Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 30.04.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Аз съм ПОМАКнови  
АвторПOMAK (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 00:04



Аз съм помак.И съм против новините на турски. Едно време бях мюсулманин но вече несъм, и невиждам нищо лошо в това. Сега се чувствам повече Българин и се гордея с това. Случайно видях темата. Чудя се какво толкова ни спрягате нас помаците?Какво против нас имате та постояно ни обиждате?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 10:45



Обиждат ни тези, които не ни познават. Ама сложи си ръка на сърцето и си признай, че иние имаме вина. Защо нашите се юрнаха, наред с пришълците от Турция и гласуваха за Хасан Азис? - за 1-2 стола в администрацията. Някои хора (помаци) са такива продажници че ми се повдига. Ето ти казваш бях мюсюлманин, но за себе си вече си решил какъв си и какви са позициите ти. Но има такива дето се въртят като разгонени кучки и никога не разбираш от кои са, а в действителност те не са от никой защото за постче биха продали и майка си.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторToчeн (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:47



И какво от това. Важното е да си почтен човек. И отец Боян Саръев е помак, но делата му го правят велик българин. А те помаците са си чисти българи. На мен ми е много чудно, какво харесват на турците тези помаци, които предпочитат да се турчеят. В световната и общочовешка история турците освен със своята жестокост, със своите античовешки, дивашко-варварски и разрушителни действия - откъдето са минали нищо добро не са оставили - жестоки убийства, изнасилвания, опожарявания, разрушения - това е, с което ги помни човечеството. НИКАКЪВ ПРИНОС КЪМ ЦЕННОСТИТЕ НА ЧОВЕШКАТА КУЛТУРА И ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!! Историческите паметници, към които светът проявява интерес и са огромна туристическа атракция на територията на днешна Турция на практика са РАННО-ХРИСТИЯНСКИ ПАМЕТНИЦИ!!! По показатели, с които се отчита приноса на всеки един народ в световната съкровищница, турците са на дъното, за разлика от българите!!! Основание за срам и позор, а не за гордост е да си турчин и мюсюлманин!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Toчeн]  
АвторACПAPУX (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 21:24



Абе Вие какво бръщолевите!
За какви варварства и разрушения говорите. Ние знаем историята само по книгите, не сме я живяли.
Защо никой не споменава за изживяното преди 15-20 години?
Беше голяма грешка от българска страна че посегна на един народ като Турския благословен от Бога!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ ЕДИНСТВЕННАТА ИДЕОЛОГИЯ КОЯТО НИКОГА НЕ УМИРА Е
НАЦИОНАЛИЗМЪТ!!!
Затова за да просъществуваме ще използваме всички права на конституцията. Да Ви харесва и да не Ви харесва!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторATATЮPK (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:33



Не ни харесва, ама никой не ни пита.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 19:58



Няма нищо лошо в това,че си помак-никой не си е избрал какъв да се роди.Това,че вече не си мюсюлманин може само да ме радва.Останалите нека бъдат мохамедани,ако това им харесва,но да не забравят,че са българи,а не турци.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 05:33



Атака срещу тия дето се турчеят!





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: и aз]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 16:29



ПОДКРЕПЯМ ТЕ. СЛЕД КАТО ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ СМЕ БЪЛГАРИ.



Тема Re: Аз съм ПОМАК [re: ПOMAK]  
АвторHOB (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 05:59



Ей,много сте готини ,май всички сте едни лапета които са бягали по баровете в час по история.В световната и общочовешка история турците освен със своята жестокост, със своите античовешки, дивашко-варварски и разрушителни действия - откъдето са минали нищо добро не са оставили - жестоки убийства, изнасилвания, опожарявания, разрушения - това е, с което ги помни човечеството. НИКАКЪВ ПРИНОС КЪМ ЦЕННОСТИТЕ НА ЧОВЕШКАТА КУЛТУРА И ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!!Някой да знае какво е правила тази османска власт по време на господството/интересно ако някой народ е поробен и се надигне какво следва ,все едно англичаните са колонизирали половин свят без войни ли?Относно помаците нямам нищо работлив народ са и ми стана интересно като се определил за българин,естевено че си българин и аз като турчин съм от България>а каква религия ще проповядваш си е твои избор никой насила не те кара да бъдеш такъв какавто не искаш,но то4ния доста добре да прочете какво са правили испанските конкастадори ж латинска и америка който не иска да приеме новата религия.И се замислете за османската империя,ако са искали да избият народите чийто са владеели -дали са можели?''Защо след толкова години робство не са изчезнали тези народи-нали някой трябва да работи да дава данък -дали е падишах,крал,везир-все ще се отчитат.Ако някой ми каже с чий пари е построен един от най-известните манастири на България в Рила ,значи е присъствал и знае материала.ИДват братят руснаци да ни освобождават и какво виждат всички хора имат къщи дворове ,ниви ,добитък и се запитали-кого идваме да освобождаваме-А вониците били Крепостни селяни,ако знаете все пак какво е това,така че темата е дълга за дикутиране седнете научете нещо и спорете.Ю:)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: HOB]  
АвторCTAP (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 22:31



А ти май малко на турче ми мязаш или ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.