Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 14.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: 4esun]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:40



Свойството ти да не схващаш какво четеш, явно се пренася от хомеопатичната лтература и върху прости тмички в дира. Говорех за Марио,че му завиждаш, не за себе си.

за другите глупости няма да се изкажа и заключвам темата, защото се въвлякох в спам и аз.

жива и здрава и ти



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:43



санкициите за обиди към участници във форума са предупреждение, втори предупреждение и бан

това ти е второто предупреждение за призоваването ти към гърмене , псуването и квалификацията "смотла".Ако видя още едно такова нещо можеш да си пишеш в твоя форум на воля.



за Ликоподиума и картината му .....в както казал един човек на един друг човек преди време-"Ти го каза"



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:45



ще ме направиш на нищо на живо?Хехехех...пий Ликоподиум.



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: И.]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:46



Да, точно така.

Само,че в този случай дозата не е "прекалено голяма" а съвсем адекватна.



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:49



"тая" също не е допустимо обръщение към пишещи в клуба

днес ти е последния ден, в който се държиш беобразно

ако утре видя такова нещо не си прави труда да пишеш повече-ще имаш бан



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: ease]  
Авторtyjtyj (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 01:52



много яко си хортувате,тука,кеф ми прави да ви чета.



Тема Re: Ами сега?нови [re: И.]  
Автор easeМодератор ()
Публикувано17.11.06 01:55



Абсолютно съм съгласна с праграфите в Органона. Но там никъде не пише,че не трябва да се дава лекарство в дадена ситуациа. Пише,че не трябва да се дава ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО ТРЯБВА. А ние с теб имаме несъгласие в това, кога трябва и кога е в повече повторението. Аз базирам своето мнение на неща,които съм научила от опитни хомеопати и които след това съм проверила в практиката си. За това ти казах-няма смисъл от спор, преди ти да си проверила своето знание в практиката си. Няма как да се докаже нещо без опит и само с теоретизиране. Най-малкото защото имаме несъгласие в тълкуването на теорията.

Темата е неконструктивна и за това я заключвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.