Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: И Ефтов треба от нешто да жиеенови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.12.20 19:58



Бах маа му - 2 часа и половина интервю.

Такъв формат само при вас може да вирее. И гледам, че има интерес.
Издържах първите 45 мин, повече не мога наведнъж.



Тема Re: Откас от најновата македонска историјанови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.12.20 23:20



За Фауст не се знае, ама гяволите не са един и два...



Тема Re: В смисал кои се интересува от МАкедонијанови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано22.12.20 10:13



Малко се правиш на две и половина и ти...

Има една истина. Няма сто истини, може да има сто тълкувания, но тя е една - във всеки исторически период от появата на българите-словени (да ми го души курорт секой как вазе кой не го прифакя Тоа како они сами се нарекуват) на балканите винаги на географската територия на Македония има хора, които себе си наричат българи! Не могат да бъдат друго, сами не са искали да бъдат друго и са мрели за името си!
Тоест, българи в Македония е имало и днес има. Мен, като българин това ме интересува на първо място. Не ми пречи днес и всякога да е имало каквито и ще други. Но моето потекло Е на българи от Македония.

Ето, тази истина или част от истината не им отърва на Вашиляците и затова от моя страна само презрение към такива. Нито искам да ги гледам, нито ме интересува "тяхната истина".

Ако толкова искат война, ще им я дадем. Пак ще мрем, ако ще всички да измрем! Тогава ни викайте татари, фашисти, окупатори, крадци, каквото си искате. Отворете Освиенцим и ни изгорете. Докато сме живи и ни има ще е така.
Вече честно ти казвам, не ги издържам тези измекяри. Наглост без пределна! Така или иначе ковид-мовид все от нещо ще се мре. Ако трябва да е от ръката на брат ми, Е, нека е! Аз няма да дам на поредния урод да сменя името и националността на дядо ми!
Викнат ли ме, вдигам пушката!



Тема Re: Откас от најновата македонска историјанови [re: goga]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано22.12.20 10:14



Ти си Фауст, ама ме го разбираш.



Тема Re: Откас от најновата македонска историјанови [re: SashetoBE]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано22.12.20 10:27



Изгр&#1123;й, зора на свободата,
Зора на в&#1123;чната борба.
Изгр&#1123;й въ душит&#1123; и въ сърдцата
На всички роби по св&#1123;та!

Тирани, чудо ще направимъ,
Ний чуждо иго не търпимъ,
Съ юнашка кръвь ще ви удавимъ,
И пакъ ще се освободимъ!

Юнаци см&#1123;ли пакъ развиха
Окървавени знамена,
Комити нови забродиха
Изъ македонската земя.

Тирани, чудо ще направимъ...

Ечатъ гори, поля, балкани
Отъ бойни п&#1123;сни и ура,
Сноватъ борцит&#1123;-великани
Навредъ, готови за борба.

Тирани, чудо ще направимъ...

Насъ нищо вечъ не ще уплаши,
И тъй жив&#1123;емъ день за день...
Свещени с&#1131; горит&#1123; наши,
Изъ т&#1123;хъ свободни ще измр&#1123;мъ!

Тирани, чудо ще направимъ...

Ей това им прати и им го дай на двамата дебили "приятелски" да видим, не е ли на македонски и във всекой смисъл за свободата на Македония!?!?!?

Тези двамата не са хора, не са човеци!



Тема Re: Откас от најновата македонска историјанови [re: leyte]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано22.12.20 11:11



Все търсиш под вола теле и под кравата дисаги





Тема Ами не знам бе батонови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.12.20 13:23



понекога и аз сам обркан. През годините 93 и 94 точно този Марјан Ѓорчев обикаљаше градовете и преди да говори точно тои или Љобчо пускаха по разгласа точно тази песен(и оште една

) чуваше се на 5 Км далечина, на рипит. Испитвал сам силна омраза и гнев когато ги слушах .... требваха ми много години , много, за да разберам зашто е и каква е тази песен и зашто некои стари хора плачеха когато ја слушаха пак и пак. Но виж сега саштиа МАрјан (или можеби не е саштиа, не знам) като че ли промени плочата





Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)

Тема Интереснонови [re: leyte]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.12.20 13:42



кај нас во БТ викат “ај не се преј на три и пол“ а кај вас на две и пол !
Виж, нјама нужда аз да се правја на “нешто и половина“ заштото аз(и не само аз) сам по саштеството и реално поделен на половина , балгарски произход а македонистко самочуствие, обичам Балгарија и балгарите но не мога да мразам МАкедонија каквато и да е. Както беше казано во другата тема, това е покрај другото и еден вид психическа аномалија за којато всеоште не са измислили лек.

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)

Редактирано от SashetoBE на 22.12.20 13:43.



Тема Re: Интереснонови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.12.20 13:44



Саше, и тука може да се каже и "на три и половина".



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Тези предавања всашност не са интервјутанови [re: goga]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.12.20 13:53



поскоро за сумирани сужета от книги за хора които ги мрзи да четат.

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)



Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.