Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: на редактора с любов)нови [re: xxlogre]  
Авторoщe пo-cъrлacнa)) (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 15:26



хахаха.... това сравнение със секса ми хареса..)))))))) .. засега слава богу, там рекламации и редакции не съм имала, въпреки че никога не е късно човек да стане за резил явно))))))))))
ще го приклещя довечера мъжа да си признае с бой или без бой /по избор/ пречи ли му, че си падам по повторенията /по 5 пъти както Криле сам отбеляза !!!)))) и одобрява ли многото ми гласни ..по време на секс ... )))))))))))



Тема Re: прогнозата - дъждовнонови [re: нeизвecтeн]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 15:41



има хляб в теб душко, но доста си фотогенична...
след намесата на редактора е станало още по-хубаво, но все пак живота е всичко онова, което ни се случва докато правим планове за него така, че ...





Тема Re: прогнозата - дъждовнонови [re: tondy]  
Авторфoтoreничнa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 15:54



хахах))))) то редактора си бях аз ))) отне ми не повече от пет минути да го съкратя наполовина като спазя горните препоръки на милите съфорумци и да го сложа в revised one)))))))))) представям си ако почна да се старая малко повече, да почна да чета това, което пиша и така поне няколко пъти, знам ли )))))))) може и да блесна с нещо поне малко четливо))))))
като се замисля това с редактирането не е лоша идея, освен да се преквалифицирам ))))))))) ама много скучно бе )))))))))



Тема Re: прогнозата - дъждовнонови [re: фoтoreничнa]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:05



много ми хареса тази историйка. жива е. направо се изкуших да я пренапиша аз, ама се сетих, че съм обещал на криле да не пиша повече от 10 изречения, че после като хукне и изяжда всичките тулумбички по софийските сладкарници или не знам как се казват сега ...





Тема Re: на редактора с любов)нови [re: cъrлacнa]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.04.08 16:06



има и доста други неща, дори И-тата и А-тата сами по себе си не са чак такъв проблем, проблемът е, че почти всичко, което правиш ти е не на място, а причината ти сама си я казваш - в тези текстове ти не влагаш почти нищо, дори не си ги четеш повторно. това беше видно от първия ти текст и това беше причината да ти пратя линк към клубове, където според мен ще намериш хора, с които да си комуникираш по приятен за теб начин.

иначе не мисля, че аз специално бих имал кой знае какво за което да си говоря с теб, но то не е заради липсата ти на какъвто и да е литературен талант и усет към текста, а поради цялостно разминаване в манталитетите ни.





Тема Re: прогнозата - дъждовнонови [re: tondy]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.04.08 16:09



пастички, пастички :) но това го правя само, когато ми свърши лексотанът



аз се изривам от теб най-вече, когато започнеш с астрологическите примери, спомени и размишления не е от бройката изречения



Тема Re: прогнозата - дъждовно [re: kpилe]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:17



aaa моля моля, държа да споделя, понеже ти го спомена наскоро. една от малкото книги, която съм започвал и недовършвал и то два пъти е "престъпление и наказание" . първият път на български стигнах до към 100та страница, след това на руски нали малко повечко но не би!
Защото ако има нещо по досадно от това скорпион да ти каканиже и преживя за Душата е може би дева да ти разправя за секс, не дай си боже за еротика ...





Тема Re: прогнозата - дъждовно [re: tondy]  
Авторбoзa oт шecт (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:38



)))))даже ще ми е любопитно да я видя пренаписана... хвърлям ти ръкавица, давай смело.. та дори и с риска да докараме захарен диабет на Криле... ))))))))))) ще го преглътне някак си .. с една боза от 6 )))))))))) не ви знам зад тоя сладкарски бекграунд какво точно се крие.. нооо.... е забавно продължавайте ))))
плюс това и аз съм от софия така че ако го закъса откъм кварталните сладкарници ще помагам )))))



Тема Re: на редактора с любов) [re: kpилe]  
Авторзaбeлeжka (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 17:33



Първо, само да отбележа, че не си съвсем коректен - „всичко, което правиш ти е не на място” по-правилно щеше да бъде „всичко, което пишеш..” Повярвай ми, има и неща, които правя добре )))))

Второ, не че не влагам нищо в тези текстове, .. напротив влагам, даже в повече, както се видя ))) просто после леко ме домързява да ги погледна и пооправя поне малко ... това е защото не се взимам насериозно, но си прав, може би съм и малко несериозна))) мен по-скоро някакъв текст ме впечатлява с идеята, с оригиналността, знам ли... естествено, ако е кофти написан вече не ме впечатлява толкова ))))

И трето, което леко ме издразни, .. аз съм дошла точно в този клуб, защото ми се комуникира точно с хората, които са тук, .. не че имам нещо против другите клубове, но... аз дори не се разхождам до тях да ги разгледам... нито искам запознанства, нито съвети по домакинство, нито пък имам нужда да споделям с непознати личните си драми и истории...не търся любов или секс, нито пък искам да се впиша в някой фенклуб ... дописа ми се и дойдох тук ..
Обичам да си говоря с умни хора, ... /да не се бърка с интелигентни, висшисти и снобари/ .. пък дори и да си говоря глупости с тях )))) и за да продължа в духа на обявите от времето на вестник Куриер 5, раздел Адам и Ева – ценя най-вече чувството за хумор.

И последно .. не ме обижда това, че казваш че ми липсва какъвто и да е литературен талант и усет към текста, по-скоро ми стана странно, че смяташ, че няма кой знае какво да си говорим с теб ....хмммммм
Аз пък смятам, че бих могла да си говоря с теб на доста теми.. ще се учудиш, но сигурно би ни било и приятно,... естествено, стига да не засяга творческите ми скромни опити))))))))). Въпреки че аз така съм се ошлайфала в самоиронията, че при желание направо ще те изненадам ..

И защо винаги говориш така на въпреки... това вече не е въпрос на манталитет.
И айде че станах много дълга...



Тема ти си пиши:) [re: зaбeлeжka]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано22.04.08 17:42



нищо че криле;) общува само с облаци - различни от "мастика с мента"...
но с любимият му бонбонест вкус "лукче"...
та
пиши повече за секса - като единствен човешки ангел:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.