Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: да добавя...нови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 12:28



Баце, никъде не съм я обиждал. Просто казах, че има доста селяни там - да си видел паркинга да е пълен с голфари? Не. Пълен е с додж, форд, меркури, вранглер, крайслер. Това паркинг ли е? Аз се кефя на земеделието, но това не е учебно заведение за фенове на селтик.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: no_bs]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.06 17:58



Всъщнст никога не питам някой мъж какво е завършил- може и със средно обикновено обарзование да е и пак да е интелигентен и интересен. А и финансиситите са големи сметкаджии така да знаеш, така че не е кой знае какъв плюс!

Аз обикновено заспивам към 4-5сутринта, а ти защо не спеше снощи хмм?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.06 18:01



Няма лошо, имам поне 10 познати минали през това- само единият се фука доста, ама той е и най-готин!

Фукльо такъв.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.06 18:03



Аз обожавам сини сливи, това прави ли ме...."слива" падаща си по сливи?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 18:07



Скоро разбрах че Шекспир бил двама. Как така двама човека ще се подвизават под едно име не знам.
Не съм виждал снимки на августин пейчинов, ако си говорим за живот на писатели надали има по-голям човек от буковски. Оскар Уайлд изобщо не ми влиза в полезрението, аз съм човек в сферата на културата.


Винаги верни

Тема Re: да добавя...нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 18:11



Когато спра голфа пред харвард и надуя румънското диско колата ми се пълни с жени за отрицателно време. Дори и в багажника са готови да влезат само и само с пич като мен и с кола като голфа да са.
Ей че съм готин.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.06 18:12



И твоя живот да е на показ и теб ще изкарат какъв ли не. Някой хора си живуркат откаченият живот тайно и на никой не му пука! Важното е творчеството, а не личният живот.
Ние хората (и аз в това число) когато нещо е зад вратите е добре, когато портата се отвори не ни харесва, независимо кой живее вътре.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 18:25



Успя да ме объркаш.
Съгласен съм че творчеството за артистите е най-важното, защото те понякога са големи чешити като характер. Шекспир са били идиоти, направили са си ташак в рима и сега целия свят го изучава. И мен ще ме изучават, след 100-200 години.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.06 18:40



На мен Шексипир ми допада да го чета (макар че в оргинал признавам си ми е трудничко, не съм толкова добра с езика) и не ме интеревува дали е някой или някои....макар че едно творчество може по лесно да го разбереш, ако знаеш и нещичко за живота на създателят му, но нали това е интересното- да научаваш нови неща.
Сега и аз се обърках, нали съм глупавичка, простено ми е!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано12.05.06 18:51



В отговор на:

Скоро разбрах че Шекспир бил двама.




Аз пък се чудя дали скоро няма да разберем, че Генади и ЛюбоПенев били един.....

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.