Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.05.06 20:08



Стюуи е уникален герой за цялата индустрия! В тези сериали има обикновенно 1-2ма много силни герои Стюуи е най-големия в Фемили Гай.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.05.06 20:11



Аз се отцепих то Енерджи и основах клана - [VWGOLF3ENERGY]-GENATA.
Унищожавам противниците единствено с хешшоти и глави. Прекалено съм добър с четири петицата и с пет единицата и ми забраниха от ВЕ ЦЕ ГЕ да играя на финалите с тези оръжия и аз съботирах.
Сега играя Куейк 1 и Кармагадон 1, щото си купих нов компютър и да му пробвам видеокартата.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано08.05.06 23:23



Последно преби кучето за пари с метален прът



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано09.05.06 00:56



Силно ти препоръчвам да играеш Спейс Куест 4 на Сиера Геймс от 91ва година. Играта е перфектна за тестване на нови видеокарти - аз лично я ползвам от тогава и забелязвам, че видеокартите не са това, което бяха навремето. Сега последната на гефорс даже не можа да пусне играта - представяш ли си? Американска работа.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано09.05.06 08:58



Сложи си новите ВЕСА драйвери и игрите направо избухват. Най-яката игра е Спейс Инвейдърс и Кадилак и Динозаври.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунг [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.05.06 18:35



Подлудяваш ме с разсъжденията си, толкова са нелогични. Вече не искам да те виждам на живо, защото след петата минута, ще се нахвърля в/у теб (не в сексуален смисъл) и ще те издера като бясна котка и ще спорим докато единият от нас не оцелее.

Така изобщо нямам намерение да те оборвам, оставам те да се самозалъгваш. Когато стана на 40 ще съм доста по-свежа от безличните мацки на 20, СИГУРНА СЪМ!
Ако само искаш да чукаш малка кифла ОК, обаче би ли живял с толкова недорасло същество (ако ти си на 50 примерно)?

Гаден, много гаден сексист си Любо, радвай се че не си сега до мен!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунг [re: yanina]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.05.06 18:41



Страхотна е!!!! И определено има свеж вид!

Изобщо не си прави труда да убеждаваш Л. Пенев- толкова е твърдоглав (?!?!?!)!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунг [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.05.06 18:46



Ти изобщо не си в час с женската психика!

Ако се индифицирам с Кайли Миноуг, какъв ще ти е анализа?!

ПП: Истината е, че винаги мога да отбележа стилното и красивото, да го харесвам, това прави ли ме задължително стилна и красива?! Да!

ППП: Ти с Любо Пенев ли си индефицираш?- Явно, доста хитро хрумване!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Анализ на сериала [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.05.06 18:53



Защо си толоква ядосан???

Не искаш да повярваш, че една жена може да те забие в земята и с образование, със знание, с доходи, с успешен личен живот и кариера?!
Доста лично приемаш нещата, явно са доста по дълбоки като смисъл и не сериала и ХХХХХ те вбесяват, а нещо което те е ръгнало с шиш в ребрата (или в почти 44сантиметров бицепс!!!).
С този анализ, така добре показа вътрешното си АЗ, че друг път няма да можеш да ми избягаш! Знам те, вече те знам......и дори не мога да кажа, че не ми харесваш.....объркана съм, но пък се разкри толкова тънко.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунг [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано09.05.06 18:58



Този сериал е за да забавлява бе човек, какво си го взел толкова навътре? И показва готини тоалети и страхотни обувки.....да и чанти!

При това имаха доста обожатели, но когато една жена има високи изисквания не се спира на първият жабок.
Имаше хепи едн все пак и ХХХХХ си намериха Мъжете.

Дишай спокойно!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.