Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: До такава степен...нови [re: Silverado]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 01:07



Щото да ви питам инак ме напира, дали да сте чували нещо за прекъсване на половия акт във сюблимния момент?

Методът "Пай сееееее" е класика, но не съвсем надежден.
Нали знаеш вица "Бате, който можал, спрял"?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: До такава степен...нови [re: alisalisa]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 02:04



Бе стига бе, процентно е почти като противозачатъчните. Повечето мъже са го практикували с години.

И вредите от аборта според мен са преекспонирани спрямо пиенето на хормони дълги години. Абортът не е да те ръчкат със закачалка в някое мазе. Да, беше модерно това с хапчетата, но сякаш отмина. Сега им мина модата и на сексовете с пет човека. Чатиш с 5 "оххх, котьо, по без гащи съм", а реално плевиш ягодите с гумени ботуши





Тема Re: До такава степен...нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 02:06



И на другия ден с Амазон Прайм получаваш 5 доставки гащи.





Тема Re: До такава степен...нови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 02:34



На синоптици





Тема Re: До такава степен...нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 09:01





Но без етикет, та трябва да познаеш по миризмата чии на кого са..



Тема Re: никакво родителствонови [re: saksun]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано04.02.23 09:20



Добре че си написала подробно, да не мислят че хапчетата са безобидни.
За себе си прецених, че рискът е голям (нито съм пушила, нито съм имала наднормено тегло)
Втрещена съм как някои с лекота говорят за аборти, все едно им вадят зъб

.
Това е крайна мярка, по добре да не се стига до там.
Ако на някой мъж не му пука за мен и здравето ми, ще си кажем гудбай с цървула



Тема Re: До такава степен...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано04.02.23 10:19



Хе, хе.. Къде беше ти бе, дръжко на черешката на тортата... Или не, по-точно пъпко на дръжката на черешката на тортата, преди 15-20 години?!

Да просветлиш нас, тънещите в простотия и невежество жени, как да гълтаме, дали да плюем, кога и къде да си го слагаме и пием.

Девойко мила, преди да се самоизтъкваш и обобщаваш, имай изнавпредвид, че има индивиди от женски пол, не по-малко опитни и просветени от теб, но с непоносимост към 90% от противозачатъчните средства, които в чудо са се видели, а дори не са били изнасилвани. Спиралите предизвикваха кръвоизливи, 80% от противоачатъчните - признаци на бременност. След третия опит на всяко едно поотделно, как мислиш, дали ми се е искало да изплюскам всичката химия, изписана от доктори и продаваща се по аптеките, за да уцеля правилното?! Тънещата ми в простотия и невежество анатомия рече категорично не!




Тема Re: До такава степен...нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 11:19



Звучи ми нелепо младо момиче да пие хормон, щото младежът не може да си го извади...

То, на практика има и няколко други начина за предпазване от забременяване, до един далеч по интелигентни от зорлем прекъснатия полов акт, щото "семето в шъпата или на ковьорчето". Да ти хрумва изобщо като жена, че младежът е длъжен да си го вади, щом иска секс, е много сбъркано. Още повече, си майка на момче, направо ми прилошава при мисълта какви му ги внушаваш.

Сексът с истинска жива жена, при който акълът на единия е наполовина зает с това кога да го извади, си е на практика онанизъм. Със съучастието или дори ползването на жива секс кукла. Дори по-зле от чистия самотен онанизъм - мъж, който си бие чекия, предварително се е погрижил къде да се изпразни и не му се налага да го мисли и да се дебне в движение. Като част от сексуалните фантазии бива, те, и сфирките са такива. Като крайна предпазна мярка по взаимно съгласие, щото баш в момента няма друга - също. Ама туй да се случва инцидентно, а не като редовна практика. Но, като трайни полови навици, тренирани, придобити и възприети като норма още в младежките години - идея си нямаш колко е зловредно. Нищо, че традиционно.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: никакво родителствонови [re: NUT]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.02.23 11:36



Мисля, че е отговорност на всеки човек, сам да се грижи за собственото си здраве.
Което включва и това - да се информира, да проучва мнения и т.н.



Тема Re: никакво родителствонови [re: 4ereshka2]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 11:44



Абе, ти с твоите вечни и набиващи се на очи претенции към мъжете, като как си ги реализирала, така да се каже? Нещо, съпрузи, трайни партньори, деца... щото сме в тема за родителство, все пак? Пък нищо не си споменала за деца, от толкова години пишеш и си първа активистка в клюките. Сичките ти споделителни постинги и драми се въртят около това кой ти аресва и кой - не.

Сега... много ще загрубея, но в тема, изцяло обсъждаща репродуктивни способности с цел родителство - налични или не, но във всички случаи при факт - вече реализирано родителство или поне планирано такова за жени във фертилна възраст - кой мъж как ти ходел по гъза или не, не му е мястото да го навираш тук, скъпа. Дет се вика, ако майчинството не ти е злободневна тема, нито лично преживяно - чрез забременяване или не - си на практика излишна. В тази тема.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.