какво! Иначе да съм го напрвил! Просто се интересувам,интересувам се как действа полицията спрямо хора,които са тормозени! Погледни сайта на МВР,който съм написал! Оставам с впечатление,че няма законова основа за подобно оплакване! Законът иска да има заплаха за личното ми имущество! Психиатъра не е решение-ако всички, които имаха тези проблеми отиваха да се преглеждат...ами не е нужно нали разбираш! А и да отида що няма да се промени! А от къде знеш ,че е съм ходил! Въобще и да отида трябва да е заради тези хора,за да се лекувам от тях, а не защото аз си внушавам!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:36



Много смешно...ха ха! А как разбра,че симулира ,а!? Може и да не симулира,може наистина да и е добре! Това е!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:40



Не си запознат със приложението на детектор на лъжата! Аз разбирасе чета в нета за него! Има защо да се използва,повярвай това не е играчка! Но все пак се изискват законови основания за използването му!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 18:49



Ти не си оВца нали!? Ето,това е по-важното! И не ТИ се оплаквам! Пиша тук ,за да споделя и намеря отговори на въпросите,които ме тормозят!
А те са много! И никой не ми дава такива отговори! Свързани са с правото,със законите на страната и с отношението на органите на реда към обикновенния човек! Мога да ти кажа ,от опит вече,че полицията иска да има ОБИРИ,ОПИТИ ЗА УБИЙСТВА ИЛИ УБИЙСТВА,ИСКА ДРОГИРАНИ И ПИЯНИ И ЗАЛЯНИ!ИСКА КРЪВ! ИНАЧЕ РАЗСЛЕДВАНЕ И ПОМОЩ НЯМА ДА ПОЛУЧИШ НИТО ТИ ,НИТО АЗ! Е,МОЖЕ БИ С ВРЪЗКИ,МОЖЕ И ДА СТАНЕ НЕЩО! АЗ ОБАЧЕ НЯМАМ ТАКИВА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор albinosio (син кит)
Публикувано05.03.10 18:54



Господине,
Явно Вие не сте такава важна личност, която да бъде следена, особено от професионалсти. Иначе нямаше да разберете, че Ви следят.

Приятелски Ви съветвам-отидете на психиатър.



Тема Re: странен тормознови [re: albinosio]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:05



Вие да не сте психиатър случайно!? Аз пиша ,споделям и не се притеснявам да го правя! Какво има!? И да отида няма да спрат да се заснимават с мен! Ще стана човек,който се заробва заради прищявките на хора искащи да дразнят и ТОРМОЗЯТ! За какви професионалисти става дума!? хах! Я,стига!!! Аз не се крия от никого! Професионалистите се занимават с хора,които се крият или имат какво да скрият! АЗ ПО ГОРЕ ЯСНО СЪМ РАЗКАЗАЛ - ПРАВИСЕ НАРОЧНО,НАРОЧНООООООООО С ЦЕЛ ТОРМОЗ! И ТОВА Е СТРАННОТО И ПРОТИВНОТО АКО МЕ ПИТА НЯКОЙ!
Но в България такова отношение не се възприема за не естествено,НАПРОТИВ!Това е супер и велико ,това да тормозиш някак си някого! А ако има как и да пречиш без никакви угризения!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор albinosio (син кит)
Публикувано05.03.10 19:13



Господине,
усокойте се.
Аз съм публична личност и ме тормозят само в определени граници-служебно.
А, Вас, защо Ви тормозят, не стана ясно!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:15



Да, много доктори, ей! Все пак много хора,са преживели тормоз или все още преживяват! Ето само тук има достатъчно хора,които споделят това! Наглостта прелива и това е факт в милата ни татковина! Едно знам и да отида на ПСИХОЛОГ ,А НЕ НА ПСИХИАТЪР все пак ще е,за да се докаже че не греша за себе си!Но какво ви топли ,толкова това всички тук!
Аз работя нормално! Имам нормален живот ,е поне за нашите си разбирания и стандарти! Самоче пак трябва да давам обяснения за личния си живот! ь
Доктора ще ми каже да си почина и да не мисля за тези неща! Аз и не искам да мисля,но ...обажданията от непознати продължават, примерно!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tormozen на 05.03.10 19:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от tormozen на 05.03.10 19:28.



Тема Re: странен тормознови [re: albinosio]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:24



Не знам как ви тормозят служебно! Мисля,че съм спокоен! Наистина!!! За мен е важно как да постъпя! Имам достатъчно случки,КОИТО СЕ ПРАВЯТ ТАКА ,ЧЕ ДА РАЗБЕРА ТОВА,ЧЕ СА НАРОЧНО! Това е! Уникална идиотщина, спор няма! Ама няма край! Да си призная, страх ме е! И затова, и драскам тук!



Тема Re: странен тормознови [re: albinosio]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:25



О,знам защо ме тормозят..ОТ СЕЛЯНДУРЩИНА И ЧУВСТВО ЗА БЕЗНАКАЗУЕМОСТ!

Редактирано от tormozen на 05.03.10 19:29.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:34



Смешното е ,че доктора най-вероятно ще ме прати в полицията,за да се жалвам! Не аз не мога да рахатясам ,моите "приятели" и страстни обожатели(както по всичко личи)!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 19:40



Защо не си говорим за ПРАВО тук!? Това ми е най-интересно! Ако имам доказателства срещу тези хора, как ще постъпи ,примерно прокуратурата!
Няма страх от законите! И това е факт!
Няма закон,КОЙТО ЯСНО ДА КАЗВА,ЧЕ САМИЯТ ТОРМОЗ(БИЛО ЧРЕЗ ЗАПЛАХИ,РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА СЛУХОВЕ И ПОЗОРЯЩИ КЛЕВЕТИ ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО ДРУГО ОТ ТОЗИ РОД,ПЪК ДОРИ И ТОРМОЗ ЧРЕЗ БЛЪСКАНЕ И УСИЛВАНЕ НА МУЗИКАТА В ЖИЛИЩНИ КООПЕРАЦИИ) Е... ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!!!!!!



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 20:50



- В рамките на МВР той се използва при разследването на криминални престъпления, като се започне от най-тежките и се стигне до кражбите. Най-ефективен се оказа при разкриване на престъпления от сексуални подбуди. Детекторът на лъжата се използва в първата фаза на разследване, още при оперативно-издирвателните действия. Когато извършителят на едно престъпление е неизвестен, работи се по версии, които са свързани с определени лица. Тези лица подлежат на проверка, необходимо е да се установи дали като свидетели или жертви казват истината. В тези случаи използваме детектора на лъжата. Разпитваме хора, които са заподозрени за извършители на престъплението.
(Неделчо Стойчев е психолог. Бил е научен сътрудник в Института по образованието. В Института по психология на МВР работи от 1992 г. Стойчев има докторска степен и е началник на сектор "Криминална психология".)



Тема Re: странен тормознови [re: moreol]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано05.03.10 21:15



Приятел говориш така убедено за детектора...не се замисляш или поне не го показваш,но АЗ ЗАТОВА И ПИША ТУК,ЗА ДА ОБМЕНЯ ИНФОРМАЦИЯ!
ОКАЗВА СЕ ,ЧЕ ДЕТЕКТОРА НА ЛЪЖАТА В МНОГО ЕВРОПЕЙСКИ СТРАНИ Е ПОЗВОЛЕН ДА СЕ ИЗПОЛЗВА КАТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ПРЕД СЪДА! ДА! В МОМЕНТА ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ...САМИЯ БОЙКО БОРИСОВ ТОВА ДА СТАНЕ И В БЪЛГАРИЯ!

http://www.novinar.net/news/nedelcho-stojchev-naj-tezhkite-ubijstva-sa-razkriti-s-detektor-na-lazhata_MTQ1NzsyOQ==.html

ЕТО ЛИНКА! СУПЕР ИНТЕРЕСНО ИНТЕРВЮ! ПРОЧЕТИ ,КОЛКО ПРЕСТЪПЛЕНИЯ И ТО ДОСТА ТЕЖКИ СА
РАЗКРИТИ ЧРЕЗ НЕГО!
Интересното е че трябва самият проверяван с детектора да ИСКА ТОВА ДА СТАНЕ Т.Е. ДА БЪДЕ ПОДЛОЖЕН НА ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано07.03.10 08:26



Чудясе дали да не пусна жалба в полицията!

Не се чуди, пусни жалба. ОпишИ всичко това,което те притеснява- чукането, пускането на вода през ноща и т.н. Може за някои да са дребни неща, но теб те притесняват и имаш право да се оплачеш.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор diditop (непознат )
Публикувано07.03.10 16:14



По-психарска история от тази не бях чула.Все едно е написана от Стивън Кинг,но за съжаление няма много ясен сюжет.





Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор Bидa ()
Публикувано07.03.10 20:33



Защо не си говорим за ПРАВО тук!? Това ми е най-интересно! Ако имам доказателства срещу тези хора, как ще постъпи ,примерно прокуратурата!


Неправилно задаваш въпроса . Сигурно питаш защо никой от пишещите тук прависти не те прие на сериозно и не ти даде юридическа консултация. Ами много ясно- не казваш конкретно как те тормозят, какво те клеветят, как те заплашват. Само емоции и общи приказки пишеш.
Е, хайде казвай какво точно става кой те тормози ,как и защо.
Дълго няма никой да те търпи да разтягаш локуми.



Тема Re: странен тормознови [re: diditop]  
Автор tormozen (непознат )
Публикувано22.03.10 22:23



Искаш сюжет!? Това не е роман все пак...аз не си измислям, а и не искам да си присвоявам АВТОРСКИТЕ ПРАВА НАД ПОДОБНО ИДИОТСКО ИЗПЪЛНЕНИЕ!!
Аз обаче имам по-добро предложение относно АВТОРА!!!!!!
Ако искаш сюжет обаче... ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ "НОВИТЕ ДЕМОНИ НА БЪЛГАРИЯ" от ЮРГЕН РОТ ! И това са ужаси и то какви !!
Не че някой ме изнудва ..,поне не и с думи, ..!



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат)
Публикувано18.09.10 20:30



помогни си сам!
началопубликуванефорум

сеп 3, 2009 Публикувано от Latrodectus на сеп 3, 2009 в ПСИ фактор | 11 коментара
Психически тормоз

Напоследък много се популяризира темата с домашното насилие и начините да се справим с него, НО КАТО ЧЕ ЛИ В ПО-МАЛКА СТЕПЕН СЕ ГОВОРИ за доста ПО-ПРИТЕСНИТЕЛНИЯТ НАТИСК ЧРЕЗ ПСИХИЧЕСКИ ТОРМОЗ НАД ЛИЧНОСТА !!

Такъв може да бъде срещнат навсякъде- в службата, у дома, сред близки хора и познати.
Психическият тормоз е особено коварен и много сериозен метод за въздействие върху хората.
КОГАТО Е СИСТЕМЕН,ТОЙ МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДО ЗНАЧИТЕЛНИ ПРОБЛЕМИ СВЪРЗАНИ НЕ САМО С ПСИХИЧНИТЕ, А И С ФИЗИЧЕСКИТЕ ПРЕЖИВЯВАНИЯ НАД ЛИЧНОСТА!
Неизменно този тормоз води до стрес, който от своя страна значително отслабва имунната система-засилва вече съществуващи здравословни проблеми или създава нови такива.

Тъй като е трудно доказуем, той е много по-сериозен и често пъти дълги години крит от жертвата, подчинен на подобни оправдания, които се изтъкват и при домашното насилие- надежда, че насилникът може да се промени, липса на алтернативен вариант за живеене, наличието на деца и тн.
Тези оправдания по никакъв начин не решават, а само „капсулират“проблема и утежняват ситуацията. Защото психиката ни е твърде фина и деликатна структура, която може лесно да бъде дебалансирана, извъчвана и дори..увредена. Комплекси за малоценност, ниско самочуствие, подтиснатост, резки промени в настроението, депресивност, безсъние, хронично безпокойство и дори паника, различни видове фобии, тикове (авторката разви крайно досаден и неприятен навик да си хапе долната устни, от който 15г не може да се отърве), суицидни (самоубийствени)мисли и опити…всички тези неща могат да бъдат развити като следствие на психически тормоз, заедно или поотделно.
Не само жените могат да бъдат подложени на подобно насилие, но като по-емоционална структура на обществото, те най-често стават жертви на такъв тормоз.
Насилникът често действа системно и напълно целенасочено- насажда чувство за малоценност и вина у отрещната страна, чрез обиди, присмиване, незачитане на човешкото достойнство и личност като цяло. ПРИЧИНИТЕ МОГАТ ДА БЪДАТ МНОГО- ОТ ЧИСТА ПРОБА ЕГОИЗЪМ И ЗЛОБА-през ЖЕЛАНИЕ ЗА ПРЕДИЗВИКВАНЕ ЧУВСТВО ЗА БЕЗИЗХОДИЦА И ЗАВИСИМОСТ-до заучен семеен модел от собственото му детство. Изходът често пъти е една човешка развалина, която дори веднъж откъснала се, не успява да се възстанови. Вариантите за действие са няколко, но всички те се обединяват в търсенето на чужда (приятелска, професионална, законна) помощ и защита. Психическото насилие често пъти преминава или корелира с физическото такова и не е желателно жертвата да конфронтира насилника сама. В общи линии, повечето агресори са страхливи и реагират на нападението отстъпвайки. Защото атаката е най-добрата защита…При всички случаи обаче, не е добре да се провокира, когато сте сами, най-добре е да се сезират изпълнителни органи като полиция например. В повечето случаи, в Центровете за жертви на домашно насилие, обръщат внимание на психическия тормоз и предлагат адекватни варианти на действие на потърсилите помощ. Ако това се случва на работното място, може да потърсите правата си по съответния ред, защото ако просто напуснете, този след вас ще бъде подложен на същото. Вариантът „бягство“ от проблема в никакъв случай не го решава, дори утежнява ситуацията. Покрай жертвата може да пострадат и близките и хора-било подложени на същия тормоз, било заради страдание заради случващото се с нея. „Жертва“ е начин на мислене и колкото повече се чувствате така, толкова повече наистина се превръщате..ТАКА,ЧЕ БОРЕТЕ СЕ С ВСИЧКИ СРЕДСТВА, ЗАЩОТО ВИЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ СПОКОЕН И НОРМАЛЕН ЖИВОТ, точно толкова, колкото и всички останали.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tormozen на 18.09.10 20:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от tormozen на 18.09.10 20:38.



Тема Re: странен тормознови [re: tormozen]  
Автор tormozen (непознат)
Публикувано18.09.10 21:46



ВИДОВЕТЕ ТОРМОЗ СА НАЙ-РАЗЛИЧНИ И ЗА ТЯХ ИМА РАЗЛИЧНИ КЛАСИФИКАЦИИ!
ТАЗИ НА КОЯТО СМЕ СЕ СПРЕЛИ НИЕ Е :

физически тормоз: блъскане, удряне, наплюване, спъване, затваряне в някое помещение;
вербален тормоз: подмятания, подигравки, унижение, заплахи;
психологически тормоз: изнудване, повреждане на имущество, кражба и унищожаване на лични вещи, заплашителни погледи и знаци, неприятелско следене;
социален тормоз: изолация, игнориране, изключване от игри и други общи дейности, одумване и разпространяване на злобни слухове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.