Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Music idol - Иван Ангеловнови  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 21:14



Видехте ли как се правят парички от СМС?





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 13:24



Аз мисля че тоя е ужасен,просто гнусен,мазен и изобщо живее с една голяяяяма маска





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: akapдa]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:16



Беше пиян през повечето време. Днес по Бтв пиеше уиски в 8:30 сутринта. Иначе правеше шоу.



Тема Добро утро, Радкенови [re: joni]  
Авторльoльo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:54



кое предаване не прави пари от sms-и на балъци...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторRosi (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:56



не през повечето време, а през цялото време той беше пиян. Най-накрая получи това, което трябваше да получи много преди това. С шоуто, което правеше, освен простотията си, не показа нищо друго.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Rosi]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 16:22



Не знам колко трябва да си прост, за да участваш в подобна пародия.

И не знам колко си прост, за да си губиш времето да го гледаш.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: joni]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 13:14



манипулираха вота, дискредитираха го и накрая като им стана съвсем неудобен, решиха преди да го изгонят, да изцедят възможно най-много смс-и на негов гръб.

изложиха се страшно според мен. и продуцентите-водещи, и журито.

а Иван.... той беше според мен сигурният победител. но те докрая щяха сигурно да измислят нещо да се отърват от него. вместо да го лансират, като видят че му върви играта, те направиха точно обратното - тръгнаха да го дискредитират в някаква неадекватна и не добре осмислена защита на установеното статукво, без да се замислят, че един талантлив артист винаги руши реда, за да сътвори изкуство от хаоса.

но както и да е... грозна история общо взето, за смс-ите най-малко ми пука. тъжното е, че това се случи в национален ефир, пред много хора, които разбираха шаша, който правят, и те въпреки това съвсем нагло си изиграха играта за сметка на момчето.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 13:36



Изиграха го, обаче до голяма степен и той е виновен за положението в което изпадна. Това , че не дойде на концерта, беше шанса да го ударят и да го изгонят т.н. "продуценти" . Просто трябваше да си пее на концерта, а после да ходи да купонясва където иска.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.04.08 13:44



Извинявай, искаш да кажеш, че МУЗИКАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ като М.А. трябва да бъде спечелено от пиян и/или дрогиран клоун със селски манталитет и нулево възпитание, без да е изпял вярно поне една песен??? Божеее, докъде стигнахме???
Пак обръщам внимание, става въпрос за МУЗИКАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ, не за цирково, театрално или някакво друго...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето, [re: lullaby]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано11.04.08 14:27



Никой не може да ти направи това, което ти сам си направиш.

Иван получи достатъчно шанс да се изяви. И най-талантливият артист/певец, ако не си върши работата, отива в небитието.

Благодаря ти, цицеста лельо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.