Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 14.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
Автор И. ()
Публикувано16.11.06 16:10



Не се нЕрви

, ами вземи да преброиш колко пъти е изписала местоимението АЗ в последния си пост. Весело е!

Виж сега, хората имат нужда да знаят. Не може да изчезнеш заради това, че някой е твърдоглав.



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: И.]  
Автор Hamaelleon (Уранианец)
Публикувано16.11.06 16:10



Какво и цитираш на тая? Тя няма да се промени, тъй като дори не се замисля, че може и да греши..
За отключване на миазми и поразиите от това я чула, я не чула..
Освен това каза, че в Органона, който е основата на
класическата хомеопатия нямало било всичко.. кво да ти кажа.. аз все още имам пресни спомени от семинара на Мета.. личния му Органон беше като баница, беше му верно не настолна ми не знам каква книга.. и човека няколко пъти си каза "че всичко е вътре".. ма тя тая мод кат не признава Ханеман и Кент мислиш ли, че ще зачете мнението на човек, който е учител на Шах, Боркар и Шанкаран.. и не се знае на колко още други?! И после аз съм бил надут?! Че тя на таблицата на Мета направо се изсмя..

www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
Автор И. ()
Публикувано16.11.06 16:14



Ми нали това е идеята бе, всеки да каже с какво не е съгласен. Все пак хората четат и така по има шанс да избягват такива грешки. Не техните, а на тия дето им "поправят" лечението.
Ако има причина да седя още в тая тема, това е защото се опасявам че няма да е за последно. Още хора ще бъдат "посъветвани"...

А това трябва да спре!



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: И.]  
Автор Hamaelleon (Уранианец)
Публикувано16.11.06 16:15



Тези, които искат гъвкави и нефиксирани мнения с възможност за дискусия знаят къде да ни намерят, така че не се притеснявам за тях..
И не мога да изчезна, защото реално никога не съм се появявал
Тая ако ми беше насреща на живо крива щях да я направя, нищо че си мисли че е некъв си там Скорпион.. тук нали се води публично пространство и трябвало да се спазва некъв сив етикет..

www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: И.]  
Автор Hamaelleon (Уранианец)
Публикувано16.11.06 16:19



Абе не знам, това е безсмислен труд да се хабя тука, по-смислено е да си седна на д-то и най-накрая да направя раздела за пациентите в сайта.. с отговри на често задавани въпроси (не мое мнение както си мисли м. а мнението на майсторите в хомеопатията).. от това ще има повече файда за пациентите и поне ще е систематизирано и подредено на едно място.. а тук е миш маш просто некъв

www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: Hamaelleon]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 16:26



Мислиш ли, че е добре да се покрием и да зарежем тая бъркотия тук?

И да оставим четящите сами да си сърбат кашата?

То обикновено по-умния отстъпва, както многократно е ставало в тоя форум. Затова толкова много от хората, занимаващи се с хомеопатия, вече не влизат. Само че впечатлението, което последно остава е, че тя е правата, а другите са криви. Не ми се рови назад да ти вадя линкове какви други глупости е писала... Нито смятам да се ядосвам, просто ще бъда търпелива и ще си отстоявам мнението. Съветтвам и вие да не се подавате на безпочвени нападки, това е единствения възможен начин.



Тема Re: към чесъна и цялата гупа на знайковците:)нови [re: И.]  
Автор Hamaelleon (Уранианец)
Публикувано16.11.06 16:42



Не, няма смисъл, аз си вземам отпуска
Дан ооная жена с Аурума да не е направила грешката да я е послушила и да се назоби с 10М както там се споменаваше..
От няколко дена вместо да превеждам Мета се занимавам с тая тема.. нема сми.. изобщо нема сми.. не можеш да говориш с някой, който те поставя постоянно под неговото ниво без никакво желание за дискусия..
Аз пък са кат една невъзпитана калпазанин ше и върна жеста.. ейй шш, аз не знам дали съм сдухан пръцкащ ликоподиум, ма се замисли дали ти не си недо..на платина

www.vlkomarov.info - Владимир Комаров, Hamaelleon


Тема Re: Ами сега?нови [re: И.]  
Авторkyлkapни (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 17:00



Е,така де,за същото става въпрос!



Тема Re: Ами сега?нови [re: kyлkapни]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 18:14



Напротив, не виждаш ли че тя си държи на нейното - помогнала била. Нарича ни полуграмотни и каво ли още, просто защото и се опънахме и не сме съгласни с повтарянето на Карцинозина. И то не вднъж, а два пъти. Само защото човека имал сополи и др. грипоподобни симптоми. Как да не се възмущаваме, кажи само! Ти ще бъдеш ли доволна, ако с твоите пациенти постъпват по този начин?

И какво още има за доизясняване, погледни колко много цитати и мния сме постнали, ама - не! Упорито настоява, че е права.

Е, ще дочакам да видя как умишлено ще пропусне да коментира двата параграфа на Органона, които са категорични по отношение на повтарянето и дозировката, и как ще се изкара по-велика от Ханеман.





Тема Re: Ами сега?нови [re: И.]  
Авторлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 21:49



Извинявам се че се намесвам в дискусията на знаещи хомеопати друг въпрос е практикуващи, непрактикуващи ,в началото или не съвсем ...хомеопатия!!!
Аз съм от тези които се лекуват но и много четат ,любопитни и също искащи да знаят колкото може повече...
За кой ли път го казвам хомеопата ми е известен,уважаван ерудиран с добра и доказана практика.
Ползотворно е да има такива дебати и те водят повече към опитност и обмяна на мнения и знания.
Аз се включвам само да ви кажа за моя случай

...повечето го знаете Медорин1М /1септ. и 1окт- по 1доза/ и Туя 6С 3по1 всеки ден....до ефект.
На 20окт. имаше такъв и хомеопата ми каза да спра всички лекарства и да продължавам да пиша какво става с мен/ в момента съм извън България и си кореспондираме по ел.поща или се чуваме по телефона/.
Снощи извънредно и спешно му се обадих за особенно обезпокояваща ,,поява,,...на
Че..., хомеопата спокойно ми отговори и назначи МЕДОРИН/ МЕДОРХИНУМ/ 1М две дози през два часа. На сутринта появилото се нещо го нямаше и съм спала доста дълго...
Това са фактите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.