Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
АвторKlavdiq (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 11:49



ми как за какъв се има? Той си го каза на всеслучание, че е най-големият! Мдааа, най-големият, обаче бих добавила-глупак. Той дотолкова се е самоизабравил, че се изявява едва ли не като Бог. Ами в негов стил е да досажда на хората, то лекето си е леке, като мисли,че с това ще бъде по-интересен, но не може да се види отстрани, че става за посмешище. Съжалявам само родителите му.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: дoди]  
Авторbrada (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 21:38



и ти си прав,но истината за мен е,че Иван се различаваше от стадото и продуцентите потвърдиха верността на вица за АДА и казана в който са българите защо е без пазач да не се надигат-др. бугари ще го дръпнат надолу,а момчето си имаше талант и пя но малко го чуха,защото не искаха да го чуят.Дано не повтарям нечии думи,не можах да изчета всичко написано-много е стадно.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: brada]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.05.08 09:35



то си пролича колко е талантлив, вече го изгониха и от друга телевизия, мисля коментара е излишен...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор daaliev (непознат )
Публикувано18.05.08 21:40



оф тоо иван ангелов още от кастингите ме дразнеше а и TV2 направо се изложиха като му дадоха ефир със шоуто на азис сполучиха ама с иван не



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 00:41



Това от колко телевизии са го изгонили едва ли би могло да бъде критерий за качествата на Иван...в съвсем близкото минало си спомням как шоумен N1 на България славитрифонов обикаляше по разни мазета и килери от които излъчваха "Хъшове",щото бнт ги нарита,както бтв нарита Иван.Ако бтв бяха джентълмени на каквито с правят,дали на мястото на Пламена в момента нямаше да е една друга особа,м?Само че кой ще има полза да знае победителя 10 концерта преди финала,м?А смс-чета за кого да пращат тогава?Нагласиситиката е очевадна,важното е смс-чета да пристигат.............



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано20.05.08 09:45



Смесваш нещата много лошо. всички знаем причината лицето славитрифонов да бъде низвергнат в близкото минало, и тя въобще няма нищо общо със шоуменските му качества. Колкото до "най-добрия лигльо на планетата" - мисля че е добре, че го изгониха толкова рано, щото сега в това шоу наистина се пее (а това всъщност е целта му), вместо да се говорят простотии и да се показват пъпове.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано25.05.08 21:32



Абе пее се ама друг път. Само аматьори останаха. Иван колкото и да беше хахо пееше перфектно. Нямаше един грешен тон.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Julian]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано26.05.08 13:54



Mи не знам на кое викаш "аматьор", но тези, които останаха, пеят по-добре от 99% от т.нар. български певци, дуети, групи и т.н. (включвам тук разни каризми, маризми, графове, аксинии и прочее "музикален елит"). Та ако тези за аматьори, вторите не знам как да ги нарека...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 10:59



Пич на всички стана ясно,че си далеч от това изкуство музиката...Точно в МА2 с трън да влачиш певец не можеш да закачиш.Виж в МА1 беше точно обратното.Там хора,които отпаднаха по средата на шоуто пеят с пъти по-добре от сегашните "идоли".На МА1 поне 4 от участниците равностойно можеха да се състезават на финала, докато при тези-плаче майката.
Ако този формат продължи да се "развива" в същия дух, то МА3 ще бъде истинска катастрофа...вЕрвай ми...



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано27.05.08 16:57



Добре, спирам да споря с Вас, г-н Академик По Музика И Пеене!!! Щом твърдите, че няма пеещи - няма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.