Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: Gerylin]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано12.04.08 09:28



Ако беше чак такъв талант, би трябвало да оцени комисията като треторазредна и, съответно, да и бие шута още в началото. Ей къде е Милано и Скала-та. Там журито е първоразрядно. Е, Метрополитън е малко по-далеч, но и там определено са специалисти. Ама имат изисквания, много високи, не е само магистратурата по оперно пеене.
Преигра момчето и то доста, а това, че се възползваха от него си е негова грешка, можеше пак да се подиграе и с журито, и с публиката /щото и с нея се подигра/, но много по-тънко и интелигентно, така че да ги остави в размисъл бъзика ли се всъщност или как. И да не им даде шанс да го изхвърлят.

Изпълнението беше далеч от всякакъв финес, пределно селяшко-грубиянско.



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: KoтkaTa]  
АвторMимoxoдoм (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 16:02



Жури, изпълнение, изпълнители, организация на шоуто си е пълна шизофрения. Каквото журито, такова е и изпълнението. Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. Отвратих се още в началото и въобще не съм го гледал. Занимавка за публика, търсеща алабализми, независимо от възраста си. Не ме дразни това, че някои харесват, други не, трети въобще не се интересуват. Всеки си има своето право на преценка. Що се отнася за Ес Се Месите - то наистина си е за балъците.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.04.08 23:35



Не мога да коментирам качеството на слуха си, само ще добавя няколко неща:

1. Лично аз, а и предполагам всички зрители НЕ УСПЯХМЕ да видин Иван да пее. Дали го може или не - не си пролича.
2. Къде как е приет, какво е завършил и т.н. нямат абсолютно нищо общо в случая. Както вече споменах в предния постинг - в това предаване СЕ ПЕЕ - нещо, което Иван НЕ НАПРАВИ!!!
3. Аз следя предаването отначало, и освен простотии от Иван друго не видях. Сори!!!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: KoтkaTa]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 00:36



Това дали да бие шута на комисията,дали е преиграл,дали някой се е възползвал-мисля,че човек който не е в "кухнята" и не е запознат със всички обстоятелства и изисквания около участието в МА(договори и т.н.) няма как да прецени правилно ли е и точно как трябва да се постъпи.
ФАКТ е,че Иван им се изсмя в лицето.
Съдейки по изявите му още от самото начало ми се струва,че точно за това той се яви на айдъла.А може би ги "наказа" за това,че приятелят му Теодор остана втори в предишното издание...знам ли!
Колкото до това дали да им даде шанс да го изхвърлят или не-според мене Иван не го интересуваше самото състезание.Ако искаше да продължи,то нямаше да се държи така.Ако го бяха оставили щеше да продължава в същия дух.
Той просто направи това,което си беше наумил-отиде,разигра си кончето както на него му е кеф и си тръгна като абсолютен победител, макар от синия екран да се опитваха да ни убедят в противното...
"Изпълнението беше далеч от всякакъв финес, пределно селяшко-грубиянско."-точно това според мене беше търсеният "ефект"

.
Просто поредната провокацийка.
Колкото до Милано и Скала-та-както се чува Иван има наистина голям талант,макар да не го показа в айдъла...та няма да се изненадам много ако един ден го видя да се изявява и на това поприще и то в истинската си светлина!



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано13.04.08 11:17



Ще поживеем, ще видим





Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: joni]  
АвторAнти -CMC (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 12:03



Аз пък отдавна не гледам БТВ,защото медията много изпростя отвсякъде.Заради темата си направих труда да видя Иван от някой клип във Vbox-sa.До къде може да стигне една медия,щом подобен образ стигна почти до финала на МА

?



Тема Re: Music idol - Иван Ангеловнови [re: F(x)+C]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано14.04.08 01:10



Като отвори дума за следване и консерватория - предполагам си наясно, че 3-ма от "3-торазрядното жури" също са завършили консерватория, предполага се да имат поне малко талант в областта на музиката. Нещо, което май ви се е изплъзнало от Фниманието, а?



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: Blake]  
Авторlullaby (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 03:31



Еми аз в шоуто успях да го видя как пее и да го оценя въпреки всичко. Ти не си, аз обаче и много други хора сме. Интересно....



Всъщност и журито го оцени, защото го пусна да мине напред и коментарите им бяха доста красноречиви, а именно "голям талант", казано от Вили Казасян.



Тема Re: еми изиграха грозно момчето,нови [re: lullaby]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано14.04.08 11:38



Добре, и после кво стана - лиготия след лиготия... Коя песен изпя, че не се сещам нещо???



Тема Re: Music idol - Иван Ангелов [re: Blake]  
Автор lullaby ()
Публикувано14.04.08 15:34



Еми а ти наясно ли си, че те му казаха, че има голям талант - защо смяташ, че стигна до финалите? Нали в началото не публиката, а журито решаваше?



Накрая, за да накарат зрителите да гласуват против него, се обърнаха от думите си, но.... вече се бяха произнесли.



"Meine Pflicht ist dich weiter zuführen"
Иван Ангелов No.1



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.