Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Мода&Lifestyle
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: no_bs]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 02:33



От един в клубовете имам покана за бой в Бостън. Това е първата мирна покана за САЩ. В Европа съм.

Мисля, че не е правилно да дискриминираш учебните заведения. Всички топ 30 в света (примерно) имат гигантски бюджети (пардон, американците имат гигантски, а европейските мижитуркат с репутация и история) и накрая е все тая. Познавам Харвард хора и някои са добре, а други са с едната диплома и плачат като палета. Същото е и за моя университет, същото е и за други.

Най-големия цирк бе когато видях Харвард/Уортън/МИТ/НюЙорк участници в Апрентис на Тръмп. Мисля, че излагацията е пълна за човек с претенции да отиде в подобно предаване.



Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано12.05.06 02:40



Прав си за топ 30. Баси, сега ще ме накараш да си призная, че те дърпах за опашката... Но само ако и ти честно и почтено ми обясниш откъде я генерира тази "средна работна класа", че много ме погъделичка по деликатните петички с нея, честна дума.

И как така са те викали на дуел в околията? Сакън да не си казал нещо лоша дума я за Новоанглийските патриоти, я за Червените чорапки?

Не ми говори за reality shows. Макар че до известна степен разбирам участниците в тях. Целта оправдава средствата. Поне според чичо Сам & co.

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!


Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: no_bs]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 02:47



Комбинация от:

- разсеяно писане в интернет (тук съм за да се разсейвам все пак)
- лежерен изказ породен от съмнението ми, че понякога звуча като професор
- има таблици и статистики за това кой колко прави и какъв го дърви правейки толкова

Не знам, може би съм твърде критичен. Не може да ходиш да се излагаш при положение, че си вкарал сумати пари в диплома, която ти почти гарантира да не умираш от глад никога...къде бях..аха, и да отидеш при оня селянин Тръмп дето всички знаят, че продава предимно на балъците за балъшки цени с балъшка изработка и балъшки вкус и там...абе селянин продава на още по-големи селяни с 40% надценка и през цялото време лъже, че има толкова и толкова, а бая хора могат да видят точно колко има.



Тема да добавя...нови [re: LuboPenev]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 02:49



Да, и ходят да се излагат за същите пари за една година, които ще вземат без да се излагат. Кажи сега къде е далаверата? Кой прави арбитраж и кой яде лайна?



Тема Re: да добавя...нови [re: LuboPenev]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано12.05.06 03:15



Мен не е нужно да ме убеждаваш. Но за да разбереш мотивацията на въпросните другари, трябва да ти е ясно как са расли и пасли. Аз все още ги изучавам, особено твоето поколение тук, с любезното съдействие на по-добрата ми половинка, която в качеството си на дипломиран, макар и не от Харвард , психолог се занимава точно с това подрастващо поколение на новата ми родина.

В превод (в случай, че съм прозвучала като подранила с thirsty Thursday ) есенцията на казаното по-горе е, че доволно много на брой Том, Дик и Хариет (в оригинал е Хари, но трябва да включим и жена в името на политическата коректност, за Бога!) са готови на много повече от теб, мен и най-вече Гената, за да достигнат своите заветни 15 минути в светлините на прожекторите.

=========
I’m too blessed to be stressed and too anointed to be disappointed!


Тема Re: да добавя...нови [re: no_bs]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 03:28



Много хора казват, че американците били психари, промити и тъй нататък....ходели на психо толкова често и нямало как да не са психо...

Кой е по-психо? Този, който знае/подозира, че има върху какво да му се работи или онзи, който цял живот бяга от проблемите си? Върху всеки може да се работи и често дава резултат.

Мисля да ходя на психо за да не се скарам с Генади и винаги да сме приятели.



Тема Re: да добавя...нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 08:32



Ако продължаваш да обиждаш дипломата ми от harvard business school мисля, че ще се скраме


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 08:34



И аз завърших Бузема с диплома Добър, но хваля ли се?
3 години ми разказаха играта, с учение, но сега бера плодовете от професионалните знания и контактите в алумни асоциацията на Бузема.


Винаги верни

Тема Re: да добавя...нови [re: no_bs]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 08:54



Гаджето ти анализира психологически новото поколение фейшън пипъл, така ли да разбирам? Моите петнайсет минути слава вече изминаха, когато на един мач на Локомотив Марчо Дафчев от точката за дузпа изпрати топката в трибуните точно там където бях аз. В този момент усетих как целия свят гледа моя възхитителен шут, с който подадох топката на едно от децата. Целия се разтрепервам като си помисля пак за онзи ден.


Винаги верни

Тема Re: Спортен Анцунг VS Официален Анцунгнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 12:26



Нали виждаш горе в темата кво пише - 'клубът на интелигентните'. Тук всички сме интелигентни. Даже има цитат от Оскар Уайлд. Винаги съм се чудил как може хората да се връзват на мъртъв писател, който е приличал на Августин Пейчинов и на всичкото отгоре си е падал по всички плодове, но не и по сливи. Виждал ли си снимки на тоя? Много е грозен, баце. Имах едно гадже - имаше негови снимки и биография. Там любимата ми беше как е легнал в някаква дървена кутия и се прави, че спи. Побелял, абе нещо не беше читаво.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.