Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: До такава степен...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 19:51



А, ако е за рисуване, свекърва ми рисуваше, мъж ми рисуваше, племенницата ни - щерката на сестра му - рисуваше и си рисува и художествено училище завърши, че накрая и аз на стари години прихванах. И аз порисуввам, имам няколко морета, може да се хваля като художник-маринист, а, щото мъж ми и родата му били рисувачи.



Тема Re: апропо,нови [re: tuzlija-179435]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 19:55



прабаба ми и баба ми по бащина линия са били лечителки на селото и селата наоколо. С каруци са идвали болни деца и възрастни да ги лекуват от едновремешните болежки... и аз съм поприхванала и поназнайвам някои мурафети от "народната медицина"... като нищо мога да се пиша лечителка





Тема Re: никакво родителствонови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано04.02.23 19:55



в пещерите ли сте расли

Тя конкретно в Максуда!



За другите не знам.



Тема Re: До такава степен...нови [re: pravil_nick]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 19:58



Аз не разбрах таз тема за полово-сексуално ограмотяване лий, за аборти и други контрацептиви лий, фармацевтична лий, за демографската криза лий, за поредните нутини глупости лий, ама ей на, има-няма събра 100-ина и повече мнения като всяка глупашка тема



Редактирано от MilaO6 на 04.02.23 20:07.



Тема Re: До такава степен...нови [re: pravil_nick]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 20:04





Имам съученичка женена за благоевградчанин и цял живот си живее там... Тя по срещите разправяше, че на женурята от тоя край това им бил адет - да се хвалят с мъжовете си и с всичко покрай тях - къщи, иманета, имоти, чупки, врътки и пр.... недай боже да останат без мъж или да се разведат - голям резил и нещастие е... и кат се докопат до такъв, цял живот на ставане и на сядане само за мъжете си говорят, хвалят се от зори до здрач, сакън да не ги помисли някой за нефеляви или несгодни женици

Пък тука имаме хвалотене и с първи, и с втори и прочее хвалби и притурии

Редактирано от MilaO6 на 04.02.23 21:32.



Тема Re: До такава степен...нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 20:03



Аз не разбрах таз тема за полово-сексуално ограмотяване лий, за аборти и други контрацептиви лий, фармацевтична лий, за демогравската криза лий, за поредните нутини глупости лий

Е как не разбра бе жена. Поредното поле за някои да се похвалят с какво ли не от личния си живот, а други да се навикат на аудиторията на воля и да я "поставят на мястото й".

Като че ли не е кристално ясно, че това са свръх индивидуални нещица и кой каквото и да каже - ЩЕ БЪДЕ ПРАВ. За себе си.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: До такава степен...нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.02.23 20:05



Писах, бе. Ко съм пила аз - няколко години хапчета, пък ни съм умрела ющи.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: До такава степен...нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.02.23 20:12



И аз пих кратко време, страх ме беше да не се събудя един ден космата бъчва.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: До такава степен...нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 20:16



ПС - И малко да се ГЗС, разбира се!



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: До такава степен...нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.02.23 20:12



Бе, мани... нута-кукуто една тема не може да пусне като хората, напънало я, разпасала се и директно "го вкарала в женската п...", а другите се хванали на тъпата и въдица и ми заоткровеничали за абортите си, за хаповете, дет ги пили преди 100 години и воПще за всяка простотия, коят им дойде наум... аман от простотии! И аз да не остана назад, да дойда и да са възмУтя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.