Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:51



ШИЗОФРЕНИЯТА ТИ СИ ПРОЛИ4АВА ...... АЗ ЩЕ ПИША ДО МЕДИИТЕ 4Е СИ ШАРЛАТАНИН ИЗНУДВА4 КАТО ВИДЯТ ТВОИТЕ ДВА ЕМАИЛА ДА ЗНАЯТ 4Е СИ НИКОЙ А ЛЪЖЕШ ЗА МАГИИТЕ.. АЗ НЯМАМ САЙТ 4Е РАЗВАЛЯМ МАГИИ КАТО ТЕБЕ ГЛЕДАЙ ТВОЯТ САЙТ ДА НЕ СЕ ПОЯВИ..


не се сещам някога да съм имал сайт в който да се предлагат услугите ми в областта на оккултното.

---------

Редактирано от Bълk на 18.09.09 02:54.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:56



САМОТО ТИ ИМЕ В СКАЙПА - ВЪЛК - ОЗНА4АВА КАКЪВ СИ - МРЪСНИК. ОЩЕ ОТ НЕГО МОМЕНТ СИ КАЗАХ 4Е ИМА НЕЩО ГНИЛО В ТЕБЕ. ЗА ТОВА СЪМ СЛЕДВАЛА 4 ГОД. ПСИХОЛОГИЯ И НЕ МИ Е НЕОБХОДИМО МНОГО ВРЕМЕ ДА УСЕТЯ КОЙ КАКЪВ Е.. А ТОВА 4Е СИ ПСИХО ГО ДОКАЗВАШ СЕГА - ХА ХА ЩЯЛ ДА МИ ПОМЕСТИ ПИСМАТА В ИНТЕРНЕТА - ХА ХА ТИ СИ НАИСТИНА МНОГО БОЛНО 4ОВЕ4Е БЕ. ТО Е В ТВОЙ МИНУС 4Е СИ ИЗМАМНИК ШАРЛАТАНИН ТА НА КОЙТО КАЗАХА ЗА ТЕБЕ МИ СЕ СМЕЯТ 4Е ТИ ВЯРВАМ.. ВСЕКИ МИ КАЗВА В ИНТЕРНЕТА Е ПЪЛНО С ШАРЛАТАНИ ИЗНУДВА4И. ЕТО ТИ ГО ДОКАЗА.. ПОНЕ ИМАХ ОТ ТЕБЕ ПОЛЗА ТОВА 4Е НИКОГА ПОВЕ4Е В ИНТЕРНЕТА ДА НЕ ТЪРСЯ И ИЗОБЩО НЕ ИСКАМ С ТАКИВА ОТКА4АЛКИ КАТО ТЕБЕ ДА КОНТАКТУВАМ. ТО И НА ЛИЦЕТО ТИ Е ИЗПИСАНА ЛУДОСТТА ТИ. СЛЕД КАТО ЕДНА БЕШЕ В НАС И КАТО ТЕ ВИДЯ НА СНИМКА МИ ВИКА - ТОЯ Е ЛУД. ТИ ГО ДОКАЗА


и това вика жена която купуваше зелените течности със 100% гаранция за лек против рак.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 03:12



жената се е натъкнала на грешния човек да се заяжда, и без това й предстои операция до 2 седмици, а след тия мейлове шансове за кофти резултат при нея са много големи, пък и възможността за перитонит заради спукането на тумор в матката голям колкото 5 месечната бременност и подпиращ жлъчката и черният дроб са невероятно големи.

е а са ... ей ви е за урок върху моя гръб за тези които искат да се занимават с лекуване!

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано18.09.09 06:57



Благодаря ти.
Наистина ме накара да се замисля.
За истината и логиката знам, че са относителни, но явно има още нещо.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.09.09 13:41



Тези писма трябваше да ги пуснеш в темата с вицовете - страшно се забавлявах.



Човешката простотия граници няма!

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 13:46



сега ще се позабавляваш още, дамата с този имейл е регистрирана в скам сайтове като персона която чрез сайтове за запознавства клинчи парите от чужденци подлъгвайки ги за нейното пътуване.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано18.09.09 14:17



Според нея:
Учила е психология 4г. и има право да манипулира хората - работи по специалността си, какво...
Който не е учил психология, няма право да се занимава с такава дейност!



Човешката простотия граници няма!

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 20:33



От тема за лечение това тук стана тема за борба с болните

Всъщност проблемът не е маловажен .

Нали Лан също писа нещо от рода, че често когато помогнеш на някого, той не ти отвръща с благодарност (може и да греша за точните думи).

Понякога от болните хора идва неосъзната агресия. Тя може да се прояви в дребни заяждания, в опит за използвачество, в открити простотии, кокто в случая. Може и да не се прояви.

Даже ако състоянието се подобрява, е възможно тази тенденция да се усилва. Като стихия е - мишената са най-често близките, но и лечителят в много случаи!

Просто нещата въобще не са някакви розовички - добрият лечител, добричките клиенти - който очаква това, ще се разочарова жестоко.

Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:40



Грешката е лично твоя...
1. Ти иска ли ясновидство въобще дали трябва да се занимаваш с нея?!
2. Иска ли ясновидство дали може да се излекува енергийно или др. подобно?!
3. Без християнски "ритуал", по друг начин никой не може да и помогне! Причината е в многото грешки на самата дама и само християнските "ритуали" и дават право на компромис, но срокът е бил до Май 2009 ... Освен това дамата бълва от негативизъм и само християнският начин може да я освободи!
Отново повтарям, ясновидството (пророчеството) е над другите дарби (без тълкувания на пророчеството)!

е а са ... ей ви е за урок върху моя гръб за тези които искат да се занимават с лекуване! - урокът е и за тебе, друг път искай информация предварително...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:45



Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко. - може, но преди това се научете да бъдете добри пророци, за да знаете как да постигнете равновесието...

Пише ти го една добра везна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.