Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лечебна магиянови [re: LADA*]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано17.09.09 20:35



Уж беше екстрасенс!?

Не си ли разбрал досега, че всичко е дело на мисълта , на Ума.
Всичко, целият живот е низ от постоянни магически действия.
Само че в повечето случаи неосъзнати.

Няма значение за какво се прави съзнателна мисловна ситуация - за любов, за смърт, за излекуване, за пари и т.н. и т.н.
Това е сътворяване на собствената, а оттам и на колективната действителност.
Всеки сам твори своята собствена, а оттам и колективната реалност.

Няма бягане от Принципа на менталността и Закона за привличането.

Това е тайната.

Колкото е сложно, толкова е и просто.

Само трябва да осъзнаеш един път за винаги нещата, а как ако не с практикуване!
Доколкото зная от теб, виждал си бързия ефект от действията си в тази посока.

Интересно ми е защо се съмняваш още, или грешно те разбирам?




Никога не казвай никога!

Редактирано от paparosko на 17.09.09 20:37.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: paparosko]  
Автор LADA* (everlasting)
Публикувано17.09.09 21:14



знаеш ли... ти си уникален, още щом за първи път прочетох едно от твоите мнения по форума и те забелязах. Но трябва да ти призная, че имаш изградени и малко заблуждения. Вярвай ми след време ще ги усетиш, но до тогава има доста време. Вярвай ми аз не разполагам с ограничено мислене. Така че мога да приема всичко за реалност или възможност. И ти ,тъй като велик мислител стратег, трябва да възприиемеш че истината и логиката е винаги относителна. Заключението оставам за теб.



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 00:40



В отговор на:

после като видях, че има 10 мейла с претенции


Това е цената на успеха. Няма как да не я платиш.
Вече приемам подобни прояви на досадна активност като природно явление, каквото всъщност са. По някакъв естествен път достигнах до това и не заради теории, а защото ми се струва практично решение – и без това достатъчно се ядосвам за глупости, сега и за такива неща да се ядосвам.
Иначе ще стана като лекарите, чийто живот протича в борба със собствените им пациенти.
Е, което е практично за един, не винаги става за друг.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 00:53



виж какъв мейл получих, а й поисках адреса за й пратя едно възлече като защита за поне една година.

на няколко 4овека споделих за тебе как ме нападна 4е с право оня ми казал 4е ми е спира кран4ето... и никой не каза 4е си прав. а и всеки ми каза следното ;-' елзо, как може да си наивна и да вярваш на обяви в интернета или вестниците. мислиш 4е тоя е ходил заради тебе на гробището да ти разваля.. за какво ако няма полза от тебе. единсвенно ако пред о4ите ти разваля да виждаш.. те и цигангите нА вси4ки кават как ходят на гробище да развалят... вси4ки все на гробище ходят... престани да се доверяваш на всеки.. ''' АМА ТО ТАКА И ЩЕ НАПРВЯ ТИ МИ ДАДЕ УРОК. ИЛИ ПРЕД МЕНЕ ДА ВИЖДАМ КАТО КАЗВА ГРОБИЩЕ С МЕНЕ НА ГРОБИЩЕ.. АЗ ДА ВИДЯ. ТО И АЗ МОГА ДА КАЖА РАЗВАЛЯМ МАГИИ ХОДИХ НА ГРОБИЩЕ... АМА 4Е СЪМ НАИВНИЦА ДА ВЯРВАМ АМА 4ОВЕК КАТО Е СТРЕСИРАН НЕ МИСЛИ. ВДИГНА МИ КРЪВНОТО - СЕГА ПЪК ЩЕ ЖИВЕЯ В НАПРЕЖЕНИЕ 4Е СИ ЗЛОБАР И ЩЕ МИ ПРАВИШ ЛОШО.. ТИ КАКВО ИСКАШЕ ДА ДОЙДЕШ ДА МЕ ЕБЕШ ЛИ КАКВО ЗА ТОВА ЛИ ИСКАШЕ АДРЕСА МИ ДА ТИ ПЛАТЯ В НАТУРА = ПОНЕ СИ ГО КАЖИ НАПРАВО А НЕ ДА МЕ НАРИ4АШ ИСТЕРИЯ..


Тук вече е персонална обида, тази персона и за вторият й крак за могила и вече нямам скурпули. Имах голямо желание да помогна и без да я таксувам с няколко хиляди преди това, но! С думата мога да лекувам и с думата мога да убивам.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано18.09.09 01:00



Чакй че щях да умра да се смея - нали не го възприемаш като обида - наистина е бисер



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 01:15



ей това ти е да оправяш болните, аз не знам защо прокрай първоначалното въздействие си изпълнявах правилата на ритуала и ослабнах с 4 кила за няма и една седмица и нещата са се задействали, има мъртвец вързан към нея който да отнеме болестта, отсякох от нея чрез бесове роднинските негативни връзки и направих защита за да не поеме обратно негатив и да удържи покрай това скъсване ... ама ей я благодарността.

аз трета седмица не знам на кой свят се намирам лекувайки за без пари с идеята, че на човек в нужда трябва да се помогне, но виж какво излиза, като беше болна - беше кротка, за 9 дни като се е пооправила си е надигнала гласа и с претенции.

Мога да повторя ритуал в нейното присътствие с изкъртване на кръстове и копане на могили, но всеки друг присътствъщ освен мен и не е посветен ще е пръв за лягане в могилата върху която се извършва последната част.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:10



АКО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА МЕ ИЗНУДВАШ ДА ТИ ДАМ 50 ЕВРО ЗА КОНТРОЛЕН ПРЕГЛЕД СЛЕД 2 МЕСЕЦА ------ ЩЕ ТИ ИЗПРАТЯ ПИСМАТА ДО ТЕЛЕВИЗИЯТА ДЕТО МИ ПИШЕШ 4Е ОТ МЕНЕ ПАРИ НЕ ИСКАШ А СЕГА МЕ ИЗДУВАШ. КАКВО ДА МИ Е ЗА УРОК МЕ- АЗ СЪМ ЛУДА ИЛИ ТИ - СЛЕД КАТО САМО ТЕ ПИТАХ ТАЯ СЕДМИЦА ЛИ ЩЕ МИ ПРАТИШ АМУЛЕТА И ТИ ПЪРВИ ЗАПО4НА ДА СЕ ЗАЯЖДАШ . Я СИ ПРЕПРО4ЕТИ ПИСМАТА СИ. ПОД ТЕЛЕТО ВОЛ ТЪРСИШ. ПОМАГАЛ НА ХОРАТА . ТОВА ТИ Е ПОМОЩТА -ПОДВЕЖДАШ А ПОСЛЕ ИЗНУДВАШ...ТАЯ ВЕ4ЕР ОКР. ПРОКУРОР ПОКАЗАХА И ТАЯ ТОТКА ТОТЕВА ОТ ПЛЕВЕН В АРЕСТА ЗА ИЗНУДВАНЕ С ПАРИ. И ПРОКУРОРА КАЗА - ' - ВРЕМЕ Е ДА СЕ СПРЕ ШАРЛАТАНЩИНАТА В БЪЛГАРИЯ И ИЗНУДВАНИЯТА ЗА ПАРИ -ЛЕ4ЕНИЯ БАЯ4КИ, ВРА4КИ.

ТАКА 4Е ВНИМАВАЙ СЪС ЗАПЛАХИТЕ. ТИ МЕ СТРЕСИРВАШ ПЪРВО КАТО МЕ НАРАНЯВАШ ИМАЛО ЗА КАКВО ДА МИ СЕ СПРЕ КРАН4ЕТО. ЗА КАКВО БЕ 4Е НЕ ИСКАМ ДА МЕ ЕБЕ ТОЯ КОСМАТИЯ . АМИ НЕ МИ ХАРЕСВА ДА МЕ ЕБЕ ТОЙ. ТОВА 4Е Е ВЛюБЕН БИЛ МЕНЕ АЗ НЕ СЪМ В НЕГО. ТОВА 4Е ГОСПОД МИ Е ДАЛ ВЪНШНОСТ НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА СИ ПОДЛАГАМ ЗАДНИКА НА ВСЕКИ КОЙТО ИСКА..А ТИ СЪС ЗАПЛАХИТЕ СИ ВНИМАВАЙ ДА НЕ ОТИДЕШ В АРЕСТА КАТО ЛЕ4ИТЕЛКАТА ТОТКА ...НИТО СЪМ ТИ ОБЕЩАВАЛА ПАРИ ЗА ДА МЕ ИЗНУДВАШ . ДА СЪМ ВИДЯЛА 4Е СИ БИЛ НА ГРОБИЩЕ.. ИЛИ 4Е ИМАШ ДОКУМЕНТ ДА РАБОТИШ МАГ. ИЛИ КАСОВА БЕЛЕЖКА ДА СИ ДАЛ 4Е ТИ СЕ ПЛАЩА ДАНЪК ПЛАЩА ЛИ. ХЕМ МЕ ПОДВЕЖДАШ А СЕГА И ЩЕ МЕ ИЗДУВАШ. ДА НЕ СИ ГОСПОД.... СЕ ПОДИГРАВАШ С НЕЩАСТИЕТО НА ХОРАТА.ЗАСРАМИ СЕ .. И ПРЕСТАНИ ДА МЕ ИЗНУДВАШ ЗА ДА НЕ СЕ ОБЪРНА ТАМ КЪДЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ВИДИМ.. АКО МИ БЕШЕ КАЗАЛ ЩЕ ТИ ПЛАТЯ ЛИ И АЗ ДА КАЖА ДА - О - О - Я СЕ УСЕТИ БЕ- ТИ ПЪРВИ ЗАПО4НА ДА МЕ УНИЖАВАШ ДА СЕ ДРАКАШ С МЕНЕ А ОБРЪЩАШ НЕЩАТА 4Е ТИ СИ ПРАВИЯТ.



и после прави добро на хората за твоя си сметка .. тая си заслужава да бъде в гроба, и без това още малко й остава, операцията от която се нуждае е с шансове 50/50, но предпочитам да няма операция, а туморът да се спука и да има перитонит.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:36



NE МЕ ОЗЛОБЯВАЙ С ЛЪЖИТЕ СИ 4Е НЕ СИ МИ ИСКАЛ 50 ЕВРО ЗА КОНТРОЛА СЛЕД 40 ДНИ .. АЗ ТИ КАЗАХ АКО НЯКОГА ИМАМ ПАРИ НЕ СЪМ ТИ КАЗАЛА СЛЕД 4О ДНИ. ДНЕС СЕ ОБАЖДАХ В СОФИЯ НА ПОЕТЕСАТА НАДЕЖДА ЗАХАРИЕВА - ТЯ БЕШЕ СЪПРУГА НА ПОЕТА ДАМЯН ДАМЯНОВ И ДО СКОРО ЗАМ. МИНИСТЪР НА КУЛТУРАТА ЗАМЕСТНИК СЛЕД СТЕФАН ДАНАИЛОВ И СЕ ИМА С ОКР, ПРОКУРОР НА БЪЛГАРИЯ. С НЕЯ СЕ ПОЗНАВАМЕ ОТ 30 ГОД. КАТО РАБОТИХ НЯКОГА В СОФИЯ И СЪМ ЖИВЯЛА В ТЯХ. ДНЕС И СЕ ОБАЖДАХ ДА И 4ЕСТИТЯ ВЯРА НАДЕЖДА ЛюБОВ ИМЕНИЯТ ДЕН ДАЖЕ И КАЗАХ 4Е НЯКАКЪВ ПО ИНТЕРНАТА НАМЕРИХ ЩЕ МИ РАВАЛЯ МАГИЯ ИМАХ ТЕБЕ В ПРЕДВИД И ТЯ МЕ ПРЕКЪСНА С ДУМИТЕ - ОХ КАКА СТИГА С ТИЯ ШАРЛАТАНИ И ЕКСТАРСЕНИ МОШЕНИЦИ... ДА НЕ И СЕ ОБАДЯ УТРЕ ДА КАЖА 4Е Е ПОЗНАЛА И ДА И РАЗКАЖА ЗА ТЕБЕ ДА И ПОИСКАМ ТЕЛ. НА ОКР. ПРОКУРОР НА БЪЛГАРИЯ ДА ВИДИМ КОЙ КОГО ИЗНУДВА И КАКВИ ПАРИ ТИ ИСКАХ. ТИ СИ ПЪЛЕН ИДИОТ .......СЕГА РАЗБИРАМ ЗАЩО СЕ НАРИ4АШ В СКАЙПА ВЪЛК .ОЩЕ ТОГАВА СЕ ОЗАДА4ИХ И СИ КАЗАХ 4Е ИМА НЕЩО НЕ4ИСТО В ТЕБЕ. ТАКА И ИЗЛЕЗЕ. СЕГА ЩЕ МИ ИЗЛИЗАШ С НОМЕРА 4Е РЕКЕТ ЗА КАКВО БЕ . Я ХОДИ ДА СИ ЛЕКУВАШ БОЛНИЯТ МОЗЪК. А И ТИ САМИЯТ МИ КАЗА ПЪЛНО С ЛУДИ ДЕТО СЕ МИСЛЯТ 4Е ЛЕКУВАТ И РАЗВАЛЯТ МАГИИ.. ЯВНО ТИ СИ ЕДИН ОТ ТИЯ. И НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ 4Е НЕ ЗНАЕШ КАКВИ ГОЛЕМЦИ ПОЗНАВАМ.. А АЗ ЗАПО4НАХ ОТ В4ЕРА ДА ТИ ПРАЩАМ ЕМАИЛИ КАТО МЕ НАПАДНА ДА МЕ ОБИЖДАШ. А ПРЕДИ ТОВА ТИ ОТГОВАРЯХ НА ПИСМАТА. ТИ СИ НАИСТИНА ХИЩНИК -ВЪЛК. -САМО 4Е НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ С МЕНЕ ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ АЗ КАКВИ ХОРА ПОЗНАВАМ В СОФИЯ.... ДА НЕ СТАНЕШ ПИШМАН ДЕТО СИ ЗАПО4НАЛ ДА СЕ ДРАКАШ БЕЗПРИ4ИННО... АКО СИ С БОЛЕН МОЗЪК И ИЗКАРВАШ ПАРИ КАТО МАМИШ ХОРАТА 4Е ХОДИШ НА ГРОБИЩА ДА РАЗВАЛЯШ МАГИИ... ИМАШ ЛИ РАЗРЕШИТЕЛНО МАГ ДА СИ ПЛАЩАШ ЛИ СИ ДАНЪЦИТЕ КАТО ТИ ИЗПРАЩАТ ПАРИ. АЗ ПОЗНАВАМ ЯСНОВДКИ НО 4УКВАТ НА АПАРАТА 20 ЛЕВА. А ТАКА КАТО ТЕБЕ ПРАВЯТ МОШЕНИЦИТЕ ПО ИНТЕРНЕТА .. НА КОЙ КАЗАХ ДНЕС ЗА ТЕБЕ МИ СЕ СМЕЯТ И МИ ВИКАТ - ТИ ВИДЯ ЛИ ДА Е ОТИШЪЛ НА ГРОБА... ..ЯВНО ЗА ТОВА МЕ НАРИ4АШ И ЛУДА ЗАЩОТО ТИ ВЯРВАМ - ТЕ ЛУДИТЕ ВЯРВАТ КОЙ КАКВО ИМ КАЗВА... НОРМАЛНИЯТ 4ОВЕК НЯМА ДА ТИ ВЯРВА 4Е В ТЪМНОТО НА ГРОБИЩА ХОДИШ/

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:38



ЗА ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ БЕШЕ ДЛЪЖЕН ДА МИ КАЖЕШ ОТНА4АЛО. ДАЖЕ КАТО ТИ ПИСАХ 4Е О4АКВАМ ЕДНИ ПАРИ ТИЯ ДНИ НО НЕ ГИ ПОЛУ4ИХ ТИ МИ КАЗА И ДА ПОЛУ4А ОТ МЕНЕ Н Е ИСКАШ СТОТИНКА - Я СЕ ОСЪЗНАЙ БЕ - ЛУД ЛИ СИ. 4Е НЯМАШ СПОМЕНИ КАТО ТИ КАЗАХ АКО ПОЛУ4А АКО--- АКО--- АКО ДУМАТА АКО УПОТРЕБИХ НЕ ДУМАТА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ПОЛУ4А ПАРИ. А ТИ МИ КАЗА И ДА ИМАМ ПАРИ ЕДИН ЛЕВ НЕ ИСКАШ ОТ МЕНЕ КАКВИ ГИ ГОВОРИШ БЕ АНОРМАЛНО СЪЩЕСТВО .......НАИСТИНА ЗАПО4ВАШ ДА МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ И ЩЕ МЕ ПРЕДИЗВИКАШ ДА ТЕ ПОДГОНЯ ДА ПИША ДО МЕДИИТЕ ЗА ТЕБЕ ЗАПО4НА ДА МЕ ОЗЛОБЯВАШ .. ПЪРВО МЕ НАПАДАШ СЕГА МЕ ИЗНУДВАШ . .. ВРЕМЕТО СЪМ ТИ ГУБИЛА 50 ЕВРО ДА ТИ ДАМ. 50 ХУЯ В ГЪЗА НЕ ИСКАШ ЛИ ИЗНУДВА4О.. ТИ КАТО ТИ ПРО4ЕТОХ ИМЕТО В СКАЙПА - ВЪЛК - ВЕДНАГА СИ КАЗАХ - В ТОЯ ИМА НЕЩО ГАДНО НЕ4ИСТО... 4ОВЕК ТРБВА ДА ИМА ЛОГИ4НО МИСЛЕНЕ И ВСЯКА ДУМА КРИЕ СМИСЪЛ КАКТО И ИМЕТО ТИ ВЪЛК НЕ Е СЛУ4АЙНО. ПОКАЗВА ТВОЯТА МРЪСНА СЪЩНОСТ... НЕ СИ СИ НАМЕРИЛ МАЙСТОРА... НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ БЕЗ ДА ИМА ПОВОД .МНОГО ПИСМА ТИ ГИ ИЗПРАТИХ СЛЕД КАТО ТИ ЗАПО4НА ПЪРВИ С ДУМИТЕ СИ- БАСИ МАЙКАТА НАГЛА . БЛА БЛА БЛА... ПОГЛЕДНИ СЕБЕ СИ ТОГАВА ДАВАЙ МНЕНИЕ ЗА ДРУГИТЕ.

---------



Тема персоната енови [re: amazonian]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано18.09.09 02:42



stoianka_nikolova_2006_bg@abv.bg

иначе е Елица Георгиева, но пише от мейла на майка си.

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.