Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:22



Между другото, в Австрия няма АЕЦ, токът не е безбожно скъп, нито страната е закъсала икономически.



Тема Мужици?)) [re: Mopфиyc]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:23



Тя и сегашната е "руска". Та, пътувам много из страната, но мужици не съм срещал. Не знам тежестта на моите доводи(те са констатации, впрочем), но на фона на твоте "доводи" за мужиците тип "рАнен седесар" моите изглеждат солидни и непоклатими.



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Защото са се изхитрили [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:24



да са съседи на няколко страни със здрава атомна енергетика, от които могат да си купуват ток. И са малка, на техния фон, страна. Дали цяла Европа може да си позволи тоя лукс?

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Тема Re: второ и последно предупреждение за офтопик [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:25



Той офтопика тръгна от теб и поста, който репликирах.

Мисли си каквото си искаш за интелекта ми, но аз със сигурност не избивам комплекси с администраторски права, още по-малко си ми слагал бан в някой от футболните клубове.

А сега, ако искаш ме банни, но това няма да ти реши нито един от проблемите.

Редактирано от Vendome на 06.04.11 13:25.



Тема Re: Защото са се изхитрили [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:26



Австрия не внася ток :)))



Тема Re: Мужици?)) [re: Kиpo]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.04.11 13:27



Я пак... нали за цена си говорехме?
Или геополитиката не съществува?
"Мужиците" им гледаме сеира и в настоящето управление... пък ти как не ги виждаш не знам.

Но да лепнеш етикетчетата на едро и после да чакаш дискусия е тотал нонсенс.
Забавлявай се.

Welcome to the real world!




Тема Как тръгнал...? Все едно да кажеш, [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:29



че педофилията е тръгнала от разголеното дупе на някое момиченце, а не от акта на педофила


Аз комплекси не избивам: нали се съгласих, че преследвам мъже, че съм гей и Руслан е велик, както и, че чука по-хубави мадами от мен. Имаше нещо и за дясната ръка: признавам, че го правя с лявата, като се наложи, че съм турбодесничар(нормален) и лявата ми е по-чужда. С това предлагам да сложим край на дискусията за банове и моето гейство и да останем по тематиката. В тоя случай, естествено, няма да има за какво да ти слагам бан.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Първо АЕЦове, а после... [re: Kиpo]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано06.04.11 13:30



... родилни домове, детски градини, училища, казарми, заводи, пенсионерски клубове и старчески домове.



Тема аз бях пределно ясен: [re: Mopфиyc]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:32



Безопасността не подлежи на коментар, цената ... е важна, но е по-добре да имаме ток, отколкото да нямаме(щом не може да е евтин).
Съвсем несложно и ясно твърдение. За мужиците си прав: с най-голямо удоволствие ти казвам, че това са пълни глупости(прав си - таг "пълни ранноседесарски простотии")



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема оффф [re: enarei]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:34



все забравям колко си изперкал :))
мамалния)


Опитай се да пишеш по темата, без конспиративни и автохтонни глупости

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.