Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 14.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лечебна магиянови [re: Bълk]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.09.09 12:19



Не съжалявай.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор мaмчe ()
Публикувано21.09.09 13:56



В отговор на:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако лечението върви добре, ще се освободи и от вътрешната агресивност. Самият процес на преодоляване на болестта е свързан с вътрешна трансформация. Трудно е да се каже, каква част от тази агресивност е съществувала преди и е "привлякла болестта" и каква част е реактивна - просто страх, трансформиран в агресия.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Точно обратно.Емоциите са тези ,които правят енергийните блокажи и пораждат болестите.Ако човек не преосмисли начина си на мислене,какви емоции са присъщи за него и не се постарае /което е много трудно/да промени начина си на живот, мисленето си,колкото и да лекува физическото си тяло, болестта винаги ще се връща.Или с другги думи казано, лечението трябва да започне на психическо ниво.

Ако дадеш цялата си Любов на този прекрасен свят, той ще ти отвърне със същото.


Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: мaмчe]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.09.09 16:06



Защо да е обратното

. Тук не става дума за гълтане на хапчета, а за въздействие извън физическия план. "Лечението да върви добре" означава, че трябва да върви едновременно и на психическо ниво. Всъщност делението на тяло и психика е условно.

Ти казваш - да тръгне от психиката, друг ще каже - трябва да се започне от повишаване на енергийното ниво. Повишаването на енергията много често се излива като нервност, а изхвърлянето на негативите също може да стане по този начин.

При един може да стане хармонично - при 20 ще стане нехармонично. При теб може да стане с любов - при друг ще се прояви първо нещо друго.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Amitaba]  
Автор Lan77 ()
Публикувано21.09.09 19:14



Много хубаво полжелание, тук преди доста години даже си имахме цяла тема може ли да се помага отвън на израстването,т.е. може ли някой да ти помогне да промениш вътрешното ти аз към по-добро. Много отдавна си мисля, че ако човек не е готов и му поднесат и най-голямата истина на тепсия, той я отхвърля. Често, отхвърляйки я, гарнира цялата работа и с негативни емоции спрямо този, който се е опитал да му помогне. Рядко са хората, които дори се замислят преди да реагират по този начин. Та с една дума - ако въобще се практикува лечение, начинът е този, но резултатите са обикновено нулеви. Смирението е все по-непозната дума...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 05:57



Сигурно е така - вярвам ти, но не е само той. - да не е само той, но за сега не знам да има подобен с подобна способност, не пише в нета, няма реклами по медиите, от уста на уста при него пристигат хора от цяла България и на само.
Освен това платформата (операционната система, така да се каже ) може да е различна - имам пред вид това, което казваш, че е православен християнин. - не случайно го написах, поради факта че в този форум не се долюбват християнските лечители, но ако са истински, то те са най добрите в способностите си, тъй като ползват винаги няколко дарби, които им се дават Свише! Никой свестен с дарба лечител не лекува на сляпо, всички са и добри ясновидци! Далеч съм от мисълта за тези шарлатани, които напразно се наричат "християни"
Възможно е дълбоко вярващ православен християнин да може да лекува, но не само християните, не само православните и т.н. Иначе опираме до фанатизъм. - възможно?! Та те са най добрите лечители, макар и малко! Останалата част от изречението и последното го считам за шантаж и обида! Човека лекува наред без пристрастия спрямо етнос и религия! Само в Турция е ходил десетки пъти по поръчка да лекува , като турски богаташи му пращат личен превоз, покрай тях остава за около месец да лекува и бедното население, което не може да си плати разходите до Бг! Мнозина от тези хора след лечението приемат Христос тайно, поради страх от местните настроения. Лекувал е чак в анадола, не само в западна Турция, кой от вас има смелост да го направи там и то като Християнин?! То и мюсюлманин да си, ако ги преметнеш, жив нема се върнеш, размислите оставям за вас...
А думата "фанатизъм" е присъща за сектите, некои попчета с обкръжението си, ... още повече за тези с антихристиянските си възгледи тука - двете противни крайности!




Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:10



Универсална защита у хората не съществува, нито доброта! Болестите натоварват лечителите, но истинските не плащат за нищо, освен с всеотдайност! Как си обясняваш факта един лечител стопил хиляди нелечими болести за медицината е в пълно равновесие?!



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:19



Аз ли не те разбрах или ти не обясни правилно, ... защо трябва да претегляш болестта към себе си лекувайки някого?! Болестите трябва да се унищожават тотално и без компромис, хвърляйки ги в "небитието", разкъсани и умъртвени ... На клиента на ума не трябва да връзваш!



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:21



Изключение ли съм?



Тема Re: Дайте да не си ... Re: amazonianнови [re: amazonian]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:32



Пет пръста на ръката - два еднакви няма, всеки човек си е идентичен и когато заболее, при всеки лечението е с различия, макар че методите си приличат...



Тема Re: Дайте да не си ...нови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано22.09.09 06:53



Много отдавна си мисля, че ако човек не е готов и му поднесат и най-голямата истина на тепсия, той я отхвърля. - дам, верно е! И на теб съм ти писал истини, но ти ми се подигра и присмеха ти бе на челото! 2-3-ма чикиджии ви разказаха играта с ментешките си теми, та Вълк затри темите, да не се вижда пишманлъка ти на маг, ... та ми приписахте некои от никовета на мен, нещо за което понятие си неам!
Най смешни бяхте в темата с измислици на астрата!
Извинявай за лекото заяждане, не го правя със зла умисъл, но нема как да ти го пиша на лични, високомерието ти не позволява прочит на лични бележки от van_helsing ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.