Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 17.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Music idol - Иван Ангелов  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 21:14



Видехте ли как се правят парички от СМС?





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 13:24



Аз мисля че тоя е ужасен,просто гнусен,мазен и изобщо живее с една голяяяяма маска





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: akapдa]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:16



Беше пиян през повечето време. Днес по Бтв пиеше уиски в 8:30 сутринта. Иначе правеше шоу.



Тема Добро утро, Радкенови [re: joni]  
Авторльoльo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:54



кое предаване не прави пари от sms-и на балъци...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторRosi (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 15:56



не през повечето време, а през цялото време той беше пиян. Най-накрая получи това, което трябваше да получи много преди това. С шоуто, което правеше, освен простотията си, не показа нищо друго.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Rosi]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 16:22



Не знам колко трябва да си прост, за да участваш в подобна пародия.

И не знам колко си прост, за да си губиш времето да го гледаш.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: joni]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 13:14



манипулираха вота, дискредитираха го и накрая като им стана съвсем неудобен, решиха преди да го изгонят, да изцедят възможно най-много смс-и на негов гръб.

изложиха се страшно според мен. и продуцентите-водещи, и журито.

а Иван.... той беше според мен сигурният победител. но те докрая щяха сигурно да измислят нещо да се отърват от него. вместо да го лансират, като видят че му върви играта, те направиха точно обратното - тръгнаха да го дискредитират в някаква неадекватна и не добре осмислена защита на установеното статукво, без да се замислят, че един талантлив артист винаги руши реда, за да сътвори изкуство от хаоса.

но както и да е... грозна история общо взето, за смс-ите най-малко ми пука. тъжното е, че това се случи в национален ефир, пред много хора, които разбираха шаша, който правят, и те въпреки това съвсем нагло си изиграха играта за сметка на момчето.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 13:36



Изиграха го, обаче до голяма степен и той е виновен за положението в което изпадна. Това , че не дойде на концерта, беше шанса да го ударят и да го изгонят т.н. "продуценти" . Просто трябваше да си пее на концерта, а после да ходи да купонясва където иска.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано11.04.08 13:44



Извинявай, искаш да кажеш, че МУЗИКАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ като М.А. трябва да бъде спечелено от пиян и/или дрогиран клоун със селски манталитет и нулево възпитание, без да е изпял вярно поне една песен??? Божеее, докъде стигнахме???
Пак обръщам внимание, става въпрос за МУЗИКАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ, не за цирково, театрално или някакво друго...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано11.04.08 14:27



Никой не може да ти направи това, което ти сам си направиш.

Иван получи достатъчно шанс да се изяви. И най-талантливият артист/певец, ако не си върши работата, отива в небитието.

Благодаря ти, цицеста лельо


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 14:53



Не трябва да бъде спечелен от всичко това, което изреди. Но Иван Ангелов не е такъв. Ако имаше музикален слух, щеше да знаеш, че той е ЕДИНСТВЕНИЯТ от финалистите, който не е изпял нито един фалшив тон и който има завършено музикално образование - специалност оперно пеене в Музикалната Академия, приет е първи. Сега следва магистратура пак оперно пеене.
И самото жури в началото отбелязваше таланта му, просто накрая извъртяха и изманипулираха нещата с цел незапознатите зреители, неследили от самото начало предаването, да се подведат и да гласуват против него.

погледни тук Фънки как си противоречи сам на себе си:





"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 11.04.08 14:55.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: SoulMate]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 14:59



Е той няма да отиде в небитието, той просто се махна от едно враждебно и потискащо го обкръжение. Той защо мислиш не се яви в Понеделник? Сам си го каза - искал е да се махне, но ще наруши договора си, ако се откаже.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: joni]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 15:02



Той не заради купона не е отишъл, а по други, доста по-основателни причини, които са ескалирали във времето и точно преди концерта е имало спор между него и хора от предаването, доста сериозен и затова си е тръгнал, защитавайки позицията си.
А и мисля е усещал, че за него така е по-добре.
Иначе е вярно, че ако беше пял в Понеделник, щеше да остане и най-вероятно да спечели, но пък дали щеше да издържи още 2 месеца сред тия хора, които всячески го унижаваха и потискаха и какво щеше да остане от него след това?! Аз не знам. Мисля, че станалото е за добро за него, но те много се изложиха, просто страшна наглост в праймтайм на национален ефир, такава лудост не вярвах, че ще видя.



"Meine Pflicht ist dich weiter zufuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 11.04.08 15:03.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано11.04.08 17:03



извинявам се..аз таковата....ама какво е станало ?



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано11.04.08 21:17



Значи не му издържат нервите на момчето, а шоу бизнесът иска не само глас, но и страшна дисциплина, железни нерви. Доколкото го гледам, целта на това предаване е да намери точния човек за този вид бизнес.
Това не е Иванчо.... определено!!

Редактирано от KoтkaTa на 11.04.08 21:21.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Gerylin]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 21:40



Виж тук изпълненията му


Моето мнение е, че момчето просто не е с всичкия си - депресивна маниакалност или активна фаза на циклофрения. Не биваше журито да го мъчи толкова време, но те не разбраха навреме и го пуснаха да продължи. Усетиха се, но късно, той не издържа психически, за да излезе с чест от състезанието. В някаква степен жалко за него, може би щеше да пропее наистина.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 00:22



Бях сигурен,че ще се решава с смс-и дали да остане Иван или не,но очаквах всичко това да стане поне малко-от малко завоалирано(от хорска срама поне).Да, ама не-цяло предаване за това да остане ли Иван или не?!

Освен това всички останали участници-на втори план,гласува се само и единствено за Иван!Ами тя търговийката става очевАдна вече-за какво изкуство и за какви айдъли си говорим?
Колкото до Иван,трето мнение няма-или е луд или е гений.
Клакьорките на бтв се опитаха всячески да ни убедят в първото,но едва ли можем да очакваме да се отнасят по друг начин с човека,който от самото начало вдигна гарда чак до небето и с всяка своя изява недвусмислено им показваше колко са жалки и незначителни-журито и целия екип на "айдъла"!
Мисля,че огромното му самочувствие е и добре подплътено,макар и до последно да не показа, какви аджеба са истинските му възможности!А момчето явно имаше желание.Неколкократно заяви,че иска да пее с бенда на Вили Казасян.Сами се сещате,че ако организаторите му бяха дали тази възможност може би щяха да обезсмислят целия айдъл до финала.То и без това фаворита до тук беше един...
Искам да попитам всички,които не одобряват поведението му-ако те следват магистратура по оперно пеене и си знаят отлично възможностите как биха реагирали,ако техния талант се оценява от някаква треторазрядна поп-фолк певица?Или от още 2-3 световнонеизвестни музиканти и певци?
Предполагам,че най-малкото,което биха направили е да си бръкнат в пъпа...или някъде другаде...............................



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 00:39



Според мен, като качества на певец превъзхожда всички останали участници и ако не го бяха изгонили , другите просто нямаха шанс. Гледах му преди малко изпълнението на Change The World и ми се струва , че другите са много зле. Ама много.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: 3a3y]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано12.04.08 06:37



да ,може би сте прав(а)
не съм наясно с шоуто ,но видях изпълнението му на Жиголо...невероятен талант и като такъв : доста странен (гледах и интериуто с него)
жалко 4е разбиранията на обществото за нормалност са доста консервативни и хората не могат да оценят 100%ово дадена ли4ност

Хората приемат вси4ки успяли за гении,
а неуспялите за луди


както бе казал някоий някога

Границата между лудостта и геният е доста тънка

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано12.04.08 06:41



Искам да попитам всички,които не одобряват поведението му-ако те следват магистратура по оперно пеене и си знаят отлично възможностите как биха реагирали,ако техния талант се оценява от някаква треторазрядна поп-фолк певица?

браво
поставихте вси4ки злобари на колене



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Gerylin]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано12.04.08 09:28



Ако беше чак такъв талант, би трябвало да оцени комисията като треторазредна и, съответно, да и бие шута още в началото. Ей къде е Милано и Скала-та. Там журито е първоразрядно. Е, Метрополитън е малко по-далеч, но и там определено са специалисти. Ама имат изисквания, много високи, не е само магистратурата по оперно пеене.
Преигра момчето и то доста, а това, че се възползваха от него си е негова грешка, можеше пак да се подиграе и с журито, и с публиката /щото и с нея се подигра/, но много по-тънко и интелигентно, така че да ги остави в размисъл бъзика ли се всъщност или как. И да не им даде шанс да го изхвърлят.

Изпълнението беше далеч от всякакъв финес, пределно селяшко-грубиянско.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: KoтkaTa]  
АвторMимoxoдoм (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 16:02



Жури, изпълнение, изпълнители, организация на шоуто си е пълна шизофрения. Каквото журито, такова е и изпълнението. Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. Отвратих се още в началото и въобще не съм го гледал. Занимавка за публика, търсеща алабализми, независимо от възраста си. Не ме дразни това, че някои харесват, други не, трети въобще не се интересуват. Всеки си има своето право на преценка. Що се отнася за Ес Се Месите - то наистина си е за балъците.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.04.08 23:35



Не мога да коментирам качеството на слуха си, само ще добавя няколко неща:

1. Лично аз, а и предполагам всички зрители НЕ УСПЯХМЕ да видин Иван да пее. Дали го може или не - не си пролича.
2. Къде как е приет, какво е завършил и т.н. нямат абсолютно нищо общо в случая. Както вече споменах в предния постинг - в това предаване СЕ ПЕЕ - нещо, което Иван НЕ НАПРАВИ!!!
3. Аз следя предаването отначало, и освен простотии от Иван друго не видях. Сори!!!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: KoтkaTa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 00:36



Това дали да бие шута на комисията,дали е преиграл,дали някой се е възползвал-мисля,че човек който не е в "кухнята" и не е запознат със всички обстоятелства и изисквания около участието в МА(договори и т.н.) няма как да прецени правилно ли е и точно как трябва да се постъпи.
ФАКТ е,че Иван им се изсмя в лицето.
Съдейки по изявите му още от самото начало ми се струва,че точно за това той се яви на айдъла.А може би ги "наказа" за това,че приятелят му Теодор остана втори в предишното издание...знам ли!
Колкото до това дали да им даде шанс да го изхвърлят или не-според мене Иван не го интересуваше самото състезание.Ако искаше да продължи,то нямаше да се държи така.Ако го бяха оставили щеше да продължава в същия дух.
Той просто направи това,което си беше наумил-отиде,разигра си кончето както на него му е кеф и си тръгна като абсолютен победител, макар от синия екран да се опитваха да ни убедят в противното...
"Изпълнението беше далеч от всякакъв финес, пределно селяшко-грубиянско."-точно това според мене беше търсеният "ефект"

.
Просто поредната провокацийка.
Колкото до Милано и Скала-та-както се чува Иван има наистина голям талант,макар да не го показа в айдъла...та няма да се изненадам много ако един ден го видя да се изявява и на това поприще и то в истинската си светлина!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано13.04.08 11:17



Ще поживеем, ще видим





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторAнти -CMC (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 12:03



Аз пък отдавна не гледам БТВ,защото медията много изпростя отвсякъде.Заради темата си направих труда да видя Иван от някой клип във Vbox-sa.До къде може да стигне една медия,щом подобен образ стигна почти до финала на МА

?



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано14.04.08 01:10



Като отвори дума за следване и консерватория - предполагам си наясно, че 3-ма от "3-торазрядното жури" също са завършили консерватория, предполага се да имат поне малко талант в областта на музиката. Нещо, което май ви се е изплъзнало от Фниманието, а?



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Авторlullaby (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 03:31



Еми аз в шоуто успях да го видя как пее и да го оценя въпреки всичко. Ти не си, аз обаче и много други хора сме. Интересно....



Всъщност и журито го оцени, защото го пусна да мине напред и коментарите им бяха доста красноречиви, а именно "голям талант", казано от Вили Казасян.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано14.04.08 11:38



Добре, и после кво стана - лиготия след лиготия... Коя песен изпя, че не се сещам нещо???



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:34



Еми а ти наясно ли си, че те му казаха, че има голям талант - защо смяташ, че стигна до финалите? Нали в началото не публиката, а журито решаваше?



Накрая, за да накарат зрителите да гласуват против него, се обърнаха от думите си, но.... вече се бяха произнесли.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: KoтkaTa]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:37



Не му издържаха нервите в тази обстановка. Защото всички го нападаха и го бяха заклеймили за "лошото момче", "черната овца", "клоунът".



В една добронамерена за работа среда, той не би имал такива проблеми - в крайна сметка те му оказа психически натиск, ако не и насилие.
Я виж обаче, че все пак му върви, защото има талант и почитатели и хората знаят, че е печеливша инвестиция:

Той е човекът, защото има подкрепа на 40% от зрителите и ако сметнеш останалите 60% се разпределят по другите 11 кандидати, т.е. те обединени са по-силни то него, но поотделно се въртят около и под 5% подкрепа за всеки от тях. За какво сравнение изобщо говорим - ясно е кой е победителят в шоуто!



"Meine Pflicht ist dich weiter zufuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 14.04.08 15:39.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:44











"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 01:23



Специално от моя пост не е ставало на въпрос за треторазрядно жури, а за треторазрядна поп-фолк певица!
Горките и родители-да харчат толкова години пари по нея и накрая... ... ... поп-фолк певица

.Ужас.
Това е все едно да завършиш за ИТ специалист и да работиш като управител на интернет-зала или да завършиш машиностроене и да работиш стругар!

Чудя се още как нагАзис не са го изтипосли още там,че и той да оценява!
В следващите айдъли можем да очакваме и кондьо,манго и снежина,амет и др. световноизвестни имена от БГ шоу-бизнес,който нито е шоу,нито бизнес ами си е някаква анадолска сеир-далавера!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 09:50



това за излишно похарчените пари малко може ли да коментираме, а? Според теб кой изкарва повече пари - треторазрядна фолк-певица или първокласна джаз такава (пък макар и завършила консерваторията)??? Аз залагам на първото, колкото и да не ми е приятно, че е така за съжаление... Така че инвестициите май не са отишли напразно...





Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 09:55



Change the World всеки един от другите участници би го изпял по-добре, или поне за половината мога да ти гарантирам.

Just a gigolo - донякъде ставаше, после се почна с лигнята, и не се свърши повече...

Кастингите няма да ги коментирам, говорим за Истинското Състезание после. Пак (за последно) ти напомням, че конкурса е МУЗИКАЛЕН, и то с предимно ПОП насоченост, а Иван колкото и добър оперен певец да е (и артист) - не става за М.А.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 11:52



Чакай сега,да се уточним.
Едните певици са на хонорар,а другите на тарифа!
Както се казва-не става само с пеене...





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 15:17



бе не знам кой на какво е, ама досега май не съм срещнал джаз-певица мангизлийка, за разлика от певиците от "другия" жанр. Поне съм чувал, че заработват по няколко стотака до няколко хиляди на вечер...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано16.04.08 21:45



изобщо нямаше да го изпълнят и на половина толкова добре, колкото него. няма как да ми гарантираш - откъде знаеш, че разбираш повече от музика от мен?!




"Meine Pflicht ist dich weiter zu führen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Aнти -CMC]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 17:21



Такива актьори като Иван Ангелов системата ги допуска съвсем съзнателно просто за да отклони вниманието на онеправдания ни народец,така че политиците и мафиотите да могат да си вършат "работата",необезпокоявани от никого.Стара максима е че на народа му трябва не хляб, а ЗРЕЛИЩА...............



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано29.04.08 11:27



онзиден го мярнах по една от главните улици на Бургас, и окончателно ми затвърди мнението че е прост селянин и комплексар, обхванат от звездомания. Вървеше по улицата заедно с още некъф, викаше и досаждаше непрекъснато на случайните минувачи. За какъв се има - не знам...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
АвторKlavdiq (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 11:49



ми как за какъв се има? Той си го каза на всеслучание, че е най-големият! Мдааа, най-големият, обаче бих добавила-глупак. Той дотолкова се е самоизабравил, че се изявява едва ли не като Бог. Ами в негов стил е да досажда на хората, то лекето си е леке, като мисли,че с това ще бъде по-интересен, но не може да се види отстрани, че става за посмешище. Съжалявам само родителите му.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: дoди]  
Авторbrada (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 21:38



и ти си прав,но истината за мен е,че Иван се различаваше от стадото и продуцентите потвърдиха верността на вица за АДА и казана в който са българите защо е без пазач да не се надигат-др. бугари ще го дръпнат надолу,а момчето си имаше талант и пя но малко го чуха,защото не искаха да го чуят.Дано не повтарям нечии думи,не можах да изчета всичко написано-много е стадно.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: brada]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.05.08 09:35



то си пролича колко е талантлив, вече го изгониха и от друга телевизия, мисля коментара е излишен...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор daaliev (непознат )
Публикувано18.05.08 21:40



оф тоо иван ангелов още от кастингите ме дразнеше а и TV2 направо се изложиха като му дадоха ефир със шоуто на азис сполучиха ама с иван не



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 00:41



Това от колко телевизии са го изгонили едва ли би могло да бъде критерий за качествата на Иван...в съвсем близкото минало си спомням как шоумен N1 на България славитрифонов обикаляше по разни мазета и килери от които излъчваха "Хъшове",щото бнт ги нарита,както бтв нарита Иван.Ако бтв бяха джентълмени на каквито с правят,дали на мястото на Пламена в момента нямаше да е една друга особа,м?Само че кой ще има полза да знае победителя 10 концерта преди финала,м?А смс-чета за кого да пращат тогава?Нагласиситиката е очевадна,важното е смс-чета да пристигат.............



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано20.05.08 09:45



Смесваш нещата много лошо. всички знаем причината лицето славитрифонов да бъде низвергнат в близкото минало, и тя въобще няма нищо общо със шоуменските му качества. Колкото до "най-добрия лигльо на планетата" - мисля че е добре, че го изгониха толкова рано, щото сега в това шоу наистина се пее (а това всъщност е целта му), вместо да се говорят простотии и да се показват пъпове.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано25.05.08 21:32



Абе пее се ама друг път. Само аматьори останаха. Иван колкото и да беше хахо пееше перфектно. Нямаше един грешен тон.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Julian]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано26.05.08 13:54



Mи не знам на кое викаш "аматьор", но тези, които останаха, пеят по-добре от 99% от т.нар. български певци, дуети, групи и т.н. (включвам тук разни каризми, маризми, графове, аксинии и прочее "музикален елит"). Та ако тези за аматьори, вторите не знам как да ги нарека...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:59



Пич на всички стана ясно,че си далеч от това изкуство музиката...Точно в МА2 с трън да влачиш певец не можеш да закачиш.Виж в МА1 беше точно обратното.Там хора,които отпаднаха по средата на шоуто пеят с пъти по-добре от сегашните "идоли".На МА1 поне 4 от участниците равностойно можеха да се състезават на финала, докато при тези-плаче майката.
Ако този формат продължи да се "развива" в същия дух, то МА3 ще бъде истинска катастрофа...вЕрвай ми...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано27.05.08 16:57



Добре, спирам да споря с Вас, г-н Академик По Музика И Пеене!!! Щом твърдите, че няма пеещи - няма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.