Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: KoтkaTa]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:37



Не му издържаха нервите в тази обстановка. Защото всички го нападаха и го бяха заклеймили за "лошото момче", "черната овца", "клоунът".



В една добронамерена за работа среда, той не би имал такива проблеми - в крайна сметка те му оказа психически натиск, ако не и насилие.
Я виж обаче, че все пак му върви, защото има талант и почитатели и хората знаят, че е печеливша инвестиция:

Той е човекът, защото има подкрепа на 40% от зрителите и ако сметнеш останалите 60% се разпределят по другите 11 кандидати, т.е. те обединени са по-силни то него, но поотделно се въртят около и под 5% подкрепа за всеки от тях. За какво сравнение изобщо говорим - ясно е кой е победителят в шоуто!



"Meine Pflicht ist dich weiter zufuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 14.04.08 15:39.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:44











"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 01:23



Специално от моя пост не е ставало на въпрос за треторазрядно жури, а за треторазрядна поп-фолк певица!
Горките и родители-да харчат толкова години пари по нея и накрая... ... ... поп-фолк певица

.Ужас.
Това е все едно да завършиш за ИТ специалист и да работиш като управител на интернет-зала или да завършиш машиностроене и да работиш стругар!

Чудя се още как нагАзис не са го изтипосли още там,че и той да оценява!
В следващите айдъли можем да очакваме и кондьо,манго и снежина,амет и др. световноизвестни имена от БГ шоу-бизнес,който нито е шоу,нито бизнес ами си е някаква анадолска сеир-далавера!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 09:50



това за излишно похарчените пари малко може ли да коментираме, а? Според теб кой изкарва повече пари - треторазрядна фолк-певица или първокласна джаз такава (пък макар и завършила консерваторията)??? Аз залагам на първото, колкото и да не ми е приятно, че е така за съжаление... Така че инвестициите май не са отишли напразно...





Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 09:55



Change the World всеки един от другите участници би го изпял по-добре, или поне за половината мога да ти гарантирам.

Just a gigolo - донякъде ставаше, после се почна с лигнята, и не се свърши повече...

Кастингите няма да ги коментирам, говорим за Истинското Състезание после. Пак (за последно) ти напомням, че конкурса е МУЗИКАЛЕН, и то с предимно ПОП насоченост, а Иван колкото и добър оперен певец да е (и артист) - не става за М.А.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Blake]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 11:52



Чакай сега,да се уточним.
Едните певици са на хонорар,а другите на тарифа!
Както се казва-не става само с пеене...





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 15:17



бе не знам кой на какво е, ама досега май не съм срещнал джаз-певица мангизлийка, за разлика от певиците от "другия" жанр. Поне съм чувал, че заработват по няколко стотака до няколко хиляди на вечер...



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано16.04.08 21:45



изобщо нямаше да го изпълнят и на половина толкова добре, колкото него. няма как да ми гарантираш - откъде знаеш, че разбираш повече от музика от мен?!




"Meine Pflicht ist dich weiter zu führen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Aнти -CMC]  
Автор дoди (непознат )
Публикувано26.04.08 17:21



Такива актьори като Иван Ангелов системата ги допуска съвсем съзнателно просто за да отклони вниманието на онеправдания ни народец,така че политиците и мафиотите да могат да си вършат "работата",необезпокоявани от никого.Стара максима е че на народа му трябва не хляб, а ЗРЕЛИЩА...............



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано29.04.08 11:27



онзиден го мярнах по една от главните улици на Бургас, и окончателно ми затвърди мнението че е прост селянин и комплексар, обхванат от звездомания. Вървеше по улицата заедно с още некъф, викаше и досаждаше непрекъснато на случайните минувачи. За какъв се има - не знам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.