Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: До такава степен...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.02.23 19:53



Абе патици. Аз при втория бях в Италия. И бам - кухо яйце. Било 1 на хиляда или нам колко хиляди. Причина няма. Кво да правим?





Тема Re: До такава степен...нови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.02.23 19:53



Оффф...свърши се с тоА пусти цикъл! Да се мъчат младите ся



Бахти гадните години кат та заблъска хормоня

Някои ги блъска и след спиране...но не е ОК...означава висок естроген и на онкология отива работата. Е като Гърки дето все и се таковало! Не е нормално...



Тема Re: До такава степен...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.02.23 20:04



Да си пият хапчетата. Кой каквито иска. Аз нищо не пия щото ме е страх да не стана 200 кила


Утре си отварям шампанското и почвам



Тема Re: До такава степен...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.02.23 20:15



Този ноновлон не бяха ли вагиналните глобули? Или те май бяха ноноксилол.
Като фърлих хаповете за пиене от страх да не ми поникнат косми на гърдите и мустаки, в един период експериментирах с тях, щото дъждобраните имат много лошия навик да се късат или да свършват баш, когато не трябва. Обаче пък, имаше оплаквания относно вкуса им на глобулите, то не е една беля.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: До такава степен...нови [re: alisalisa]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.02.23 23:00



а бе, като ви слушам/чета/, изпадам в опасения да се филмирам, че съм още девствен, ебаси.


Щото да ви питам инак ме напира, дали да сте чували нещо за прекъсване на половия акт във сюблимния момент?
Па после и във съпружеския живот, а?
Баси мамата - то без тирбушон във карантиите или химия, викате, не може, а?
Луда работа!



Тема Re: До такава степен...нови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано03.02.23 23:09



Не само че си девствен, такъв ще си останеш.
Като ще прекъсваш акта, не го започвай.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: До такава степен...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.02.23 23:16



ми като не разбираш, такава и ще си останеш.


Ама айде маалко да ти подшушна - важното е да свършваш втори. От мъжка гледна точка!
А за останалото се понапрегни да се догадаеш сама.
Та да включиш и дамата в акта, де.
Ми тъй де - от кога ме кандърдисват книга да напиша.
Ма на, пуста скромност...



Тема Re: До такава степен...нови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано03.02.23 23:33



Твоите мъжки постулати не са мерило за меродавност.
Първи, втори, мъжки простотии, седяли в махлата и обсъждали.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: До такава степен...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано04.02.23 00:02



и отново си ниско над тополите - споделих личен опит а не теории!
Е, ако обаче химиите са някакъв повод за женко самоизтъкване, то тогава съм пас.
Щото според теб излиза, че преди противозачатъчните сексът не е бил познат и както се спомена удачно тъдява, се е разчитало на пъпкуването.





Тема Re: До такава степен...нови [re: tartarianeyes]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 00:46



Прекъснатият полов акт беше превенция в младостта ми. Работеше добре срещу забременяване. После стана модерно "да свършвате едновременно като заря". Презервативите са чудни за рискови сексове или при възпаления. Хора в двойка не ги ползваха. Противозачатъчните станаха модерни при секса с различни хора и после за регулиране на хормоните с още хормони. Обещаваха изчистване от пъпки и безболезнен мензис.

Аз не съм пила и не препоръчвам на никоя младежка. Всеки хормон е силно рисков. И за менопаузата не препоръчвам. После става мармалад. Хормони - само при сериозни заболявания, когато рискът е оправдан спрямо последиците. Звучи ми нелепо младо момиче да пие хормон, щото младежът не може да си го извади...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.