Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: ah]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.05.06 16:19



Никъде не съм казвал, че Пенев ми е идол.

Никъде не съм казвал, че лично на мен ми харесват 20 годишни.

Личните ми предпочитания рядко се появяват в интернет клубове. Не ми приписвай неща.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано10.05.06 19:46



Не казвам, че мацките от сериала са успяли (всъщност адвокатката е доста успяла, а и Саманта също) и не тях имах предивид, че ще те забият в земята, а че те е страх (не ми слагай болд и аз мога, но не искам да ти натяквам!!!!!!) по принцип от преуспели жени, т.е. става въпрос за реалният живот, а не за някакъв сериал. Чети ме по внимателно, за да не се повтарям!
Ставам след една седмица на 25, така че изобщо не ме закачай на тема години!!!!!!! Вярвай ми на 40 ще съм супер мацка, стегната и все така свежа и уверена в себе си....напук на мъже като теб, а и да не забравям ЖЕЛАНА и то от истински мъже....е може и от млади лъвчета, лошо няма.

А ти като си бълък и станеш на 50 ти пожелавам да имаш куп кифли за употреба, щом мислиш, че това е СВЕЖО!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: ah]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано10.05.06 19:53



Аз вече му го пожелах!

Ако желаеш нещо, поискай го и ще го получиш- аз съм на този принцип, така че бих казала едно "дерзай" на Л. Пенев!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано10.05.06 20:59



Абе над 30 жените вече са се посдухали...спор няма! Има много готини, но не могат да се сравняват с тези на 20 и малко...

...и твойта майка също!



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.05.06 22:03



Нямаш база за да даваш оценки за предпочитанията ми в реалния живот. Ако считаш себе си за успяла и ако вярваш, че в реалния живот би ме било страх от теб тогава правилният отговор е, че ме е страх от по-малко успели жени, от онези които харесвам и с каквито дружа. Мога да бъда и по-конкретен, но не желая да те обиждам - хубаво и приветливо момиче си, нищо, че до 40 ти останаха 15 годинки

Поеми малко майтап де, не всяка дърта жена е за изхвърляне - има и такива с добавена стойност изравняваща капиталовата амортизация.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: snobar]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.05.06 22:05



Има една свежест, която се губи. Иначе за другите качества не спорим. Там спор няма.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.05.06 22:08



Коментирам цяла социална група жени, чиято репрезентация се постига под формата на визуално изкуство тип ТВ сериал.

Коментарът ми не включва други групи жени и то нарочно - там няма материал за полемика с теб тъй като ти самата не принадлежиш към въпросните групи ами се стремиш да попаднеш в групата на секс и сити, която е доста изостанала от онези, за които не пиша.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.05.06 22:12



Нека хипотетично кажем, че аз принципно си желая 20 годишни свежи XXXX (модераторът тук е по-голям цензор от китайските комунисти, нищо, че е съмнителен крехкия аргумент за многото деца в този клуб).

Виждаш ли нещо лошо в това? Кого да желая сексуално - 20 годишна ослепителна красавица или теб например? Кажи ми кое е логично от гледна точка хипотетично мое желание? (п.с. не казвай неща от рода на 'и да искаш не можеш' защото са детски)



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано11.05.06 02:48



мод-а не е комунист , той си е едно мъничко педалче ....

обаче джинджи много ти е навита , ако беше в БГ да те е обърнала вече, така да се каже , , особено , ако споделяш нейните увлечения по Гучи



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Karla.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.05.06 03:21



Не се еба наляво и надясно, питай Генади. Той ми е нещо като импресарио и гуру в едно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.