Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 14:53



Не трябва да бъде спечелен от всичко това, което изреди. Но Иван Ангелов не е такъв. Ако имаше музикален слух, щеше да знаеш, че той е ЕДИНСТВЕНИЯТ от финалистите, който не е изпял нито един фалшив тон и който има завършено музикално образование - специалност оперно пеене в Музикалната Академия, приет е първи. Сега следва магистратура пак оперно пеене.
И самото жури в началото отбелязваше таланта му, просто накрая извъртяха и изманипулираха нещата с цел незапознатите зреители, неследили от самото начало предаването, да се подведат и да гласуват против него.

погледни тук Фънки как си противоречи сам на себе си:





"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 11.04.08 14:55.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: SoulMate]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 14:59



Е той няма да отиде в небитието, той просто се махна от едно враждебно и потискащо го обкръжение. Той защо мислиш не се яви в Понеделник? Сам си го каза - искал е да се махне, но ще наруши договора си, ако се откаже.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1


Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: joni]  
Автор lullaby ()
Публикувано11.04.08 15:02



Той не заради купона не е отишъл, а по други, доста по-основателни причини, които са ескалирали във времето и точно преди концерта е имало спор между него и хора от предаването, доста сериозен и затова си е тръгнал, защитавайки позицията си.
А и мисля е усещал, че за него така е по-добре.
Иначе е вярно, че ако беше пял в Понеделник, щеше да остане и най-вероятно да спечели, но пък дали щеше да издържи още 2 месеца сред тия хора, които всячески го унижаваха и потискаха и какво щеше да остане от него след това?! Аз не знам. Мисля, че станалото е за добро за него, но те много се изложиха, просто страшна наглост в праймтайм на национален ефир, такава лудост не вярвах, че ще видя.



"Meine Pflicht ist dich weiter zufuhren"
Иван Ангелов No.1

Редактирано от lullaby на 11.04.08 15:03.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано11.04.08 17:03



извинявам се..аз таковата....ама какво е станало ?



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано11.04.08 21:17



Значи не му издържат нервите на момчето, а шоу бизнесът иска не само глас, но и страшна дисциплина, железни нерви. Доколкото го гледам, целта на това предаване е да намери точния човек за този вид бизнес.
Това не е Иванчо.... определено!!

Редактирано от KoтkaTa на 11.04.08 21:21.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Gerylin]  
Автор3a3y (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 21:40



Виж тук изпълненията му


Моето мнение е, че момчето просто не е с всичкия си - депресивна маниакалност или активна фаза на циклофрения. Не биваше журито да го мъчи толкова време, но те не разбраха навреме и го пуснаха да продължи. Усетиха се, но късно, той не издържа психически, за да излезе с чест от състезанието. В някаква степен жалко за него, може би щеше да пропее наистина.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 00:22



Бях сигурен,че ще се решава с смс-и дали да остане Иван или не,но очаквах всичко това да стане поне малко-от малко завоалирано(от хорска срама поне).Да, ама не-цяло предаване за това да остане ли Иван или не?!

Освен това всички останали участници-на втори план,гласува се само и единствено за Иван!Ами тя търговийката става очевАдна вече-за какво изкуство и за какви айдъли си говорим?
Колкото до Иван,трето мнение няма-или е луд или е гений.
Клакьорките на бтв се опитаха всячески да ни убедят в първото,но едва ли можем да очакваме да се отнасят по друг начин с човека,който от самото начало вдигна гарда чак до небето и с всяка своя изява недвусмислено им показваше колко са жалки и незначителни-журито и целия екип на "айдъла"!
Мисля,че огромното му самочувствие е и добре подплътено,макар и до последно да не показа, какви аджеба са истинските му възможности!А момчето явно имаше желание.Неколкократно заяви,че иска да пее с бенда на Вили Казасян.Сами се сещате,че ако организаторите му бяха дали тази възможност може би щяха да обезсмислят целия айдъл до финала.То и без това фаворита до тук беше един...
Искам да попитам всички,които не одобряват поведението му-ако те следват магистратура по оперно пеене и си знаят отлично възможностите как биха реагирали,ако техния талант се оценява от някаква треторазрядна поп-фолк певица?Или от още 2-3 световнонеизвестни музиканти и певци?
Предполагам,че най-малкото,което биха направили е да си бръкнат в пъпа...или някъде другаде...............................



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 00:39



Според мен, като качества на певец превъзхожда всички останали участници и ако не го бяха изгонили , другите просто нямаха шанс. Гледах му преди малко изпълнението на Change The World и ми се струва , че другите са много зле. Ама много.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: 3a3y]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано12.04.08 06:37



да ,може би сте прав(а)
не съм наясно с шоуто ,но видях изпълнението му на Жиголо...невероятен талант и като такъв : доста странен (гледах и интериуто с него)
жалко 4е разбиранията на обществото за нормалност са доста консервативни и хората не могат да оценят 100%ово дадена ли4ност

Хората приемат вси4ки успяли за гении,
а неуспялите за луди


както бе казал някоий някога

Границата между лудостта и геният е доста тънка

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re: Music idol - Иван Ангелов [re: F(x)+C]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано12.04.08 06:41



Искам да попитам всички,които не одобряват поведението му-ако те следват магистратура по оперно пеене и си знаят отлично възможностите как биха реагирали,ако техния талант се оценява от някаква треторазрядна поп-фолк певица?

браво
поставихте вси4ки злобари на колене



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.