Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано04.05.06 23:47



Отварям тази тема защото анцузите са една от любимите ми дрехи. Общо взето има два типа анцузи - спортни и спортно елегантни. Има някой анцузи, които са вечерни например и се носят само с обувки, но за тях ще стане дума нататъка.
От спортните ми харесват Евроспорт. Предпочитам шушляка като материя издържала теста на времето. Шушляков анцунг на България например е супер удобно средство за носене ако си излезнал с Голфа в събота следобяд да се разходиш из центъра. Анцуга се връзва страшно с модерните ми очила. Имам и още един шушляк, който е на 14 години и с него си шетам в къщи, щото не е за пред хора. Но го слагам когато играем с комшиите на карти, защото много връзва тоя шушляк. Най-малко пеесе на врътка.
От официалните анцузи фаворит е НАЙК анцунг на Ювентус. Този анцунг се съчетава великолепно с лачени обувки с висок ток! За тези лаици, които не са виждали никога анцунг на ювентус ще кажа само че е черен и пише със златисти букви и на гърба има емблемата. С този анцунг съм свалил и съответно обезчестил значително количество руски гимназистки от летни лагери по морето. Анцуга е пичелов!
Друг класически модел е червен Адидас с три ленти отстрани и с няколко размера по-малък. Подобен анцунг се носи с високи маратонки Конверс - Ол Стар Чък Тейлър.
ДА ви кажа, днеска си вървя по улицата и гледам едни страшни очила. Приличат на бъбреци ама не съвсем едни такива големи, СУПЕР ФЕЙШЪН заклевам се. И ми остана погледа в тая витрина и си мисля, леле тия сега ше са някакви маркови супер скъпи. Влизам в магазина питам продавача колко струват ей тия очила от витрината. Човека разправя - Това е маска за гмуркане било. В червило с такива очила ще си много вървежен, не знам защо тоя така се очуди. Според мен очилата трябва да са с такава големина - като маска за гмуркане.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано05.05.06 01:26



Идеален сценарии за британски филм.
Сега си мисля, че в повечето (или всички които съм гледала) бритиш филми има футболни маниаци облечени в култови анцузи- Вива Ман Юнайтед!

ПП: Гай Ричи е куул, спор няма!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.05.06 08:20



Предлагам ти да купиш противогаз - доста по-голям е от маската за гмуркане, а и в Червило веднага ще те пуснат с него, че даже и ще залегнат и ще си извадят личните карти хората.

Не мислиш ли, че една от най-класическите комбинации е тази между анцунг на борусия дортмунд и черни официални обувки за костюм (от 25 лева)? Бая народ от Перник се носят така, а Перник е градът с най-голяма концентрация на Голфари след Люлин, Надежда и Обеля все пак...



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.05.06 08:22



Бегай ти да е куул - в разцвета на силите си се ожени за полудело бабе с дете от танцьорче. Това ли наричаш куул? Аз това го наричам турбо глупак.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано05.05.06 08:58



Абсолютно си прав! Анцунг на Борусия Дортмунд от сезона в който станаха шампиони е кралски клас дреха! Готиното е че можеш да сложиш долнището и отгоре някое пуловерче на енрджи или пък с дънки енерджи и горнище на анцуга. Изобщо вариантите са много стига да си човек с вкус към модата като мен и теб.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано05.05.06 09:03



Гай Ричи е по-добър от Куентин Тарантино, но е далеч по посредсвен от сценаристката на Сексът и градът. Драмата с която са представени героите в секса и града не е по силите на Гай Ричи. Друг невероятно интелегентен филм е приятели. Мога смело да заявя че искам личния ми живот да е смесица между секса и града, приятели и сръбския филм Ране.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Авторпpoфecop (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 10:38



Лека граматическа забележка към този интелектуален диспут. "Анцуг" се пише само с едно "н", а не е "анцуНг". Произлиза от немската "Anzug", която означава "костюм". Не, че това има каквото и да било значение като се качиш в голфа.
Хайде със здраве!



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: пpoфecop]  
Автор meryl (streep)
Публикувано05.05.06 11:33



Има хора които изговарят множественото число като "анцуги"
Но наистина ако човека е с шушляков анцуг като на Генади, голф и дълъг нокът на малкия пръст...е перфектно, няма да му връзваме кусури, я



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.05.06 13:48



Кво е Ране?

п.с. най-ме кефи как приятели по тотално невинен начин внушава на балъците как да живеят като балъци и че живеенето като балък е много яко само по себе си. Промоция на балъшкия хумор.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.05.06 13:50



Търся лепенки за бъдещия ми голф. Борусия Дортмунд ама емблемата. Дай препоръки за други лепенки. Харесал съм си на найк една, но и енерджи си трябва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.