Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бе нека пазара реши [re: БATKO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:02



Токът от АЕЦ Белене няма да бъде евтин и това е време всички идиоти да го схванете.



Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:03



Аз съм за АЕЦ, но ако същият е икономически изгоден, а не за АЕЦ на всяка цена за наша сметка. И ако токът от чужбина ще ни излезе по-изгодно, предпочитам него пред този от АЕЦ Белене.



Тема Re: защото [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:04



Да не си латентен гей?



Тема не, но и да бях, не е по темата [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:09



Все пак, ако си хубава, запазена мома би могла да провериш. Въпросът ти е офтопик.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Тема аха [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:14



А ако изведнъж няма близка и достъпна чужбина, от която да внесем, поради простичкия факт, че те са по-големи малоумници и от нас в това отношение?

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Тема Re: не, но и да бях, не е по темата [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:14



Като гледам, как налиташ на мъже във форума, вече май се съмнявам, дали си само латентен. А по темата за мъже с името Руслан, имам един такъв приятел, хем изкарва в пъти повече от тебе, хем ебе по-яки мацета редовно и не с дясната си ръка.



Тема Re: аха [re: Kиpo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.04.11 13:16



А ако през 2012г., наистина ни няма вече?



Тема Re: АЕЦ трябва да има [re: Kиpo]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.04.11 13:16



В тоя ред на мисли, противниците на АЕЦ, независимо дали зелени, кафяви(с или без аромат), лилави на сини точки етцетц, се самопричисляват към общостта на заблудени имбецили или просто хора, неспособни да направят елементарно причинно-следствено наблюдение.
Тук спор няма, въпреки, че на някои им се струва, че е обратното.


С тия доводи хич не си убедителен



Цената не е само финансова и не е само пряка... помисли и за това.
Някак да сложим на везните създадената у нас под руско командване бананова република без банани и онова дето постигат в Полша, Чехия, Словения и т.н.
Та цената да имаш ток, ама да живеят децата ти в общество на мужици струва ли си?

Инак сега ни е лесно да се дърлим, ама като спре Козлодуй какво...?

Welcome to the real world!



Тема второ и последно предупреждение за офтопик [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:21



ОК, имаш такъв познат, ок, гей съм, ок, налитам на мъже. Това с какво променя факта, че си доста тъповат и започваш ни в клин, ни в ръкав, офтопик, който, предвид прясноупоменатото ти качество и някакви смътни спомени за бан, който съм слагал на ник, подобен на твоя във футболен клуб, е с предизвестен край?



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Ще ни има, вервай ми. [re: Vendome]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 13:21





Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.