Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Сладури - още сладуринови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано14.07.22 23:11





Български гвардейци начело на парада за Деня на Бастилията в Париж.

Мноо'о яко!

Елегантно.



Тема Re: Сладури - още сладуринови [re: leyte]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано14.07.22 23:16



Обаче ги нямаше брадатите пичове с брадвите и кожените престилки.

Мо'е 'са ги пратИли на командировка в Скопие.



Тема Re: Сладури - още сладуринови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано14.07.22 23:31



Там бяха, не си ги видял.



Тема Re: Сладури - още сладуринови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано15.07.22 00:03



Да, сина ми после ми каза. Аз исках да видя механика каква ще покажат само и се включих късно.



Тема А ние чакаме Макроннови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано15.07.22 08:01



да ни спаси от вас. Тешко нас. Имам една снимка дето марширам во френска униформа на парада 14.07 през 1999 година. Е сега ше зеам и всичко ше запалам.



Тема Re: А ние чакаме Макроннови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.07.22 08:25



Айде, сега, не се прави, всичко в ЕС ще е преведено на македонски язик. Какво повече искате? ;)



Тема Добре че си тук да ме успкоишнови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано15.07.22 08:45



штјах да си запала целиа албум от младини за малко. Не за друго, туку там ми е и снимката от Титов пионер. А наче не ти вјарвам, от днес се стјагам да науча и да пиша на блгарски.

Редактирано от SashetoBE на 15.07.22 08:48.



Тема Re: А ние чакаме Макроннови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано15.07.22 09:11



Щото и Макрон се оказа фашист бугарофил, нали?



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Добре че си тук да ме успкоишнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.07.22 09:16



Лесен е. Само трябва да спазваш правилата за пълния и непълния член. Другото си е истото. ;)



Тема Re: А ние чакаме Макроннови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано15.07.22 09:42



Няма да е Макрон. Рано или късно Франция ще заеме позиция в интерес на френско-сръбските интереси, балансирайки с България и Гърция.
Освен нея тепърва ще се намесват Италия и Испания - другите силно заинтересовани от позиции в Албания, Македония и България.
Франция ще работи за общо-балкански съюз под нейно влияние, но интересите на всички останали са обратни на нейните.

Прави ли ти впечатление, че Великобритания е нереално пасивна политически спрямо Македония, а в същото време огромен за рамките на държавата неин военен контингент е разположен на ваша територия. Кой обезпечава логистиката, как се гарантира сигурността им?

Ако не се "пречупите" и не заиграете истински за общите интереси на трите ни, първостепенно заинтересовани - Вие, Гърция и България, не изградим ли здрава връзка помежду си, нищо на Балканите няма да се промени за добро.

На Заев трябва паметник да му вдигнем и в трите столици. Последната историческа личност от величина на Балканите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.