Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Бързи кредитинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.01.22 23:40



То аз не мога да ти повярвам, та банката ли


Ако пестиш от осигуровки има усложнение, ама чак па ич...



Тема Re: Бързи кредитинови [re: UnicaDonna]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.01.22 23:44



Споко - с взимането е лесно - бой, бой, или в някои случаи - бибип, бибип.
Та - както ти е удобно - или връщаш. Или....
Ся, са зачудих - дали нема да вземеш бръз кредит?
Щот то бибипа си е бибип?
Ама аз ем съм пиян, не чак кат талпа, ама близо - ем мммм

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бързи кредитинови [re: 2biri]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.01.22 00:51



За твоя случай ще си позволя да цитирам един стар клубар:

Няма по-дълго нещо от кредита – взимаш чужди пари за малко, а връщаш твои завинаги.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Бързи кредитинови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.01.22 00:54



То аз не мога да ти повярвам, та банката ли
Добре че имам жив свидетел


И какво общо имат осигуровките, те на мен ли вярват или на осигуровките ми?
Давам им и постъпленията ми в чужбина сметка, не вярват на банков колос в която е сметката ли? Не ми е проблем, пробвах кредит за смешна сума щото всеки ме навикваше как банките се чудели на кого да дадат. Ми не дават на Иван, дават на работодателя му, ако го познават. И затова бързите кредити бичат.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: ad miral]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.01.22 01:06



Ти нямаш кредити??? Онова беше за няколко месеца, ама инак си имам многогодишни хубави кредити. Не знам как нормален човек със заплата си купува апартамент например и го ремонтира и обзавежда. Но аз съм хипер смотана е ставало ясно и друг път. И нямам баща - владика



Аз съм с чужбинско мислене. Взимаш, връщаш, днес ме има, утре - не. Не разбирам кое е толкова рисково. Ако умра - имам някаква застраховка, синът ми няма да ми плаща заемите. Родителите ми - също.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.01.22 01:12



Няма да се бъзикам с моя черен хумор (около "жив свидетел")


Сега, може би банката се досеща, че постъпления е едно, а доход - друго. Още докато си бъбрите с банкерчето, то бърка в компа - влиза в НОИ и гледа какво пише за твоето ЕГН. Вярва ти, дори ти го казва, но с неудобство отбелязва, че нещата изглеждат различно. Той бърка и в НАП и ти гледа и последната данъчна декларация... в момента, в който ти прави комплименти при разговора. Нали? Не ти го казва, ама иска да види дали верно постъпленията са доходи. Банковият колос е без значение, нали не е твой. Бе гадняри са, знам. Може и да не стигне до обезпечение с недвижимост в приказката.

Работодателят е друга история - в смисъл, че някои имат договорености с банките за техни служители (най-вече държавни структури, но не само). Примерно, под секрет ще ти кажа, че дълги години Дир.бг имаше специални условия от Райфайзен. Така че, да - ако "познават" в този смисъл работодателя, може да се насладиш на по-добри условия (лихва, срок, обезпечение).

Специални поздрави на свидетеля

Редактирано от Crrafterr на 23.01.22 01:19.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: Baldrian]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.01.22 08:26



Да. Дават и на шизофреници, и на дементни, не им дреме явно. Щото то най-често си личи. А може пък и да не си.
Къде отиват самите пари, не знам, често при други хора, опасявам се.
Събират ли нещо от такива, също не знам.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: Бързи кредитинови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.01.22 08:28



Това, че ти не знаеш как го правят нормалните хора със заплата, означава, че ти не успяваш да схванеш, а не че не става.
Вуйчовците владики са само смешно оправдание.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 23.01.22 08:42.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 741 ()
Публикувано23.01.22 09:38



Ми не дават на Иван, дават на работодателя му, ако го познават.

Мой познат се ядосваше преди време. На моите служители, вика, дават, а на мен, дето аз им плащам заплатите, отказват.

Изглежда им е по-спокойно ако имат лесен резервен вариант да си събират вноските, в случай че човек реши да сложи банката назад в приоритетите.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.01.22 10:54



Аз поне не разбирам как ще трупам пари и ще се стискам. Те са за харчене. Синът е свидлив и спестовен. И майка ми и баща ми нищо нямат заделено. Караме я както дойде и така съм научена. При проблем - заем и изплащаш.

Точно каквото се ОПИТАХ да кажа на ружата, надявайки се за милионен път, че двете с нея можем да контактуваме ЧОВЕШКИ.

Тоест - че има хора всякакви, и наблюдението ми е, че това е ВРОДЕНО. Не е да си "научена".

Или имаш "широки пръсти", или си "стискаш гъза" при каквито и да е приходи и печалби. Ненапразно хората разказват за адски стиснати милионери.

Мойто малкото е от тия с широките пръсти, а от мен е видяло ТОЧНО ОБРАТНОТО, цял живот.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.