Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Мче ние къде сме?нови [re: Phillip]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.10.19 17:06



То клуба си е чиста виртуална пейка!

... пък и по темите, ще познаеш възрастта.

Добре че е Лира да внася свеж полъх от време на време. Ама и там се чудя дали не са странични ефекти от климата...

Редактирано от LAMBl на 14.10.19 17:11.



Тема Re: Имах предвиднови [re: BATHco]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано14.10.19 17:12



Протестирам.

Да ни сравняваш с водопроводни шахти, не всички сме такива тук.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: NBнови [re: eta d]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.10.19 17:12



Мноо лошо влияе на чакрите.





Тема Аз същото казвам, аманови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано14.10.19 17:17



Аз същото казвам, ама ти все от желание да ми противоречиш. Солта и захарта са жизнено необходими и не са вредни. Да, не бива да се прекалява, но и да се прекали няма страшно. Самият организъм си усеща. Едва ли има нормален такъв, който като хапне пресолено да не се спре моментално. Или пресладено. Примерно човек, ако яде много баклава и точно за това е турският изряз: "Байгън ми стана! Аман!" и после 3 дена не може дори да погледне баклава. Ако му стане много безсладко, закърпва положението с горта Гараш от сладкарница Пчела. Или торта Шварцвалд.
Брашното е по-различно, но пак не е вредно. При него само се проявява ефектът, че някои по-нисши организми имат склоннстта да не се удържат и стремително пълнеят дори само от миризмата на прясно изпечен ръчен хляб. Оня хляб, дето като го стиснеш горещ и коричката прави "Хррус! Хррус!".



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Аз същото казвам, аманови [re: Phillip]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано14.10.19 17:23



Примерно човек, ако яде много баклава...
Посетителите на "Пчела" ли визираш?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Аз същото казвам, аманови [re: Phillip]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.10.19 17:20



Как ви става сладко от това горчивеещо нещо "Гараш", кой знае защо наречено торта - не знам....



Тема Re: NBнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано14.10.19 17:24



Нищо не знаят за налягането лекарите докато не открият автоматичният механизъм за саморегулиране на честотата и силата на пулсът у човека...все едно тез не са учили нищо от физиката. Играят си с нас и тях на Живот и Смърт, чрез размени на местата Сила напрежение и съпротивление без да знаят Целият Закон.
Нашето причини,обаче, са в нас и тяхните в тях...може да се каже същото, че всичко е в нас.


Нагледен пример от практиката в живота е рекламен надпис пред малка гостилница:" ЕЛАТЕ ДА ЯДЕТЕ ПРИ НАС, ИНАЧЕ ЩЕ УМРЕМ ОТ ГЛАД!"

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Относно правенето на метранпажнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано14.10.19 17:32



А, бе ..... може и да има предлагане, но със сигурност няма търсене вече .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Аз същото казвам, аманови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано14.10.19 17:36



Не обърквай баничката със секса.

Освен с баялдисването е общото...ти казва Филип...и се учи от него.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Тя ... тази .... за затора, бе!нови [re: Phillip]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано14.10.19 17:34



Лелята е давала на луди картечница ....

Някой път ще ти разправя как се правят карбидни снаряди на брега на Дунава .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.