Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 10.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ди енднови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано16.03.09 22:49



чета разни книжки за отмора. набарах една в която сава въпрос за десет вида инилигентност. сеа не мога да изброя. никой дя не се обижда но научно доказано е че само Леонардо да Винчи е притежавалпълтия набор.


за доказателствен материал служат фактите: 1- понякога напълно прости по всеобщо убеждение хора ни управляват - достатъчно е да могат да манипулирах хората - друга интелигентност не им трябва. 2-случва се хора без образовани е да развъртят успешен бизнес - просто имат нюх към хората които ще им вършат работа и си намират точните специалисти.
за да има полза от който и да е форум е необходимо поне по-голямата част от списващите да имат интелигентност в общуването. нещо като толерантност и уважение на чуждото мнение.
Де ги тия бе?

Вярвам без да вярвам.

Тема Re: ди енднови [re: AниИлиeвa]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано16.03.09 22:51



може би сте права госпожо , но силно ме разочаровахте.
представях си ви по-другояче.

Вярвам без да вярвам.


Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано16.03.09 22:57



и тук логично.
седа в недела 45 мин.на телефона и слушам майка ми да се оплаква от брат ми. послерекох да чуя и другата страна. отне ми 30мин. след тва цяла вечер бяхс главобол от чудене как така всеки е прав, а не могат да се разберат?


трудна дисциплина е психоанализата и за тва отивам да си лягам.

Вярвам без да вярвам.

Тема Re: За селянията в този форум и изобщонови [re: glig_an]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано16.03.09 23:08



Е, не можах да се въздържа

От всичко прочетено до тук, твоето най-много ми допадна. Има дух и не ти оставя неприятен привкус по никое време, когато обикновено сядам да чета из форумите.


I believe

Тема Re: ди енднови [re: glig_an]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано16.03.09 23:32



В тоя форум хората, които могат да проведат свободен разговор с противоположния пол, не включващ компютри и фантастика, се броят на пръсти, а такива, които могат да проведат разговор с непознат човек, на тема различна от фантастика и литуратура почти няма.
А, тия които можеха са женени вече и не пишат тук.
П.С При мен е професионална деформация.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: ди енднови [re: glig_an]  
Автор AниИлиeвa ()
Публикувано17.03.09 00:12



Проблемът си е ваш, господине, и вината също - представяли сте си ме някак си, без да ме познавате. Ако бяхте поразпитали из селото, нямаше да бъдете в такова дълбоко заблуждение и нямаше да преживеете това силно разочарование.
Впрочем, имам видения какво ще се случи тук утре.



www.johanvladimir.com

Тема Re: ди енднови [re: Бorдaнoв]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано17.03.09 01:25



АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАА

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: ди енднови [re: Бorдaнoв]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано17.03.09 06:54



Да не си гледал "Хоттабь|ч" скоро?





Тема съвсем ОФФнови [re: glig_an]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано17.03.09 09:10



Много ме заинтригува с тая книга. Дали говориш за Кийосаки, който описва 7 типа интелигентност, или някой друг с повече такива?

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: ди енднови [re: AниИлиeвa]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано17.03.09 09:37



Ми така е - Алвинчо разбира само по селски, по какъв друг начин да може да се убеди в каквото и да е. Образът на Фат Джим в обърканата му главица е толкова далеч от действителността, че ако вземе да го сподели с някой, дето да ме познава - оня няма да схване кого има предвид. А уточни ли - нищо чудно да чуе онова, дето му повтарям - че е зле с главата.


А ти, булка, ще ли да отвориш плевника, а?

Si deus pro nobis, quis contra nos?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.