Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Koлeдeн cнeжeц]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано21.12.11 11:39



Да чета викаш, а?
Ми чети си ти... Първо не мога да приема за достоверно, това парадийно копие... по една основна причина... няма имена, няма състав, няма печат, няма нищо...няма и подписи има - Б.Л, Ч.К, Р.Д С.А и т.н. т.е. инициали.


Това беше казала за моето "пародийно копие".



После видя, че и ти имаш гугъл и вече не е така "пародийно", а ми се иска коментар

Имаш го - в . От всички дела съм извадил само фактите, за да добиеш цялостна представа за случката.

Ще чакам и твоят коментар там. Ама не да обясняваш че нищо не разбирам, а по същество.
Ако искаш, де.



Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Ha живo]  
Автор Koлeдeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано21.12.11 11:57



На живо, преди време попита дали брокерите имат достойнство /не точно, но в такава насока пое разговора/ и аз ти отговорих, че прекалено уважава себе си, та чак някой път ми пречи това.
Този увод беше, за да ти кажа, че е под достойнството ми да коментирам опитите ти да се измъкнеш. Ако погледнеш реално това е само клуб, но за теб явно е арена за изява и ще загърбиш собственото си АЗ само и само да излезеш от положението. Не искам да коментирам, не искам повече да се унижаваш, спри докато е време. Това ти го казвам не като арви брокера, а като човек пишещ тук, не ми е приятно да падаш толкова ниско, дори и за теб е прекалено ниско... поврвай!



Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Koлeдeн cнeжeц]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано21.12.11 12:04



Ако погледнеш реално това е само клуб

Не искам да коментирам, не искам повече да се унижаваш, спри докато е време.



Всеки път, когато брокер опре гръб в стената чувам как това било само клуб, как съм се унижавал и колко голямо е достойнството ти, толкова голямо, че чак не ти се коментира.
Мдаа....




Лек и успешен ден желая на всички шарани, мрени и тям подобни!




Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Ha живo]  
Автор Koлeдeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано21.12.11 12:09



Благодаря! Моят ще е усмихнат и спокоен, ама дали твоят ще е такъв!
Освен брокер, съм преди всичко ЧОВЕК, и ми е изключително неприятно да гледам хора да се унижават... макар, че твоят случай е специален, защото ти го правиш сам на себе си.



Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Ha живo]  
Автор Още по униКална (Заядливка)
Публикувано21.12.11 12:27



Ако след всичката епопея от последните няколко дни около темите ти ПРОДЪЛЖАВАШ да твърдиш, че БРОКЕРИТЕ са с гръб към стената - значи ИЛИ си ненормален, ИЛИ си по-нагъл и безочлив от всички брокери в България, взети заедно.

Дори вече не е забавно. И трите те помолихме да запазиш самоуваженеието си. Доколкото го има изобщо.

Жалка история.



Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Още по униКална]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано21.12.11 23:47



Дори вече не е забавно. И трите те помолихме да запазиш самоуваженеието си. Доколкото го има изобщо.

Кои три ме помолихте - тия, дето кълвете на бастун ли?



Не ти е забавно на теб и на още някой.
Всички останали се позабавляваха няколко дни на ваш гръб, за което лично аз се извинявам от свое име.
Другата тема е сериозна и няма кукички, имаш думата ми.


Ето поздравче:



Тема Re:Въпрос от брокернови [re: Ha живo]  
Автор Koлeдeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано22.12.11 00:15



Е, нЕма такава наглост, честно!
Та за какво сме кълвали, ако не е тайна и къде беше забавлението?
Аз веднаа казвам с какво аз се забавлявах в тази тема... ти от надуто паунче, се превърна в спукан... балон. Това вярно си беше за забавление...само, че наше и на твой гръб....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.