Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 24.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: kalein]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано14.03.09 09:41



Би ли ми обяснил какво се разбира под "перманентно прокудените оттук"?



Тема Re: банг!нови [re: alvin]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано14.03.09 09:53



Ти наистина трябва да си много зле, алвине


Да, веднъж се натрясках - беше преди 5 (ПЕТ) години. И стрелях веднъж сватбарски във въздуха.
Да - имам една такава проява. Но да кажеш, че Фат Джим пие и като се натряска - стреля, е все едно да кажеш, че в САЩ столовете са електрически. Тоест - ще е лъжа. И то от глупавите.
Дали изобщо се сещам за алкохол и дали стрелям на публични места - за това вече можеш да попиташ хора от софийския клуб, дето са изяли с мен повече от една торба сол - не са много, но ги има. Ще ти кажат.
Защото лъжата нищо не може да промени, а истината - никого да стресне.

Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: Kopo]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано14.03.09 10:19



Е, айде сега. Цветка визира. То е ясно :)
Освен ако има и други чувствителни натури (за които аз не знам), които са си затрили потребителското име тук :)

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: Paganel]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано14.03.09 10:32



Пага, питах "какво", не "кого".
Лично аз не мога да си представя как можеш да бъдеш "прокуден" и то перманентно от този форум.



Тема факти ли искате? :)нови [re: kalein]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано14.03.09 10:38



Прав си. Повечко са. Което все пак показва, че даже и по стандартите на Джим - тук не е село :) И все пак тя се върти, и хората са си пристрастни. Общо-взето, по мои наблюдения, привържениците на Джим пак си го подкрепят, а противниците го оплюват. Само дето сме далеч от равно. И тъй като Джим настоява в цялата си тирада за факти, и на това ти мнение може да се дадат ясни такива, ето ти разбор (плюс мой личен коментар):

В подкрепа на Джим са:

Zvezdichko - готин, но млад и зелен и опитващ се все да бъде в опозиция
kerazi - незнаен :)
kalein - много интелигентен, но с умения за комуникация клонящи към нула
glig_an - интелигентен, забавен, влиза тук за кеф и обича да "попържва"
EugenVonHakenkreuz - авторЪТ!

Неутрални мнения (според мен), ако не са такива нека си кажат.

Бoko - не го познавам, но преведе статията на интелигентен език
Бorдaнoв - одобри анализа, но не го свързва с форумниците
Phillip - незнаен - никакъв коментар
TauMaster - не разбрах, точно дали е за или против

И против (няма да ги коментирам, защото и без това уважавам страшно много хората долу) :

nightsun
Diletanta
alvin
Kopo
ladyMarian
zaphod
firefox
aspid
PoбинoтЛokcли
Didimus
Mopфиyc
Paganel

Аз не знам дали мнозинството е право (според демократите - това е така), но знам, че в това мнозинство няма нито един случаен тип, или глупак, или селянин - по никакви стандарти - освен селските.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: kalein]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано14.03.09 10:41



Скъпа, не се вълнувай прекалено, от нерви човек развива болки в стомаха...

Не че се оправдавам, но е събота, а съм на работа и интересните теми не са много, та:
-към момента на изказването ми положителното мнение наистина беше единствено.
-нямах си и на идея кой стои зад ника, после едно птиченце ми намекна, че е човек близък до теб и предположението ми не е вярно. Случва се, нужно ли е да се оправдавам? Та аз не съм казал нищо обидно или негативно, просто допуснах една вероятност за идентичността на един ник и сбърках. Проблем? Моите грешки са си мои грешки, който не опитва, той не греши.
-Прелюбопитен съм как така съм предугадил голяма част от отзивите. Ако ме светнеш (щото не стоплям!) ще съм удовлетворен.
-Сори ако съм те изплашил, ще се опитам да съм по-внимателен когато получавам удовлетворение.
-Без лоши чувства, нали? Има хора които не покриват дори един минимален морално етически праг, с тях умишлено се старая да съм скаран и в лоши отношения (наскоро един приятел ме упрекна, че едва ли не дружа и разговарям цивилизовано с Ойген, каква обида само! та взех мерки...). Ти не си от тези хора и не бих искал волно или неволно да сея недоразумения и поводи за дистанциране. Даже с Атанас вече съм джъст файн!



Да не се взема на сериозно...

Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: Kopo]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано14.03.09 10:41



Ех, Копо, това е защото си яко копеле :) И носиш на обиди и жлъч. Има хора дето не носят. Трябва да се съобразиш с това. Толкова за прокуждането. Колкото до "перманентно" - знаеш: "never say never". Просто се опитва да си подсили аргументите човека :)

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: Paganel]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано14.03.09 11:19



Пага, и аз така ги схващам нещата, но от моя гледна точка това не е "прокуждане" Бих го определил като "напускане" или "бягство" ("дезертиране" е много по-звучно, но пък е съвсем невярно).



Тема Re: факти ли искате? :)нови [re: Paganel]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано14.03.09 11:24



Хех, нямам идея дали съм против анализа, не съм го чела, та няма как да знам.

Обаче съм категорично ПРОТИВ подобни неща да се появяват тук, където темата е коренно различна. И съм определени ПРОТИВ болни, лично засегнати и с наранено его хора да ми губят времето като ме карат да чета подобни анализи.

Някой нещо за фантастика да каже?

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: факти ли искате? :)нови [re: ladyMarian]  
Автор masterix (от Лутеция)
Публикувано14.03.09 21:54



Да допълним селянията с подходящо музикално оформление:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.