Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:17



Сега ще ти го обясня внимателно. Ще има доста обобщения, но фактите са си факти. Знам, има изключения.

Жените като минат 30 (ориентировъчно) стават по-стари визуално. Много от тях продължават да са красиви, секси и поддържани, но губят специфичния младежки вид. А този вид, тази свежест се ценят най-много. Като стока първа и втора ръка. Такава е разликата, така го виждат мъжете. Една яка XXXXX на 20 и една яка XXXXX на 30 имат различна стойност и тя не идва заради това, че на едната и е останало относително по-малко живот. Друго е.

Повечето поддържани мъже стават по-хубави по-късно.

Обществения морал е смешно нещо, но едно е да си дърт и да ХХХХХ млада, а съвсем друго е да си дърта и да ХХХХХ млад мъж. Просто едното е доста по-постижимо от другото.

Направи проучване бе, виж колко пари струва да навиеш млада ХХХХХ (която има някакъв избор все пак) да легне с дъртак и колко струва обратното. Тогава ще схванеш колко по-гнусно е да се ХХХХХ дърта жена.

Мадона е баба. Виж я колко е смешна, музиката и продължава да кърти мивки, но когато човек е на 50 и се държи като на 20 всеки нормален човек си задава няколко обосновани въпроса.

Бритни Спиърс е ужасна и въобще не я броя за хубава. Едва ли съм единствения с подобно мнение.

Сексист или не - жените са хубави когато са свежи. Мъжете са като хубавото вино, а жените като грозде.

Редактирано от snobar на 07.05.06 20:36.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:20



Не съм бил там, къде е? Колко хапчета взимаш и какви? Как виждаш цените на хаповете след влизането ни в Европейския Съюз? Мислиш ли, че позитивната промяна на нивото на disposable income в средната класа българи ще се отрази благоприятно на търсенето на хапове и цените ще се вдигнат или имаш друго мнение?



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:21



най ме кефи оня безработния как се облича, сещаш ли се - джуджето дето играе баскетбол и спи по цял ден?



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:23



Там е грешката - сериалът описва 4 лузърки, но от смешната страна на мизерията им.

Онези, които имат подобен лайфстайл на техния виждат в сериала някакви невероятно луксозни свободни жени и много хумор.

Тарикатите виждат 4 селянки дето един читав ХХХХХ не могат да задържат за дълго до себе си.

Редактирано от snobar на 07.05.06 20:57.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: yanina]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:25



Харесват я защото така трябва да се държи всяка жена. Не заради външния вид - там има бая да се работи. То и другите не са цветя за мирисане. Аудиторията на сех и ситито е главно хора, които се идентифицират с героините в него. Което е доста тъжно.



Тема Анализ на сериаланови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:33



Няколко ХХХХХ, които не могат да задържат един читав ХХХХХ за дълго време. Какво стои зад няколкото ХХХХХ? Зад тях стои тяхната потенциална аудитория. ХХХХХ е една. Точно така, героините са няколко, но всъщност става дума за един и същи човек - събирателното на по-голямата част от аудиторията.

Главната героиня (почти най-грозна ХХХХХ във филма) е идеализираната самооценка на аудиторията на сериала.

Другите героини са де факто истинските модели на поведение на същите онези тъпи ХХХХХ от аудиторията, които мислят, че са най-близко до главната героиня. Именно там е и уловката в сериала - шапка свалям на сценаристите, които гаранция се насират от смях пишейки сцените защото описват милиони загубени тъпи ХХХХХ в западния свят.

Оправяли се сами... Това, че работят и си нямат качествен мъж откога се нарича 'да се оправя сама'? Нали ако и работа, вид и мозък им бяха наред едновременно нямаше да ги има въобще в сериала защото такива жени не са срещани от сценаристите на въпросния сериал. Не защото ги няма ами защото:

а) сценарист на такъв филм никога не е срещал такава класна ХХХХХ
б) ако 4те ХХХХХ във филма са такива никой няма да го гледа щото ще се пука от яд, че не може да е като тях или ако е мъж ще се пука от яд, че не може да си намери такава
в) такива ХХХХХ трябва да ги крият и с пълно основание

Редактирано от snobar на 07.05.06 20:41.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: snobar]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:36



Кой е комплексар, този, който се плаши от ползването на смешни епитети в смешен смисъл или онзи, който е достатъчно широко скроен за да ги употребява без страх от хора, които само това чакат за да вдигнат пръст и шаблонно да кажат любимата си и тъй познато-непозната фраза: 'Комплексар!'



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор yanina (познат)
Публикувано07.05.06 18:36



Явно си гледал сериала доста повърхностно...
един читав ХХХХХ не могат да задържат за дълго до себе си-Сериала не разглежда проблема че не могат да си намерят партньори,а точно обратното-пренасищането и презадоволението

Редактирано от snobar на 07.05.06 20:59.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:39



На тясно си се хванала себе си с удобното за теб заключение, че не харесвам сериала. Аз съм гледал сериала и вярвам, че съм го разбрал доста добре (виж ми анализа). Мисля, че сериалът е перфектен - привлича онези, които се идентифицират с героините. Идентифицирайки се с някого трудно можеш да проумееш колко е закъсал въпросният някой и следователно ти, но аз и не очаквам това.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: yanina]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано07.05.06 18:42



Чекай малко, държа да ти напомня, че биологията изисква от жената да си хване някого и да го държи за размножаване, изхранване, охрана и стабилност от всякакъв вид.

Те губят най-главния тест на биологията с голям резултат. Пренасищането го няма - има го това, че очевадно не са годни за качествено оцеляване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.