Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Бързи кредитинови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.01.22 13:28



по-малко хора са такива като теб и мен, които предпочитат да си "стискат гъза" ПРЕДИ, и да разполагат с нужното, когато им потрябва, отколкото да вземат кредит и после да връщат повече, но ПРЕДИ да са си живели без мисъл за бъдеща необходимост...

Абе... да си кажа честно, аз не си стискам гъза, разполагам с това, което имам и толкоз. Като купихме имотите и викам на Карамфиливо : ами, тази година може пък да не ходим на море и ски. Той ме гледа и вика : това ти ли си, сменили са те някъде. Правим с остатъците, а не с икономиите.





Тема Re: Бързи кредитинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.01.22 13:56



Ружа, дали ще се научиш някога да говориш ПО ПРИНЦИП, без непременно да използваш всяка възможна ситуация и тема, за да изтъкнеш колко добре (без да се налага да си стискаш гъза) живееш?

Аз пък си “стискам гъза”. Ходи ми се на Малдивите всяко лято, но ходя в Гърция и на Приморско и разликата спестявам. За да не ми се наложи в някакъв момент да тегля бързи кредити, за което беше темата, преди да почнеш да разказваш за теб и Карамфилов.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Бързи кредитинови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.01.22 14:00



Ходи ми се на Малдивите всяко лято,

Ами... виж сега, това е твоето възприятие. Моето е друго, т.е. аз казах, че разполагам с това, което имам и толкоз. Не ми се ходи на Малдивите, нямам такава необходимост. Ходя си на море в Синеморец, стига ми, защото ми харесва.
Живеем добре според нашите разбирания, без да ходим на Малдиви, Канари и където там на теб ти е в главата.

Ето и разликата : това, което за мен е добре, за теб е малко. На мен ми стига и си живея добре, според това, което аз намирам за добре.

Ние не сме богати, просто нямаме много изисквания, въпрос на лична нагласа.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.01.22 14:04



методите на събиране дългове са незаконни.
но явно си имат лобитата по институциите...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Бързи кредитинови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.01.22 14:12



Е, незаконни. Има си вече нови правила, ще пазят народа

Не е съвсем по темата за лихвари, но все е дългове



Тема Re: Бързи кредитинови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано22.01.22 14:22



Ходи ми се на Малдивите всяко лято, но ходя в Гърция и на Приморско и разликата спестявам.

Едва ли спестяваш много. На малдивите се ходи от коледа до великден, после идват мусоните и в дъжда като нищо може да излиза по-евтино от Гърция.

Виж да ти се приходи там зимата, че да си струва пестенето.



Тема Re: Бързи кредитинови [re: Baldrian]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.01.22 14:27



Вероятно са незаконни, не знам.
С кредитиране не се занимавам, а със събиране на кредити, още по-малко.





Тема Re: Бързи кредитинови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.01.22 14:29



Я дай некви цифри и линкове, та да ме затапиш съвсем?

Който не разбира, че и Малдивите, и всичко друго е схематично и примерно казано - толкоз му е акълът.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Бързи кредитинови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.01.22 14:39



за бързите кредити говоря. не за банковото кредитиране.
вероятно "лихварството" им е узаконено, но методите на събиране на дългове не са...

ясно че ти не се занимаваш



стига бе! наистина ли не се занимаваш?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Бързи кредитинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.01.22 14:40



Живеем добре според нашите разбирания, без да ходим на Малдиви, Канари и където там на теб ти е в главата.

Ето и разликата : това, което за мен е добре, за теб е малко. На мен ми стига и си живея добре, според това, което аз намирам за добре.


Изместваш темата. Желания, възможности, за теб, за мен... Въпросът беше, че АКО човек живее според всичките си възможности без да спестява поне по малко - в даден момент ще проима нужда от въпросните "бързи кредити". А който спестява преди това - няма да има нужда. В общия случай.

Което каза и ти в първия си пост: Аз се чудя как може да се тегли заем за море, за дрехи. Значи после можеш да стискаш гъз и да връщаш, а не можеш да спестиш, без да връщаш повече., но после адски се притесни да не би някой тук да си помисли, че НАИСТИНА си "стискаш гъза", тъй като аз се осмелих да те причисля към стискащите, и взе отново и отново да разказваш личните си истории.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.