Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 00:52



като викат македонците ... сичко живо у булгарио се у главу е шибано ... ки христианщините те гонят при положението, че жената сама се е запътила към гроба и й липсва един шут? тя може да се оправи, но аз няма да позволя това да се случи. вече нищо няма да я освободи, тя е пътник до 6 години, АЗ ИСКАМ!

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:54



Отговрността е голяма, вярвай ми, без ясновидство (прорицателство) за генералното добро, не може да си сигурен/а какво точно правиш. - направо съм шокиран от попадението ти...

Ама нали съм van_helsing, що да ми вярват...?!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 00:58



Почти е пътник, но ако се намеси християнския лечител от Варна, нещата могат да се развият по друг начин, но той едва ли ще помогне като слепец, първо ще иска инфо дали заслужава да и помага...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 01:00



няма да позволя чуждата намеса. заслужила си е наказанието.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 01:20



няма чужда намеса, само ти споменах че този лечител е уникален , но едва ли би се намесил сляпо (повтарям се)


освен това дамата няма как да се добере до него, кой ще и каже?!



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано19.09.09 01:39



проблемът си е нейн, ако ще да се хвърля с главата долу, аз само ще й допълня за да има пълен букет.

---------



Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.09.09 01:42



квот си е дробила, да си го сърба...





Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано19.09.09 08:22



Дамата е с психични проблеми. Вижда се от посланията й. Всеки луд, който се обърне към теб, ли ще наказваш?

Независимо от това, тя има нужда от помощ, въпрос на избор е дали да й се даде, без да се обръща внимание на простотиите или да й се посочи вратата. Друг въпрос е, дали тя ще допусне тази помощ.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Лечебна магиянови [re: van_helsing]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано19.09.09 08:35



Все пак е възможно да се постигне равновесие, въпреки всичко (цитирам се

)

Без съмнение ясновидството може да помогне,но няма да реши въпроса въобще и знаеш ли защо? Силният незативизъм се среща под една или друга форма при всички сериозно болни. Те може да го проявяват екстравертно от самото начало, а може и да е вътре в тях и самият процес на лечение да го извади наяве.

Ако се решиш да имаш контакт с такива хора, трябва да си готов предварително за подобни и други прояви, но да запазиш равновесие - няма как да се очаква само хубаво.

Затова универсалната рецепта е друга.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Лечебна магиянови [re: amazonian]  
Автор Lan77 ()
Публикувано19.09.09 13:42



Да, нуждае се, за да го преодолее, но понякога пътят е по-важен от целта. Не винаги целта е да оздравее! Помагайки му, лекувайки, облекчавайки болката лекарите/лечителите му пречат да извърви пътя и от там се получава омагьосан кръг - нова болест, ново страдание, нов ПЪТ, който трябва да бъде извървян. Винаги има хора, които смятат, че болката е ненужна, но това е грешка. Християните имат много хубава поговорка: "Бог дава точно толкова мъка, колкото човек може да понесе!" - факт. За това и много често най-добрите хора страдат много - вземат по много стъпала наведнъж, за да наваксат развитието си. Новата ера наближава.
Понякога има хора на които може да се помага без това да им вреди на ПЪТя, но е нужно прорицателство, за да се разбере кои са тези хора, а това е рядка дарба, която показва цялостният континиум живот/смърт и изисква огромно съзнание, за да побере подобно познание. За това и не вярвам на хора, които твърдят, че са прорицатели, обикновено имат някои "проблясъци" за генералното добро и толкова...както съм и аз самата. Генерални ясновидци, които провижат "по поръчка" и за всичко, което ги интерисува смятам, че се раждат много рядко.

Редактирано от Lan77 на 19.09.09 13:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.