Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: До такава степен...нови [re: pravil_nick]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 13:03



Е, ко да се случва при завтаряне, като не са си научили биологията за 8-ми клас?
Пък, в най-краен случай, всеки студент по медицина, джипи и специализирал репродуктивни особености, за 10 минути ще им го разясни при стандартна консултация.



Случва се това, че при много здравеняци с напористи жизнеспособни сперматозоиди, ако останат дори мънзърко неизстреляни от семенния канал навън, при завтаряне биват доизбутвани във вагината. И, ако момата е здрава-права, не ги убива с тежко кисела среда, си отпрашнат към яйцеклетката, която пък ако е баш узряла, здрава и чака на гьоме поне един пробивен, то, само един от милион стига, за да се случи тайнството на зачатието. И след месец настъпва едно изненадано кумене над положителния тест за бременност.
И, язък за голямото пазене.
Мъ, някои тъй се овардвали доказано от нежелано бащинство. Ами, да се благодарят на това, че не са от най-качествените осеменители.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: никакво родителствонови [re: 4ereshka2]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 13:14



Не, драга.
Нищо лично, дори си напълно безлична в тази тема.
Перманентната случайна гарга, която "осветлява" всички останали по въпроса с кого предпочита да се ебе.
Да е интересно за някого - тц.
Ама, то да си каже.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: никакво родителствонови [re: alisalisa]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано04.02.23 13:38



Да осветлявам клубарите с кого правя секс?


Писала съм само, че трявба взаимно уважение и да му пука за зравето ми.
Това е нищожно откровение в сравнение с обилните постовете на други клубарки,
които пишат пикантни неща за любовници и съпрузи



Тема Абе модераторе!нови [re: ad miral]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.02.23 13:56



Хубаво, правиш забележка на Албена за провокативно зададен въпрос на който е ясно, че няма да и отговорят, а и на никой не му дреме за личните неща на черешата...ама защо не взе да коректираш отвратителния, унизителен, долен и гнусен език на Нутата в темата най-отгоре?

Знаеш за коя дума пиша!



Та не се прави на много контролиращ, ако обичаш...субективизмът ти личи отвсякъде!

Та, иди и коригирай тази простотия на простата Нута! Това е важното! Не сме длъжни да и четем словесните помии!

Редактирано от Lira Emerald на 04.02.23 14:07.



Тема Re: никакво родителствонови [re: 4ereshka2]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 14:11



не, ве, тъпото. много държиш да декларираш с кого не щеш да правиш секс.
абе... четене на текст с разбиране се усвоява в основното училище.
в пещерите ли сте расли?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: никакво родителствонови [re: 4ereshka2]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.02.23 14:23



И да му пука за здравето ти, мъжът си е мъж и актът си е акт и понякога се губи контрол и става белята. Всичк8 е възможно!

То и на теб като ти е готско и страстно по време на акта, точно си те представям как контролираш ситуацията по еякулацията

...айде по-сериозно моля ве и не прехвърляй тази отговорност изцяло на мъжа. Те завалиите не знаят на кой свЕт са га сексат



Тема Re: До такава степен...нови [re: pravil_nick]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 15:59



Бе, кво пак не разбра, па ти... Хората са така... първият им мъж отпреди 20 години, ако е бил доктор и те отбират от медицина поне колкото него. Ако е бал гинеколог, те са два пъти, дъщерите им, ако са завършили психология, те са прихванали и все едно са завъ ршили 2 психологии





Тема Re: До такава степен...нови [re: MilaO6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.02.23 16:29



Мой приятел, художник Живее от това.Завършил Академията. Женен от 27 години някъде.Жена му работеше главното като шивачка.
След също 20 години брак и тя почна да рисува.В момента също е професионален художник.Голямата им дъщеря - също.

Отчитам, че професията на лекаря е специфична и не съм привърженик неспециалист много "да се прави на доктор".



Тема Re: До такава степен...нови [re: 2biri]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.02.23 17:14



Звучи ми нелепо младо момиче да пие хормон, щото младежът не може да си го извади...

Луди хора

Кога ти е най-гот, той ще го вади, как нееее. Това е садизъм бе, ще го вади

Ей така, докарах до 60-така с кеф, без шушляци и без прекъсване, освен в много редки случаи на почивка от хапчета. Пък спирала е егати кефа.

Бащата на приятелката ми, в ученическите години, беше гинеколог. Като ходех при нея ни изнасяше по едно конско как да се пазим. той изписваше гравистата на щерка си, че и на мен.
И тя жива и здрава с две деца до сега.

Спазването на правилата са важни. Три месеца, почивка, три месеца, почивка. Като едно не понася организма, има още видове. И... редовни прегледи.

Винаги съм била 50-50 и малко кг, менопаузата не я усетих, без хормони.



Тема Re: До такава степен...нови [re: pravil_nick]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.02.23 18:05



Аз говоря за себе си, толкоз. Евтините спирали, да. Има и други, които се поставят, за да предотвратяват кръвоизливи, ограничават растежа на миоми. Освен това съм с онкологично операции, 2.смяташ ли, че бащата на децата ми ще ме метне ей така...
Да, имаш неприязън към мен, аз също към теб и те прескачам. Но когато говоря от моя опит, няма как да ми кажеш, че в момента гледам тв, примерно, като аз правя разсада за чушки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.