Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Лечебна магия  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано15.09.09 11:55



Понеже се интересувам от лечителство, затова реших да попитам: занимавате ли се с лечебна магия, какви са възможностите и ограниченията й? Тук често се говори за „Аз искам!” – може ли да се приложи това „аз искам” за оздравяване? Може ли, примерно, да определиш срок за Иван да престане да го боли кръста до три месеца? А за по-тежки болести?

Или магия се прилага само в случаите, когато болестта е причинена от вредно въздействие?

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано15.09.09 18:12



"Аз искам" е универсално. Макар че много рядко се занимавам с лечителство, все пак мога да кажа, че е страшно трудно да се влияят неща, които човекът сам си е сътворил или генетично определени болести (болести, които родът сам си е сътворил), много по-лесно е да се парират болести, свързани с чужди влияния или свързани с нездравословни навици, или среда на обитаване (макар че тези последните обикновено хората нямат навика да лекуват: "Ма как да се местя, аз животът съм си устроил в ТАЗИ къща!"). Иначе при лечение е глупаво да се поставят срокове, защото хората са страшно различни и различно се повлияват във времето.
Когато си говорим за тежки болести от първият тип поне за мен е невъзможно да повлияя, леко притъпявам болката и това е, друго не мога (не ми стигат силите), човекът трябва сам да го реши и сам да го направи. Трудно е, защото хората приемат думичката сам, като обвиняване, че видиш ли сами са си виновни, а то виновни в случая няма...
Лечителството е и много натоварващо, внимавай, освен това е и много отговорно, част от болестите е НУЖНО или НЕИЗБЕЖНО да бъдат изболедувани. Решението е много трудно.

Редактирано от Lan77 на 15.09.09 18:13.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано15.09.09 19:36



Благодаря за мнението ти. Но твоят подход е малко по-алтернативен - по-близък до моя, бих казала. Любопитно ми беше мнението на по-консервативните магьосници, но може би са твърде консервативни за да дадат мнение

Вероятно не практикуват точно лечение, а по-скоро премахване на отрицателно енергийно въздействие.

Подвеждащо е да се говори за генетично определени болести. Нищо не може да обясни, защо много от т.нар. "наследени" страдания изведнъж дават бум в наши дни, регистрират растеж от по 50% за 10 години при положение, че населението не расте.

Не мисля, че човек трябва напълно сам да се справи. Нито пък трябва непременно да е натоварващо. Пример: страдат от болки в ръцете онези масажисти, които влагат сила вместо техника. Отнася се и за други неща (нямам пред вид това, което казваш).

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано16.09.09 00:53



да, използвам черна магия за лекуване, стига да има физически и морални възможности. Няма срокове, всичко зависи от силата ти и от болестта.

Не само в случаите на вредно въздействие, успешно и при другите, но там е друга ракия.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 11:15



Това е интересно. Предполагам, че се нарича "черна магия" заради силите, които се използват, а не заради целите/резултатите.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано16.09.09 12:52



Бумът и не само на генетичните, но и на всякакви болести и страдания (както и на природни и други катаклизми), не е свързан толкова с личностното израстване, както е прието да се свързват по принцип болестите. От времето е - край на ерата, необходимо е пречистване. За това казвам, че е и отговорно...



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано16.09.09 13:14



да, но да ти кажа, невероятно неблагодарно занимание е.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 14:29



В смисъл че магия за пари, любов или отмъщение е по-добре ли



По принцип е по-трудно да общуваш с болни хора, които са уплашени или съсредоточени в себе си, забравили всякави амбиции.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 14:34



Но ти не писа ли някъде, че използваш любовната магия за помощ на болни хора? Стори ми се много интересно. Естествено, не питам как - нямам право.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано16.09.09 14:44



то като народа е прост и не разбира, че не става от днес за утре и очаква още следваща сутрин да има подобрение в състояние и какви ли не чудеса, никой не си дава сметка, че е необходимо време самото въздействие да легне и да почне да работи. Болни хора те затрупват с техните проблеми и не разбират, че грижа за здравословното му състояние е извън целите ти в твоя си живот и държат непрекъснато да се занимаваш с тях. Същото е и с любовните работи, една истеричка държеше да ме занимава с нейния любим от 7 сутринта до 2 през ноща докато не се ядосах и й теглих една и държеше всичко да стане още същата вечер и сутринта да получи резултат. Пък и в един момент стават нагли докато не им препоръчваш да кротнат и кажеш, че освен да съзидаваш можеш и да рушиш и разрушаването е много по-лесно.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 16:47



Няма ли начин да се определят граници предварително, вместо след това да се бориш да се отървеш от тях? Например, един познат приема три дни в седмицата на определено място, определено време, има един gsm само за хората с които работи, в момента, в който излезе от офиса, е недосегаем. Когато е там, обаче, е на разположение, оставя споделянето да тече. Нуждата на болните от споделяне е много голяма, защото се чувстват слаби и неуверени. Ако искаш да ги спреш по време на посещение, става една безполезна и безсмислена борба.

Е, ако си ефективен, в крайна сметка това е важното. Ще се възползват по-умните.



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано16.09.09 17:33



ми ... безумие е

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 20:57




Значи съм безумна, че искам да се занимавам.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано16.09.09 21:18



не щеш ли по ирония на съдбата за първи път се натъквам на това понятие наречено лечебна магия. Е, какво да се прави ние българите сме били винаги изобретателни от векове насам. България се слави по света с какво ли не. Та защо някой ден да не се прослави и с лечебните си магии. В спа центровете да идват от всяка точка на света за да се лекуват хората от своите недъзи.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано16.09.09 21:22



Ами ако приемем, че магията помага да стигнеш от точка А (където си сега) до точка Б (където искаш да бъдеш) по-бързо и лесно, отколкото с традиционните рационални средства, защо това да не се отнася и за здравето?

Не ми се вярва "да се прослави". Нещата не могат да станат "на конвейер" в случая.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано16.09.09 22:26



на досадните мен ми идва да им добавя проблеми вместо да им помагам, пък и някои са толкова досадни, че разбираш, че ги заслужават не само тези проблеми, но и в пъти повече.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано17.09.09 13:07



Да, правила съм го и все още не съм сигурна, че съм взела правилното решение. Аз греша по много

.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано17.09.09 13:17



amazonian, Вълкът описва точно хората, на които не е сигурно дали помагайки, не им вредиш повече.
Погрешно се смятат болестите като физическо НЕНУЖНО страдание. Болните трябва да се отърват от чувството за вина (ако има) защото не е градивно, но повечето болни ИМАТ НУЖДА точно от тази болест, точно от това страдание, за да осъзнаят нещо, за да минат на горно стъпално на съществуването си. Не изключвам и себе си от това съждение, за да съм безкрано ясна.
Отговрността е голяма, вярвай ми, без ясновидство (прорицателство) за генералното добро, не може да си сигурен/а какво точно правиш. За това и не очаквай много хора да те потупат по рамото дори и да облекчаваш страданията, защото на подсъзнателно ниво хората всъщност разбират кое е генералното добро за тях.
Отговорността и натовареността си остават за теб за постигане на съмнително добро...

Редактирано от Lan77 на 17.09.09 13:19.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано17.09.09 15:55



„Потупване по рамото” – т.е. благодарност – никой не трябва да очаква за нищо.
Ти казваш, че даденият индивид се нуждае точно от това страдание – но може би се нуждае от него, за да го преодолее? Ако ти имаш съпруг, който те бие – какво значи това, че ти е спуснат отгоре, за да стоиш и търпиш или за да се справиш със ситуацията – като си обереш крушите, примерно.

Е, добре, ако тази ситуация е дадена, за да се преодолее, защо и болестта да не е дадена като препятствие, което да се преодолее?

И кой е казал, че човек трябва да преодолява препятствията сам, без всякаква помощ? И Еверест да тръгнеш да изкачваш, пак ти трябва помощ. Друг въпрос е, че и сам трябва да я потърси, да почука, за да му отворят.

Болните са често досадни, вярно е. И какво от това? Взела си правилното решение



Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 17.09.09 16:03.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано17.09.09 19:07



В отговор на:

Болните са често досадни, вярно е.




150 мейла за няма и 2 седмици. вчера към полунощ излезнах извън града да свърша една работа за тази персона и тази сутрин преди изгрев да я довърша ... та после като видях, че има 10 мейла с претенции и какво ли не, си взех решение да оставя въздействието да я оправи, но да не го спирам в нужния момент и то след това да продължи да се храни за нейната сметка - ще й за урок и ще научи да уважава другите, работата им и свободното им време.

---------


Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано17.09.09 20:35



Уж беше екстрасенс!?

Не си ли разбрал досега, че всичко е дело на мисълта , на Ума.
Всичко, целият живот е низ от постоянни магически действия.
Само че в повечето случаи неосъзнати.

Няма значение за какво се прави съзнателна мисловна ситуация - за любов, за смърт, за излекуване, за пари и т.н. и т.н.
Това е сътворяване на собствената, а оттам и на колективната действителност.
Всеки сам твори своята собствена, а оттам и колективната реалност.

Няма бягане от Принципа на менталността и Закона за привличането.

Това е тайната.

Колкото е сложно, толкова е и просто.

Само трябва да осъзнаеш един път за винаги нещата, а как ако не с практикуване!
Доколкото зная от теб, виждал си бързия ефект от действията си в тази посока.

Интересно ми е защо се съмняваш още, или грешно те разбирам?




Никога не казвай никога!

Редактирано от paparosko на 17.09.09 20:37.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: paparosko]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано17.09.09 21:14



знаеш ли... ти си уникален, още щом за първи път прочетох едно от твоите мнения по форума и те забелязах. Но трябва да ти призная, че имаш изградени и малко заблуждения. Вярвай ми след време ще ги усетиш, но до тогава има доста време. Вярвай ми аз не разполагам с ограничено мислене. Така че мога да приема всичко за реалност или възможност. И ти ,тъй като велик мислител стратег, трябва да възприиемеш че истината и логиката е винаги относителна. Заключението оставам за теб.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 00:40



В отговор на:

после като видях, че има 10 мейла с претенции


Това е цената на успеха. Няма как да не я платиш.
Вече приемам подобни прояви на досадна активност като природно явление, каквото всъщност са. По някакъв естествен път достигнах до това и не заради теории, а защото ми се струва практично решение – и без това достатъчно се ядосвам за глупости, сега и за такива неща да се ядосвам.
Иначе ще стана като лекарите, чийто живот протича в борба със собствените им пациенти.
Е, което е практично за един, не винаги става за друг.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 00:53



виж какъв мейл получих, а й поисках адреса за й пратя едно възлече като защита за поне една година.

на няколко 4овека споделих за тебе как ме нападна 4е с право оня ми казал 4е ми е спира кран4ето... и никой не каза 4е си прав. а и всеки ми каза следното ;-' елзо, как може да си наивна и да вярваш на обяви в интернета или вестниците. мислиш 4е тоя е ходил заради тебе на гробището да ти разваля.. за какво ако няма полза от тебе. единсвенно ако пред о4ите ти разваля да виждаш.. те и цигангите нА вси4ки кават как ходят на гробище да развалят... вси4ки все на гробище ходят... престани да се доверяваш на всеки.. ''' АМА ТО ТАКА И ЩЕ НАПРВЯ ТИ МИ ДАДЕ УРОК. ИЛИ ПРЕД МЕНЕ ДА ВИЖДАМ КАТО КАЗВА ГРОБИЩЕ С МЕНЕ НА ГРОБИЩЕ.. АЗ ДА ВИДЯ. ТО И АЗ МОГА ДА КАЖА РАЗВАЛЯМ МАГИИ ХОДИХ НА ГРОБИЩЕ... АМА 4Е СЪМ НАИВНИЦА ДА ВЯРВАМ АМА 4ОВЕК КАТО Е СТРЕСИРАН НЕ МИСЛИ. ВДИГНА МИ КРЪВНОТО - СЕГА ПЪК ЩЕ ЖИВЕЯ В НАПРЕЖЕНИЕ 4Е СИ ЗЛОБАР И ЩЕ МИ ПРАВИШ ЛОШО.. ТИ КАКВО ИСКАШЕ ДА ДОЙДЕШ ДА МЕ ЕБЕШ ЛИ КАКВО ЗА ТОВА ЛИ ИСКАШЕ АДРЕСА МИ ДА ТИ ПЛАТЯ В НАТУРА = ПОНЕ СИ ГО КАЖИ НАПРАВО А НЕ ДА МЕ НАРИ4АШ ИСТЕРИЯ..


Тук вече е персонална обида, тази персона и за вторият й крак за могила и вече нямам скурпули. Имах голямо желание да помогна и без да я таксувам с няколко хиляди преди това, но! С думата мога да лекувам и с думата мога да убивам.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 01:00



Чакй че щях да умра да се смея - нали не го възприемаш като обида - наистина е бисер



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 01:15



ей това ти е да оправяш болните, аз не знам защо прокрай първоначалното въздействие си изпълнявах правилата на ритуала и ослабнах с 4 кила за няма и една седмица и нещата са се задействали, има мъртвец вързан към нея който да отнеме болестта, отсякох от нея чрез бесове роднинските негативни връзки и направих защита за да не поеме обратно негатив и да удържи покрай това скъсване ... ама ей я благодарността.

аз трета седмица не знам на кой свят се намирам лекувайки за без пари с идеята, че на човек в нужда трябва да се помогне, но виж какво излиза, като беше болна - беше кротка, за 9 дни като се е пооправила си е надигнала гласа и с претенции.

Мога да повторя ритуал в нейното присътствие с изкъртване на кръстове и копане на могили, но всеки друг присътствъщ освен мен и не е посветен ще е пръв за лягане в могилата върху която се извършва последната част.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:10



АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА МЕ ИЗНУДВАШ ДА ТИ ДАМ 50 ЕВРО ЗА КОНТРОЛЕН ПРЕГЛЕД СЛЕД 2 МЕСЕЦА ------ ЩЕ ТИ ИЗПРАТЯ ПИСМАТА ДО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДЕТО МИ ПИШЕШ 4Е ОТ МЕНЕ ПАРИ НЕ ИСКАШ А СЕГА МЕ ИЗДУВАШ. КАКВО ДА МИ Е ЗА УРОК МЕ- АЗ СЪМ ЛУДА ИЛИ ТИ - СЛЕД КАТО САМО ТЕ ПИТАХ ТАЯ СЕДМИЦА ЛИ ЩЕ МИ ПРАТИШ АМУЛЕТА И ТИ ПЪРВИ ЗАПО4НА ДА СЕ ЗАЯЖДАШ . Я СИ ПРЕПРО4ЕТИ ПИСМАТА СИ. ПОД ТЕЛЕТО ВОЛ ТЪРСИШ. ПОМАГАЛ НА ХОРАТА . ТОВА ТИ Е ПОМОЩТА -ПОДВЕЖДАШ А ПОСЛЕ ИЗНУДВАШ...ТАЯ ВЕ4ЕР ОКР. ПРОКУРОР ПОКАЗАХА И ТАЯ ТОТКА ТОТЕВА ОТ ПЛЕВЕН В АРЕСТА ЗА ИЗНУДВАНЕ С ПАРИ. И ПРОКУРОРА КАЗА - ' - ВРЕМЕ Е ДА СЕ СПРЕ ШАРЛАТАНЩИНАТА В БЪЛГАРИЯ И ИЗНУДВАНИЯТА ЗА ПАРИ -ЛЕ4ЕНИЯ БАЯ4КИ, ВРА4КИ.

ТАКА 4Е ВНИМАВАЙ СЪС ЗАПЛАХИТЕ. ТИ МЕ СТРЕСИРВАШ ПЪРВО КАТО МЕ НАРАНЯВАШ ИМАЛО ЗА КАКВО ДА МИ СЕ СПРЕ КРАН4ЕТО. ЗА КАКВО БЕ 4Е НЕ ИСКАМ ДА МЕ ЕБЕ ТОЯ КОСМАТИЯ . АМИ НЕ МИ ХАРЕСВА ДА МЕ ЕБЕ ТОЙ. ТОВА 4Е Е ВЛюБЕН БИЛ МЕНЕ АЗ НЕ СЪМ В НЕГО. ТОВА 4Е ГОСПОД МИ Е ДАЛ ВЪНШНОСТ НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА СИ ПОДЛАГАМ ЗАДНИКА НА ВСЕКИ КОЙТО ИСКА..А ТИ СЪС ЗАПЛАХИТЕ СИ ВНИМАВАЙ ДА НЕ ОТИДЕШ В АРЕСТА КАТО ЛЕ4ИТЕЛКАТА ТОТКА ...НИТО СЪМ ТИ ОБЕЩАВАЛА ПАРИ ЗА ДА МЕ ИЗНУДВАШ . ДА СЪМ ВИДЯЛА 4Е СИ БИЛ НА ГРОБИЩЕ.. ИЛИ 4Е ИМАШ ДОКУМЕНТ ДА РАБОТИШ МАГ. ИЛИ КАСОВА БЕЛЕЖКА ДА СИ ДАЛ 4Е ТИ СЕ ПЛАЩА ДАНЪК ПЛАЩА ЛИ. ХЕМ МЕ ПОДВЕЖДАШ А СЕГА И ЩЕ МЕ ИЗДУВАШ. ДА НЕ СИ ГОСПОД.... СЕ ПОДИГРАВАШ С НЕЩАСТИЕТО НА ХОРАТА.ЗАСРАМИ СЕ .. И ПРЕСТАНИ ДА МЕ ИЗНУДВАШ ЗА ДА НЕ СЕ ОБЪРНА ТАМ КЪДЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ВИДИМ.. АКО МИ БЕШЕ КАЗАЛ ЩЕ ТИ ПЛАТЯ ЛИ И АЗ ДА КАЖА ДА - О - О - Я СЕ УСЕТИ БЕ- ТИ ПЪРВИ ЗАПО4НА ДА МЕ УНИЖАВАШ ДА СЕ ДРАКАШ С МЕНЕ А ОБРЪЩАШ НЕЩАТА 4Е ТИ СИ ПРАВИЯТ.



и после прави добро на хората за твоя си сметка .. тая си заслужава да бъде в гроба, и без това още малко й остава, операцията от която се нуждае е с шансове 50/50, но предпочитам да няма операция, а туморът да се спука и да има перитонит.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:36



NE МЕ ОЗЛОБЯВАЙ С ЛЪЖИТЕ СИ 4Е НЕ СИ МИ ИСКАЛ 50 ЕВРО ЗА КОНТРОЛА СЛЕД 40 ДНИ .. АЗ ТИ КАЗАХ АКО НЯКОГА ИМАМ ПАРИ НЕ СЪМ ТИ КАЗАЛА СЛЕД 4О ДНИ. ДНЕС СЕ ОБАЖДАХ В СОФИЯ НА ПОЕТЕСАТА НАДЕЖДА ЗАХАРИЕВА - ТЯ БЕШЕ СЪПРУГА НА ПОЕТА ДАМЯН ДАМЯНОВ И ДО СКОРО ЗАМ. МИНИСТЪР НА КУЛТУРАТА ЗАМЕСТНИК СЛЕД СТЕФАН ДАНАИЛОВ И СЕ ИМА С ОКР, ПРОКУРОР НА БЪЛГАРИЯ. С НЕЯ СЕ ПОЗНАВАМЕ ОТ 30 ГОД. КАТО РАБОТИХ НЯКОГА В СОФИЯ И СЪМ ЖИВЯЛА В ТЯХ. ДНЕС И СЕ ОБАЖДАХ ДА И 4ЕСТИТЯ ВЯРА НАДЕЖДА ЛюБОВ ИМЕНИЯТ ДЕН ДАЖЕ И КАЗАХ 4Е НЯКАКЪВ ПО ИНТЕРНАТА НАМЕРИХ ЩЕ МИ РАВАЛЯ МАГИЯ ИМАХ ТЕБЕ В ПРЕДВИД И ТЯ МЕ ПРЕКЪСНА С ДУМИТЕ - ОХ КАКА СТИГА С ТИЯ ШАРЛАТАНИ И ЕКСТАРСЕНИ МОШЕНИЦИ... ДА НЕ И СЕ ОБАДЯ УТРЕ ДА КАЖА 4Е Е ПОЗНАЛА И ДА И РАЗКАЖА ЗА ТЕБЕ ДА И ПОИСКАМ ТЕЛ. НА ОКР. ПРОКУРОР НА БЪЛГАРИЯ ДА ВИДИМ КОЙ КОГО ИЗНУДВА И КАКВИ ПАРИ ТИ ИСКАХ. ТИ СИ ПЪЛЕН ИДИОТ .......СЕГА РАЗБИРАМ ЗАЩО СЕ НАРИ4АШ В СКАЙПА ВЪЛК .ОЩЕ ТОГАВА СЕ ОЗАДА4ИХ И СИ КАЗАХ 4Е ИМА НЕЩО НЕ4ИСТО В ТЕБЕ. ТАКА И ИЗЛЕЗЕ. СЕГА ЩЕ МИ ИЗЛИЗАШ С НОМЕРА 4Е РЕКЕТ ЗА КАКВО БЕ . Я ХОДИ ДА СИ ЛЕКУВАШ БОЛНИЯТ МОЗЪК. А И ТИ САМИЯТ МИ КАЗА ПЪЛНО С ЛУДИ ДЕТО СЕ МИСЛЯТ 4Е ЛЕКУВАТ И РАЗВАЛЯТ МАГИИ.. ЯВНО ТИ СИ ЕДИН ОТ ТИЯ. И НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ 4Е НЕ ЗНАЕШ КАКВИ ГОЛЕМЦИ ПОЗНАВАМ.. А АЗ ЗАПО4НАХ ОТ В4ЕРА ДА ТИ ПРАЩАМ ЕМАИЛИ КАТО МЕ НАПАДНА ДА МЕ ОБИЖДАШ. А ПРЕДИ ТОВА ТИ ОТГОВАРЯХ НА ПИСМАТА. ТИ СИ НАИСТИНА ХИЩНИК -ВЪЛК. -САМО 4Е НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ С МЕНЕ ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ АЗ КАКВИ ХОРА ПОЗНАВАМ В СОФИЯ.... ДА НЕ СТАНЕШ ПИШМАН ДЕТО СИ ЗАПО4НАЛ ДА СЕ ДРАКАШ БЕЗПРИ4ИННО... АКО СИ С БОЛЕН МОЗЪК И ИЗКАРВАШ ПАРИ КАТО МАМИШ ХОРАТА 4Е ХОДИШ НА ГРОБИЩА ДА РАЗВАЛЯШ МАГИИ... ИМАШ ЛИ РАЗРЕШИТЕЛНО МАГ ДА СИ ПЛАЩАШ ЛИ СИ ДАНЪЦИТЕ КАТО ТИ ИЗПРАЩАТ ПАРИ. АЗ ПОЗНАВАМ ЯСНОВДКИ НО 4УКВАТ НА АПАРАТА 20 ЛЕВА. А ТАКА КАТО ТЕБЕ ПРАВЯТ МОШЕНИЦИТЕ ПО ИНТЕРНЕТА .. НА КОЙ КАЗАХ ДНЕС ЗА ТЕБЕ МИ СЕ СМЕЯТ И МИ ВИКАТ - ТИ ВИДЯ ЛИ ДА Е ОТИШЪЛ НА ГРОБА... ..ЯВНО ЗА ТОВА МЕ НАРИ4АШ И ЛУДА ЗАЩОТО ТИ ВЯРВАМ - ТЕ ЛУДИТЕ ВЯРВАТ КОЙ КАКВО ИМ КАЗВА... НОРМАЛНИЯТ 4ОВЕК НЯМА ДА ТИ ВЯРВА 4Е В ТЪМНОТО НА ГРОБИЩА ХОДИШ/

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:38



ЗА ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ БЕШЕ ДЛЪЖЕН ДА МИ КАЖЕШ ОТНА4АЛО. ДАЖЕ КАТО ТИ ПИСАХ 4Е О4АКВАМ ЕДНИ ПАРИ ТИЯ ДНИ НО НЕ ГИ ПОЛУ4ИХ ТИ МИ КАЗА И ДА ПОЛУ4А ОТ МЕНЕ Н Е ИСКАШ СТОТИНКА - Я СЕ ОСЪЗНАЙ БЕ - ЛУД ЛИ СИ. 4Е НЯМАШ СПОМЕНИ КАТО ТИ КАЗАХ АКО ПОЛУ4А АКО--- АКО--- АКО ДУМАТА АКО УПОТРЕБИХ НЕ ДУМАТА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ПОЛУ4А ПАРИ. А ТИ МИ КАЗА И ДА ИМАМ ПАРИ ЕДИН ЛЕВ НЕ ИСКАШ ОТ МЕНЕ КАКВИ ГИ ГОВОРИШ БЕ АНОРМАЛНО СЪЩЕСТВО .......НАИСТИНА ЗАПО4ВАШ ДА МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ И ЩЕ МЕ ПРЕДИЗВИКАШ ДА ТЕ ПОДГОНЯ ДА ПИША ДО МЕДИИТЕ ЗА ТЕБЕ ЗАПО4НА ДА МЕ ОЗЛОБЯВАШ .. ПЪРВО МЕ НАПАДАШ СЕГА МЕ ИЗНУДВАШ . .. ВРЕМЕТО СЪМ ТИ ГУБИЛА 50 ЕВРО ДА ТИ ДАМ. 50 ХУЯ В ГЪЗА НЕ ИСКАШ ЛИ ИЗНУДВА4О.. ТИ КАТО ТИ ПРО4ЕТОХ ИМЕТО В СКАЙПА - ВЪЛК - ВЕДНАГА СИ КАЗАХ - В ТОЯ ИМА НЕЩО ГАДНО НЕ4ИСТО... 4ОВЕК ТРБВА ДА ИМА ЛОГИ4НО МИСЛЕНЕ И ВСЯКА ДУМА КРИЕ СМИСЪЛ КАКТО И ИМЕТО ТИ ВЪЛК НЕ Е СЛУ4АЙНО. ПОКАЗВА ТВОЯТА МРЪСНА СЪЩНОСТ... НЕ СИ СИ НАМЕРИЛ МАЙСТОРА... НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ БЕЗ ДА ИМА ПОВОД .МНОГО ПИСМА ТИ ГИ ИЗПРАТИХ СЛЕД КАТО ТИ ЗАПО4НА ПЪРВИ С ДУМИТЕ СИ- БАСИ МАЙКАТА НАГЛА . БЛА БЛА БЛА... ПОГЛЕДНИ СЕБЕ СИ ТОГАВА ДАВАЙ МНЕНИЕ ЗА ДРУГИТЕ.

---------



Тема персоната енови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:42



stoianka_nikolova_2006_bg@abv.bg

иначе е Елица Георгиева, но пише от мейла на майка си.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:51



ШИЗОФРЕНИЯТА ТИ СИ ПРОЛИ4АВА ...... АЗ ЩЕ ПИША ДО МЕДИИТЕ 4Е СИ ШАРЛАТАНИН ИЗНУДВА4 КАТО ВИДЯТ ТВОИТЕ ДВА ЕМАИЛА ДА ЗНАЯТ 4Е СИ НИКОЙ А ЛЪЖЕШ ЗА МАГИИТЕ.. АЗ НЯМАМ САЙТ 4Е РАЗВАЛЯМ МАГИИ КАТО ТЕБЕ ГЛЕДАЙ ТВОЯТ САЙТ ДА НЕ СЕ ПОЯВИ..


не се сещам някога да съм имал сайт в който да се предлагат услугите ми в областта на оккултното.

---------

Редактирано от Bълk на 18.09.09 02:54.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:56



САМОТО ТИ ИМЕ В СКАЙПА - ВЪЛК - ОЗНА4АВА КАКЪВ СИ - МРЪСНИК. ОЩЕ ОТ НЕГО МОМЕНТ СИ КАЗАХ 4Е ИМА НЕЩО ГНИЛО В ТЕБЕ. ЗА ТОВА СЪМ СЛЕДВАЛА 4 ГОД. ПСИХОЛОГИЯ И НЕ МИ Е НЕОБХОДИМО МНОГО ВРЕМЕ ДА УСЕТЯ КОЙ КАКЪВ Е.. А ТОВА 4Е СИ ПСИХО ГО ДОКАЗВАШ СЕГА - ХА ХА ЩЯЛ ДА МИ ПОМЕСТИ ПИСМАТА В ИНТЕРНЕТА - ХА ХА ТИ СИ НАИСТИНА МНОГО БОЛНО 4ОВЕ4Е БЕ. ТО Е В ТВОЙ МИНУС 4Е СИ ИЗМАМНИК ШАРЛАТАНИН ТА НА КОЙТО КАЗАХА ЗА ТЕБЕ МИ СЕ СМЕЯТ 4Е ТИ ВЯРВАМ.. ВСЕКИ МИ КАЗВА В ИНТЕРНЕТА Е ПЪЛНО С ШАРЛАТАНИ ИЗНУДВА4И. ЕТО ТИ ГО ДОКАЗА.. ПОНЕ ИМАХ ОТ ТЕБЕ ПОЛЗА ТОВА 4Е НИКОГА ПОВЕ4Е В ИНТЕРНЕТА ДА НЕ ТЪРСЯ И ИЗОБЩО НЕ ИСКАМ С ТАКИВА ОТКА4АЛКИ КАТО ТЕБЕ ДА КОНТАКТУВАМ. ТО И НА ЛИЦЕТО ТИ Е ИЗПИСАНА ЛУДОСТТА ТИ. СЛЕД КАТО ЕДНА БЕШЕ В НАС И КАТО ТЕ ВИДЯ НА СНИМКА МИ ВИКА - ТОЯ Е ЛУД. ТИ ГО ДОКАЗА


и това вика жена която купуваше зелените течности със 100% гаранция за лек против рак.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 03:12



жената се е натъкнала на грешния човек да се заяжда, и без това й предстои операция до 2 седмици, а след тия мейлове шансове за кофти резултат при нея са много големи, пък и възможността за перитонит заради спукането на тумор в матката голям колкото 5 месечната бременност и подпиращ жлъчката и черният дроб са невероятно големи.

е а са ... ей ви е за урок върху моя гръб за тези които искат да се занимават с лекуване!

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано18.09.09 06:57



Благодаря ти.
Наистина ме накара да се замисля.
За истината и логиката знам, че са относителни, но явно има още нещо.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.09.09 13:41



Тези писма трябваше да ги пуснеш в темата с вицовете - страшно се забавлявах.



Човешката простотия граници няма!

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 13:46



сега ще се позабавляваш още, дамата с този имейл е регистрирана в скам сайтове като персона която чрез сайтове за запознавства клинчи парите от чужденци подлъгвайки ги за нейното пътуване.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.09.09 14:17



Според нея:
Учила е психология 4г. и има право да манипулира хората - работи по специалността си, какво...
Който не е учил психология, няма право да се занимава с такава дейност!



Човешката простотия граници няма!

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 20:33



От тема за лечение това тук стана тема за борба с болните

Всъщност проблемът не е маловажен .

Нали Лан също писа нещо от рода, че често когато помогнеш на някого, той не ти отвръща с благодарност (може и да греша за точните думи).

Понякога от болните хора идва неосъзната агресия. Тя може да се прояви в дребни заяждания, в опит за използвачество, в открити простотии, кокто в случая. Може и да не се прояви.

Даже ако състоянието се подобрява, е възможно тази тенденция да се усилва. Като стихия е - мишената са най-често близките, но и лечителят в много случаи!

Просто нещата въобще не са някакви розовички - добрият лечител, добричките клиенти - който очаква това, ще се разочарова жестоко.

Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:40



Грешката е лично твоя...
1. Ти иска ли ясновидство въобще дали трябва да се занимаваш с нея?!
2. Иска ли ясновидство дали може да се излекува енергийно или др. подобно?!
3. Без християнски "ритуал", по друг начин никой не може да и помогне! Причината е в многото грешки на самата дама и само християнските "ритуали" и дават право на компромис, но срокът е бил до Май 2009 ... Освен това дамата бълва от негативизъм и само християнският начин може да я освободи!
Отново повтарям, ясновидството (пророчеството) е над другите дарби (без тълкувания на пророчеството)!

е а са ... ей ви е за урок върху моя гръб за тези които искат да се занимават с лекуване! - урокът е и за тебе, друг път искай информация предварително...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:45



Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко. - може, но преди това се научете да бъдете добри пророци, за да знаете как да постигнете равновесието...

Пише ти го една добра везна...



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 00:52



като викат македонците ... сичко живо у булгарио се у главу е шибано ... ки христианщините те гонят при положението, че жената сама се е запътила към гроба и й липсва един шут? тя може да се оправи, но аз няма да позволя това да се случи. вече нищо няма да я освободи, тя е пътник до 6 години, АЗ ИСКАМ!

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:54



Отговрността е голяма, вярвай ми, без ясновидство (прорицателство) за генералното добро, не може да си сигурен/а какво точно правиш. - направо съм шокиран от попадението ти...

Ама нали съм van_helsing, що да ми вярват...?!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:58



Почти е пътник, но ако се намеси християнския лечител от Варна, нещата могат да се развият по друг начин, но той едва ли ще помогне като слепец, първо ще иска инфо дали заслужава да и помага...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 01:00



няма да позволя чуждата намеса. заслужила си е наказанието.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 01:20



няма чужда намеса, само ти споменах че този лечител е уникален , но едва ли би се намесил сляпо (повтарям се)


освен това дамата няма как да се добере до него, кой ще и каже?!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 01:39



проблемът си е нейн, ако ще да се хвърля с главата долу, аз само ще й допълня за да има пълен букет.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 01:42



квот си е дробила, да си го сърба...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано19.09.09 08:22



Дамата е с психични проблеми. Вижда се от посланията й. Всеки луд, който се обърне към теб, ли ще наказваш?

Независимо от това, тя има нужда от помощ, въпрос на избор е дали да й се даде, без да се обръща внимание на простотиите или да й се посочи вратата. Друг въпрос е, дали тя ще допусне тази помощ.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано19.09.09 08:35



Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко (цитирам се

)

Без съмнение ясновидството може да помогне,но няма да реши въпроса въобще и знаеш ли защо? Силният незативизъм се среща под една или друга форма при всички сериозно болни. Те може да го проявяват екстравертно от самото начало, а може и да е вътре в тях и самият процес на лечение да го извади наяве.

Ако се решиш да имаш контакт с такива хора, трябва да си готов предварително за подобни и други прояви, но да запазиш равновесие - няма как да се очаква само хубаво.

Затова универсалната рецепта е друга.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано19.09.09 13:42



Да, нуждае се, за да го преодолее, но понякога пътят е по-важен от целта. Не винаги целта е да оздравее! Помагайки му, лекувайки, облекчавайки болката лекарите/лечителите му пречат да извърви пътя и от там се получава омагьосан кръг - нова болест, ново страдание, нов ПЪТ, който трябва да бъде извървян. Винаги има хора, които смятат, че болката е ненужна, но това е грешка. Християните имат много хубава поговорка: "Бог дава точно толкова мъка, колкото човек може да понесе!" - факт. За това и много често най-добрите хора страдат много - вземат по много стъпала наведнъж, за да наваксат развитието си. Новата ера наближава.
Понякога има хора на които може да се помага без това да им вреди на ПЪТя, но е нужно прорицателство, за да се разбере кои са тези хора, а това е рядка дарба, която показва цялостният континиум живот/смърт и изисква огромно съзнание, за да побере подобно познание. За това и не вярвам на хора, които твърдят, че са прорицатели, обикновено имат някои "проблясъци" за генералното добро и толкова...както съм и аз самата. Генерални ясновидци, които провижат "по поръчка" и за всичко, което ги интерисува смятам, че се раждат много рядко.

Редактирано от Lan77 на 19.09.09 13:44.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 14:29



да ви имам философиите.



---------


Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано19.09.09 15:09



Супер мислене!


Дай да зарежем всякакъв вид медицина защото ни обърква ПЪТя и да мрем!

Човешката простотия граници няма!

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано19.09.09 15:36



Най-напред хората трябва да се освободят от очакванията си.
Независимо дали става въпрос за традиционни методи на лечение или окултни , хората са научени да очакват резултат , който желаят.
А всеки метод няма еднакво въздействие при различните случаи.
Когато не се случи това , което са очаквали се нахвърлят върху този , които прави опит да помогне , изливайки цялата си злоба и агресия .
Когато вървиш от точка А към точка Б трябва да знаеш какво ще правиш , когато пристигнеш до точка Б.Тогава има смисъл дали да бързаш за точка Б или да извървиш този път по-бавно спестявайки си неприятности или подготвяйки се за нещо необичайно за теб.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано19.09.09 19:34



ако не се лъжа ти си сред най-изтъкнатите доказани философи тук





Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано19.09.09 20:30



Едно е да кажеш, че болестта има някакъв смисъл, че може да е дошла, за да научи нещо човекът. Друго - да достигаш до крайности, като обосноваваш философия на пасивността.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано19.09.09 22:24



Тъй де, тя обосновката е продължение на предходното. А твоята обосновка за намеса каква е?



Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 01:47



сега остава да напишеш какво общо има мнението ти с тази тема преди да съм те изтрил и наложил поредният бан на поредният ти ник.

---------



Тема Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 02:17



губим времето в празните приказките и езотеричното слоболудство относно я било за някой болестта добре дошла, щот е имало такъв път, карми, чакри, други дупки и бла-бла-бла.

Става дума за премахване на физическото явление по езотеричен начин, без то да е следствие на оккултното въздействие.

Аз казвам, че е възможно и го практикувам без никакви проблеми, стига да не е прекалено късно и изобщо дали е възможно и си струва положеноте усилие срещу съответното възнаграждение.

Пишете по тема, офтопик ще се чисти без да има компромис.

---------



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор Ceвrийлe (меко кадифе)
Публикувано20.09.09 06:57



В отговор на:

Аз казвам, че е възможно и го практикувам без никакви проблеми



Според мен го практикуваш с много проблеми! Чета какво пишеш и стигнах до това заключение! Ако беше така "безпроблемно", нямаше да има нужда от болници!

Аллах е Велик !

Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Ceвrийлe]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 10:44



начела си се на хари потъри. колкото е по-старо заболяването толкова е по-малък шанс то да се премахне с нетрадиционната медицина. Да не би ти от тези които очакват, че тумор голям колкото е 5 месечната бременност и обгрижван от носителя му до такава степен, че подпира другите органи и е на ръба на спукване ще изчезне за една нощ?

---------



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано20.09.09 13:59



Да, става дума за премахване на физическото явление по езотеричен начин, без то да е следствие на оккултното въздействие. Но Лан повдигна въпроса, дали въобще трябва да се прави, който има известна връзка все пак.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано20.09.09 14:07



Вълк, не знам за кармата (до скоро и аз си мислех, че е "бла бла", но сега не съм съвсем сигурна), но от известно време добре виждам чакрите, нещо което до скоро също не ми се удаваше. Не отричай неща, които не познаваш, защото точно така реагират скептиците въобще на термина "магия" или "енергийно въздействие", т.е. да се учим един от друг, колкото и различни да сме...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 15:34



В отговор на:

дали въобще трябва да се прави




за някои определено им е малко с това заболяване и трябва да се добави, защото докато се занимава със себе си - не прави мизерии на други.

---------


Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.09.09 19:01



но от известно време добре виждам чакрите - моите виждаш ли ги?



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.09.09 19:18



Познавам лечител който лекува по "този"(подобен) начин, трудно мога да определя точно как поради липса на термин подходящ лично за неговите методи, различен е от другите и не съм срещал по добър до сега ..., в основата му стои енергийното лечение, но може да се нарече езотеричен. Лекува болести както за премахване на физическото явление , така и следствие на окултно въздействие. Вмъквам думите на Вълка, все пак да не е потърсил помощ твърде късно!
Лан77? Може би е права, ... понякога не си заслужава да помагаш, после ставаш лош..., но как ще разбереш дали трябва или не? Разбира се допираме пак до усета на ясновидството.
Edit : Забравих да вмъкна, че лечителят е християнин - православен ...


Редактирано от van_helsing на 20.09.09 19:21.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: ratna]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано20.09.09 19:19



Най-напред хората трябва да се освободят от очакванията си.

Не можеш да промениш хората. Можеш да промениш единствено себе си - и това много трудно. Затова трябва да се освободиш от очакванията си, че хората ще се освободят от очакванията си



Всеки, който се занимава с тежко болен, трябва да е подготвен за неговия/нейния страх, който в определен момент може да се излее като нервност, недоверие или агресия. Това се отнася до Вълк. Който сигурно ще каже "мен какво ме интересува че онзи/онази се страхува".

Интересува или не, това е реалността, за която трябва да си подготвен. Не за коректност - за реалност. Не теория - практика - нали така

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: van_helsing]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано20.09.09 19:26



Познавам лечител ... Сигурно е така - вярвам ти, но не е само той. Освен това платформата (операционната система, така да се каже

) може да е различна - имам пред вид това, което казваш, че е православен християнин. Възможно е дълбоко вярващ православен християнин да може да лекува, но не само християните, не само православните и т.н. Иначе опираме до фанатизъм.
Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 20.09.09 19:41.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано20.09.09 20:04



не ставай смешна

за какво ти е да виждаш чакри и още повече това е една недоказана теория от окултисти и откачалки. Моля не се нареждай сред тях.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано20.09.09 20:56



Не.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано20.09.09 21:06



amazonian, опитвах се на лични, но нещо не ми се получава, дава грешка. Тази ти доброта не е автоматична защита. Болестите много натоварват лечителя, приготви се да "платиш" със собственото си равновесие ако не си достатъчно търпелива...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано20.09.09 21:17



Само не ме набеждавай, че съм добра



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано20.09.09 22:07



Ми или това, или се доказваш (егоизъм), май предпочитам да мисля първото.





Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 23:41



Щом една методика работи успешно при един като този познат на ван с използване на христианския егрегор, или както е при мен с използване на мъртвите, или при друг с използване на индийските работи - значи тя има право на съществуване, но това не дава никаква гаранция, че тя ще работи и при друг който я научил и прави опити да практикува.

---------



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 23:42



по-скоро, че претегляш болестта към себе си лекувайки клиента и се връзвайки на акъла му.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано20.09.09 23:55



е, за съжаление не успях да "видя" детайлите на човека заради негатива който имаше върху себе си, пък и бях се фокусирал върху негатива за определяне на извършител и самата методика с опити да я възстановя, че начините за затварянето на пътищата в живота са много, но точно този с изрязването на снимката по контур и използване на църковните свещи не ми е познат в детайли. но се е видяло, че след първоначалното въздействие персоната се е почувствала, че жизненната сила й се връща и започнала да атакува всичко живо наоколо нея, общо взето на 4ти ден след ритуала. та се запитах дали трябваше да премахвам този негатив или щом си е такава да го оставя той да избие и в последствие, че като й изрежат матката и яйчниците - негативът няма да се махне, а само ще търси друг начин за избиване. общо взето съжелявам за добро което съм направил.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор Amitaba ()
Публикувано21.09.09 11:11



Ще ти кажа няколко неща:

Първо, смъртта не е най-голямото зло и да пращаш някой "в могила" не значи, че му вредиш. Всеки си има път, изпитания, уроци, голяма част от които са кармично обусловени и намесата ти в един или друг момент може да е точно на място за човека. Вредиш на себе си със собствената си злоба. Всичко се връща на гърба ти и никакви защити не ще спрат това, освен временно. Бъди сигурен в това.

Второ, вместо да се засрамиш от това, което ти е казала за теб, ти го публикуваш тук. Предполагам, никой, който те познава поне малко, не е изненадан от това, което тя мисли за теб.

Трето, човекът не е на същото енергийно ниво като разните "бесове", с които ти работиш. Те са по-нисши и се хранят с тежка енергия. Затова им трябват страх, гняв, мъка, отчаяние, тъга. При такива "тежки" емоции човек излъчва в тяхната честота. Но за човека това е страдание, защото това е най-нисшето енергийно ниво, достъпно за него. Човешки състояния като радост, благодарност, обич - за тях не са източник на енергия и могат да им навредят поради по силната енергетика, която за тях може да е убийствена. Та, бидейки човешко същество, или поне заемайки временно такава форма, няма начин да не заприличаш на изверг, занимавайки се системно с такива нисши енергии. Затова са ти казали, че на лицето ти е изписана лудостта ти. Може да имаш сила, но нямаш любов в себе си, затова си нещастен, въпреки всичките си "помагачи". Щастието идва от Любовта, не от силата. Казано е, че Бог е любов.

Както виждаш, не се заяждам, нито те обиждам или нападам. Напротив, опитвам се да внеса малко светлина в измъченото ти съществуване. Дали ще го оцениш си е твой проблем.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Път-ниk]  
Автор Amitaba ()
Публикувано21.09.09 11:13



Не ти ли омръзна да му се подмазваш? Следя те от известно време, често го правиш. Толкова ли те е страх от него?



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор Amitaba ()
Публикувано21.09.09 11:19



В отговор на:

Да, нуждае се, за да го преодолее, но понякога пътят е по-важен от целта. Не винаги целта е да оздравее! Помагайки му, лекувайки, облекчавайки болката лекарите/лечителите му пречат да извърви пътя и от там се получава омагьосан кръг - нова болест, ново страдание, нов ПЪТ, който трябва да бъде извървян. Винаги има хора, които смятат, че болката е ненужна, но това е грешка. Християните имат много хубава поговорка: "Бог дава точно толкова мъка, колкото човек може да понесе!" - факт. За това и много често най-добрите хора страдат много - вземат по много стъпала наведнъж, за да наваксат развитието си.



Много вярно. Но повърхностното мислене казва: "Страданието е зло а благополучието е добро." Само че не е така. Плъзгането надолу винаги е по-лесно от изкачването.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор Amitaba ()
Публикувано21.09.09 11:32



Знаеш ли защо може да имаш проблеми с тая дама? Ако тя е вътрешно агресивна, болестта й е на място. Не като наказание, а като начин за лечение на душата й. Опитвайки се да излекуваш тялото й без тя да се е променила вътрешно, нарушаваш закономерния лечебен процес, който се проявява при нея под формата на болест, и съответно си понасяш последствията. По принцип всяка намеса в чужд живот има последствия и колкото по-силна ти е намесата, толкова по-мащабни са и последствията за теб. Затова лекарите не могат да помогнат. Но ти действаш на друго ниво, където може да има промяна, но пък последствията ще са по-мащабни.
Когато боледува, човек се смирява. Лекувайки физическата й болест, ти и вредиш. Агресията на един човек действа върху цялото човечество и болестта е начин това да се спре. Ако й се помогне да се промени вътрешно, резултатът ще е съвсем друг, както за нея, така и за този, който й помага. Но за да се стигне до тежка болест, значи е била неспособна да се промени при по-леки "подбутвания".



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Amitaba]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.09.09 12:13



В отговор на:

Ако тя е вътрешно агресивна, болестта й е на място. Не като наказание, а като начин за лечение на душата й. Опитвайки се да излекуваш тялото й без тя да се е променила вътрешно, нарушаваш закономерния лечебен процес, който се проявява при нея под формата на болест


Ако лечението върви добре, ще се освободи и от вътрешната агресивност. Самият процес на преодоляване на болестта е свързан с вътрешна трансформация. Трудно е да се каже, каква част от тази агресивност е съществувала преди и е "привлякла болестта" и каква част е реактивна - просто страх, трансформиран в агресия.

Тук има фундаментално неразбиране, според мен и делене на хората на "лоши" и "добри", "агресивни" и "неагресивни". Аз пък ти казвам, че всички са вътрешно агресивни, просто външното и вътрешното в комбинация изкарват това по различен начин. Ако видиш някой път самия себе си агресивен, не се учудвай (не че ти го пожелавам, разбира се а и човек обикновено е сляп за собствените прояви).

Това, че по време на лечението е настъпила криза, не е показател за неуспешно или неправилно лечение - често е обратното.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.09.09 12:19



Не съжалявай.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор мaмчe ()
Публикувано21.09.09 13:56



В отговор на:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако лечението върви добре, ще се освободи и от вътрешната агресивност. Самият процес на преодоляване на болестта е свързан с вътрешна трансформация. Трудно е да се каже, каква част от тази агресивност е съществувала преди и е "привлякла болестта" и каква част е реактивна - просто страх, трансформиран в агресия.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Точно обратно.Емоциите са тези ,които правят енергийните блокажи и пораждат болестите.Ако човек не преосмисли начина си на мислене,какви емоции са присъщи за него и не се постарае /което е много трудно/да промени начина си на живот, мисленето си,колкото и да лекува физическото си тяло, болестта винаги ще се връща.Или с другги думи казано, лечението трябва да започне на психическо ниво.

Ако дадеш цялата си Любов на този прекрасен свят, той ще ти отвърне със същото.


Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: мaмчe]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.09.09 16:06



Защо да е обратното

. Тук не става дума за гълтане на хапчета, а за въздействие извън физическия план. "Лечението да върви добре" означава, че трябва да върви едновременно и на психическо ниво. Всъщност делението на тяло и психика е условно.

Ти казваш - да тръгне от психиката, друг ще каже - трябва да се започне от повишаване на енергийното ниво. Повишаването на енергията много често се излива като нервност, а изхвърлянето на негативите също може да стане по този начин.

При един може да стане хармонично - при 20 ще стане нехармонично. При теб може да стане с любов - при друг ще се прояви първо нещо друго.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Amitaba]  
Автор Lan77 ()
Публикувано21.09.09 19:14



Много хубаво полжелание, тук преди доста години даже си имахме цяла тема може ли да се помага отвън на израстването,т.е. може ли някой да ти помогне да промениш вътрешното ти аз към по-добро. Много отдавна си мисля, че ако човек не е готов и му поднесат и най-голямата истина на тепсия, той я отхвърля. Често, отхвърляйки я, гарнира цялата работа и с негативни емоции спрямо този, който се е опитал да му помогне. Рядко са хората, които дори се замислят преди да реагират по този начин. Та с една дума - ако въобще се практикува лечение, начинът е този, но резултатите са обикновено нулеви. Смирението е все по-непозната дума...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 05:57



Сигурно е така - вярвам ти, но не е само той. - да не е само той, но за сега не знам да има подобен с подобна способност, не пише в нета, няма реклами по медиите, от уста на уста при него пристигат хора от цяла България и на само.
Освен това платформата (операционната система, така да се каже ) може да е различна - имам пред вид това, което казваш, че е православен християнин. - не случайно го написах, поради факта че в този форум не се долюбват християнските лечители, но ако са истински, то те са най добрите в способностите си, тъй като ползват винаги няколко дарби, които им се дават Свише! Никой свестен с дарба лечител не лекува на сляпо, всички са и добри ясновидци! Далеч съм от мисълта за тези шарлатани, които напразно се наричат "християни"
Възможно е дълбоко вярващ православен християнин да може да лекува, но не само християните, не само православните и т.н. Иначе опираме до фанатизъм. - възможно?! Та те са най добрите лечители, макар и малко! Останалата част от изречението и последното го считам за шантаж и обида! Човека лекува наред без пристрастия спрямо етнос и религия! Само в Турция е ходил десетки пъти по поръчка да лекува , като турски богаташи му пращат личен превоз, покрай тях остава за около месец да лекува и бедното население, което не може да си плати разходите до Бг! Мнозина от тези хора след лечението приемат Христос тайно, поради страх от местните настроения. Лекувал е чак в анадола, не само в западна Турция, кой от вас има смелост да го направи там и то като Християнин?! То и мюсюлманин да си, ако ги преметнеш, жив нема се върнеш, размислите оставям за вас...
А думата "фанатизъм" е присъща за сектите, некои попчета с обкръжението си, ... още повече за тези с антихристиянските си възгледи тука - двете противни крайности!




Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:10



Универсална защита у хората не съществува, нито доброта! Болестите натоварват лечителите, но истинските не плащат за нищо, освен с всеотдайност! Как си обясняваш факта един лечител стопил хиляди нелечими болести за медицината е в пълно равновесие?!



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:19



Аз ли не те разбрах или ти не обясни правилно, ... защо трябва да претегляш болестта към себе си лекувайки някого?! Болестите трябва да се унищожават тотално и без компромис, хвърляйки ги в "небитието", разкъсани и умъртвени ... На клиента на ума не трябва да връзваш!



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:21



Изключение ли съм?



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:32



Пет пръста на ръката - два еднакви няма, всеки човек си е идентичен и когато заболее, при всеки лечението е с различия, макар че методите си приличат...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:53



Много отдавна си мисля, че ако човек не е готов и му поднесат и най-голямата истина на тепсия, той я отхвърля. - дам, верно е! И на теб съм ти писал истини, но ти ми се подигра и присмеха ти бе на челото! 2-3-ма чикиджии ви разказаха играта с ментешките си теми, та Вълк затри темите, да не се вижда пишманлъка ти на маг, ... та ми приписахте некои от никовета на мен, нещо за което понятие си неам!
Най смешни бяхте в темата с измислици на астрата!
Извинявай за лекото заяждане, не го правя със зла умисъл, но нема как да ти го пиша на лични, високомерието ти не позволява прочит на лични бележки от van_helsing ...




Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 07:29



Понеже се интересувам от лечителство, затова реших да попитам: занимавате ли се с лечебна магия, какви са възможностите и ограниченията й? - "лечението" с магия е винаги ограничено...! Само се интересуваш или го практикуваш?! Е знам отговора, но все пак питаш!
Тук често се говори за „Аз искам!” – може ли да се приложи това „аз искам” за оздравяване? - понякога става, но в повечето случаи никой не те пита какво искаш, а какво ще ти "отпуснат" като "бонус"!
Може ли, примерно, да определиш срок за Иван да престане да го боли кръста до три месеца? А за по-тежки болести? - зависи, при мен се е случвало, но не винаги. По принцип срока е плаващ в зависимост от много фактори! За да се получи такова лечение трябва 100% всичко да е точно, както метода на лечителя , така и действията на болния (включвам всичко от мисълта, вярата, практическото действие и т.н.) Най важното нема го пиша, ще спестя безмислени спорове ...
Най тежките болести (неизлечими за медицината, че и по други методи) - там почти никога не може да има точен срок, вероятно 1/1 000 000 ... та и по рядко, пиша за крайно тежки заболявания!
Пример - успешно енергийно лечение на тумор на гърдата без намеса на медицина, разликата бе около месец в срока, а прякото лечение продължи над 3 месеца, та после имаше още повече времетраене с условия, за да не се върне болеста или да не избие другаде...

Или магия се прилага само в случаите, когато болестта е причинена от вредно въздействие? - вече писах, не уповавам на магията за ефикасно лечение, но може да се получи временно! Прилага се против вредно въздействие най вече, но може и за други заболявания.

п.п. - и моля те не ми прави забележки че така разчленявам текстовете, просто навик...





Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано22.09.09 09:52



В отговор на:

На клиента на ума не трябва да връзваш!




точно за това става дума

---------


Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано22.09.09 10:10



Само се интересуваш или го практикуваш?! Е знам отговора, но все пак питаш!
Щом знаеш отговора

Практикувам, но не с методите на традиционната магия, за която се пише тук.

Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 22.09.09 10:18.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 11:40



Знам това, ... не ти и препоръчвам с методите на магията, та с тях доста може да загазиш...


Е па питай Вълка, оная с психичното заболяване му разката лечението ..., от могилата отлете по дяволите, баси... На некои първо се лекуват мозъците, после другото... , инак ефект нема ... и ако са в контакт може да се сбият...



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано22.09.09 14:26



В отговор на:

На некои първо се лекуват мозъците




понякога само мозъци.

---------


Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано22.09.09 16:15



Не можеш да промениш хората
Точно това мисля и аз .
Но страданието е начин за смекчаване на характера и за изкоренямане на някои погрешни модели на поведение.
Какво от това , че за момент облекчиш на някого болката.Тя отново ще се върне , защото много говорят за различни методи на лечение , а малко знаят за причините на болестите.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор Amitaba ()
Публикувано22.09.09 23:04



Съвсем не твърдя, че има "добри" и "лоши" хора. Всички ние непрекъснато се променяме или поне това, което смятаме, че сме, се променя. А иначе всичко, което го има в един човек, го има и във всеки друг, само че в различна степен изразено. Свързани сме, иначе изобщо не биха били възможни въздействия подобни на тези, наречени "магия" в далечното минало, нито пък би бил възможен кармичният процес. Забелязали ли сте, че колкото по-ограничен е човек, толкова по-малко осъзнава тази свързаност на всичко? Ако осъзнаваш всеки като свързан с теб, никога няма да поскаш да му причиниш страдание, защото това означава, че причиняваш страдание на самия себе си. Колко хора го усещат интуитивно това? Май не са много. За това е нужна много енергия.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: мaмчe]  
Автор Amitaba ()
Публикувано22.09.09 23:16



Да, така е. А някои се "лекуват" директно на "астрално" или друго ниво и си довеждат още по-големи проблеми, защото бъркат по-надълбоко и правят по-мащабни бъркотии. Вместо да осъзнае, че болестта му има причини в собствените му емоции и мироглед, човекът се опитва да надхитри природата. Та нали същата тази природа го е създала и е много по-мъдра от него, който сам не знае кой е. Болестта не е нормално състояние. Природата не иска болни свои части/творения. Но ние имаме свободна воля (поне малко) и когато изберем да сме откъснати и изолирани в илюзията за отделност, илюзията за "аз (искам)", сами си причиняваме страдания. За да е болен външно, човек трябва дълго време преди това да е бил болен вътрешно.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор Amitaba ()
Публикувано22.09.09 23:19



В отговор на:

Защо да е обратното . Тук не става дума за гълтане на хапчета, а за въздействие извън физическия план. "Лечението да върви добре" означава, че трябва да върви едновременно и на психическо ниво. Всъщност делението на тяло и психика е условно.

Ти казваш - да тръгне от психиката, друг ще каже - трябва да се започне от повишаване на енергийното ниво. Повишаването на енергията много често се излива като нервност, а изхвърлянето на негативите също може да стане по този начин.

При един може да стане хармонично - при 20 ще стане нехармонично. При теб може да стане с любов - при друг ще се прояви първо нещо друго.





Любовта е енергията, която ще те промени. А външен приток на енергия може се прояви и като нервност, когато имаш много блокажи и енергията не може да протече нормално. Просто се изхвърля. И пак имаш толкова, колкото сам можеш да носиш/генерираш.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор Amitaba ()
Публикувано22.09.09 23:24



В отговор на:

Много отдавна си мисля, че ако човек не е готов и му поднесат и най-голямата истина на тепсия, той я отхвърля. Често, отхвърляйки я, гарнира цялата работа и с негативни емоции спрямо този, който се е опитал да му помогне.




Човек с ниско вътрешно енергийно ниво ще отхвърля всяка по-висша истина, защото енергията не му стига да я "смели" и включи в мирогледа си.



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Amitaba]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано22.09.09 23:25



ако осъзнаваш всеки като свързан с теб , никога няма да му причиниш страдание.
Но в случая , когато не искаш да причиниш страдание , а си "принуден" да търпиш страдание от такива които хич не им е зор , че всички са свързани помежду си , тогава какво правим?
Най-добре е на дистанция , но ако е невъзможна точно тогава?
Или след като са ви забили плесница ще обръщате и другата си страна.Тук някак си не се връзва такава саможертва(дори и да става въпрос за плесница)



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: Amitaba]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано22.09.09 23:39



Ако хората имаха повече енергия , направо щяха да се унищожат с тази омраза помежду си.Сега се унищожават използвайки различни външни средства.Малко са тези които могат да унищожават със заклинания , мантри .
За каква Любов да говорим , хората не са научили още да ценят правото на живот на човека до тях



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано23.09.09 09:45



Знам това, ... не ти и препоръчвам с методите на магията, та с тях доста може да загазиш

Просто като си стоя на моя хълм, ми е интересно, какво има и на другите хълмове, нищо, че не мога да прелетя до там



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано23.09.09 09:52



Ако хората имаха повече енергия , направо щяха да се унищожат с тази омраза помежду си

Ти подхождаш прекалено философски. Аз имам чисто практически впечатления, че повишаването на енергийното ниво често води до нервност и отрицателни реакции, но те са преходни. Наистина, някой може да запецне...

Да кажеш, че хората са лоши - все едно да кажеш, че хората са добри - т.е. казваш нещо прекалено общо - погледни в себе си, защо така мислиш - някаква обида, неудовлетвореност.



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано23.09.09 22:16



Моите впечатления са , че липсата на енергия прави хората раздразнителни , нервни и болни.Болните хора са с ниско енергиино ниво , изключение правят някои психично болни при които има прилив на енергия.
Идва при теб човек които иска да го освободиш от болеста му.В същото време ти му съчувстваш , правиш това което можеш , за да помогнеш , но не знаеш , че сащият причинява болка , разрушение на някой друг/други без изобщо да става въпрос за това.
С тази болест , която се стремиш да лекуваш , същият е "вързан" , в момента когато ще се почувства по-добре , той/тя ще стане още по разрушителен.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано24.09.09 04:48



В отговор на:

в момента когато ще се почувства по-добре , той/тя ще стане още по разрушителен.




в такъв случай е начина добра и безопасна на лечителя целта е той не само да излекува пациента, но и да го докара до състоянието на зеленчук в саксията или направо да го умъртви - в този случай се избягва риск пациента да бъде по-разрушителен от преди лекуване.

---------


Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: Bълk]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано24.09.09 10:29



Щом си силен , то можеш да правиш всичко.
Само не разбирам трябва ли да се прибягва до крайностите : излекуване -умъртвяване?



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано24.09.09 11:04



виждаш ли друг начин да се предпазиш от пациента?

---------



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: Bълk]  
Автор ratna (недостъпна)
Публикувано24.09.09 11:21



не е ли по-добре да ги държиш някъде встрани , да не се цапаш с тях?



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано24.09.09 11:31



определено и да не ми пука за нечии сълзиви молби.

---------



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано24.09.09 12:59



Не, не желая.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано24.09.09 18:49



В отговор на:

С тази болест , която се стремиш да лекуваш , същият е "вързан" , в момента когато ще се почувства по-добре , той/тя ще стане още по разрушителен.


Само не разбирам, този модел за универсален ли го считаш?

Ето ти съвсем друга ситуация: един от семейството е по-оправният, тегли това семейство като каруца на гърба си. Друг е малко нещо паразит – може да е брачният партньор, дете, родител. Паразитът мрази усилията - най-често не печели пари, но и не го компенсира с ангажимент в къщи, неблагодарен е, често тормози другия, т.е. реже клона, на който седи.

Кой мислиш се разболява – не, не е паразитът. Той е в отлично здраве и болестта не идва за да го „задържи” – тя идва да „задържи” другия, който се е натоварил прекалено.

След 40 г. възраст се преобразува често в рак, проблеми със сърдечно-съдовата система и др. Моделът е много разпространен (може и в по-омекотен вид). Е, как ще разбереш, какво да правиш, с кой от моделите си имаш работа?

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор ratna ()
Публикувано24.09.09 20:19



Този вариян е разпространен също както и описания от теб случай.
Но как ще убедиш този , който страда , да премахне "паразита" от живота си.Болният е дълбоко убеден , че има някакви задължения към "паразита" , дори и на моменти да се съмнява в това.Той иска паразита да се промени към по-добро , но всъщност с едното желание нищо не постига.И оттук засилва страданието си , защото не вижда очаквания резултат от промяната , защото не може да промени хората или по-точно тяхното мислене .Може да промени , донякъде себе си и за това се изисква доста усилие и постоянство.
За да разбереш с кой от двата модела си имаш работа Трябва да познаваш човека в близък план или да си добър ясновидец.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: ratna]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано25.09.09 10:13



Мога само да кажа, че няма общовалидни формули за това, какво да се прави, всеки случай е конкретен



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор ratna ()
Публикувано25.09.09 12:18



Много е важно да знаеш кога да се намесиш и кога не , разбира се ако можеш да го правиш





Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано25.09.09 14:17



Темата май се изроди от "Лечебна магия" в "Реакцията на клиента/пациента след лечението".
На който не му харесва отношението на хората, да не въздейства на чужди хора за пари - да лекува само скъпи за него хора и то без те да го знаят!

Много философски и психологически я подкарахте...



Ако спечеля, печеля само аз, ако загубя - печели цял народ!

Редактирано от Път-ниk на 25.09.09 14:21.



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано25.09.09 14:26



В отговор на:

да не въздейства на чужди хора за пари




и да добавя проблемите, че така или иначе ще търпят, това им било карма в чакра

В отговор на:

да лекува само скъпи за него хора




много трябва, да се оправят както си поискат.

---------


Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.09.09 22:49



не че не желаеш, просто и да си скъсаш задника от напъни, нема я видиш...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано26.09.09 22:59



Моето лично мнение е да не и обръщаш никакво внимание, не си заслужава и грам енергия за хабене за тази персона! Личните ми виждания показват че е психично болна повече от миомата, виждам я като бивша долна курва, ... не че сега не е такава, но няма как да го прави поради тежкото заболяване! Напълно неадекватна дърта пачавра - лишена от всякакво право на любов, факт за който отново давам гаранция че е така!
Мързи ме да описвам детайли които виждам, но и това стига!




Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано27.09.09 00:37



В отговор на:

не си заслужава и грам енергия за хабене за тази персона




практика на вредоносните въздействия с трениране на методиките

---------


Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: Amitaba]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано25.01.21 02:25










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.